|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Witam po udanej nocy, a na dzis proponuje: Indiana-Phoenix 1 1.4 (mysle ze to dzis najpewniejszy mecz Phoenix ma bilans 3-11, ostatni mecz wygralo wiec powinno przegrac) Sacramen.-Washing. 1 1.35 (tego sie boje W. to najslabsza druzyna i ma w ostatnich meczach 6 porażek, a S. też ne zachwyca bilans w domu 3-3) Connect.-Cleveland 1 1.71 (Connecticut moze sie podniesie po dzisiejszej porazce z NY prawie 30 ptk. pocieszający bilans Clevland na wyjezdzie 1-4 ) Czyzby znów 3 jedynki ??? chyba niemożliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Dziś jeden mecz:
Connecticut- Cleveland 2
za 2,30 w Centerbecie, Connecticut gra ostatnio bardzo słabo; w ostatnich pięciu meczach cztery porażki (w tym dwie u siebie z Indianą i Detroit po dogrywkach) i jedna wygrana na wyjeździe z Waszyngtonem osłabionym brakiem Holdsclaw. Cleveland przewyższa drużynę gospodarzy pod względem zdecydowanej większości statystyk, szczególnie grze w obronie, jak i w zbiórkach, które w dużym stopniu decudują o ostatnich rezultatach Connecticut. Do tego należy dodać, iż Connecticut grało wczoraj mecz z Nowym Jorkiem, wysoko przegrany, a Cleveland na świeżości. Cleveland to przede wszystkim drużyna własnego boiska, ale jeżeli Indiana była w stanie nie tak dawno pokonać Connecticut na wyjeżdzie, nie widzę powodu dlaczego nie miałoby się to udać również i drużynie z Cleveland.
Oprócz tego skłaniam się do postawienia na Washington +8 w meczu z Sacramento.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Znowu same jedyneczki weszły: Sacramento - Washington 1 83:62 Indiana - Phoenix 1 79:68 Connecticut - Cleveland 1 64:57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A jednak 3 X 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po dwoch udanych dniach wypadaloby zrobic sobie maly odpoczynek . Ja nastepne dwa dni odpuszczam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Seattle - Washington Typ:1 1.31 (2 mecz pod rząd i to jeszcze na wyjeżdzie powinni przegrać ) Detroit - Charlotte Typ:1 1.43
Znowu 1 powinny wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Jednak nie moglem sie powstrzymac i postawilem dwie jedynki z podporkami !!! mam nadzieje ze wejda, pozdrowienia i dowidzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
BHB WNBA Detroit Shock Total Points : -5½ -110 / normalna stawka czyli u tego buka 110g zeby wygrac 100g
Dzis zaczynaja dlugi wekend w USA mam nadzieje ze bez jakis jaj sie obejdzie.
5-2-0 / +205
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
A miałem sobie odpuscic k***a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , nigdy wiecej wbrew wczesniejszym postanowieniom. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Seattle - Washington Typ:1 1.31 (2 mecz pod rząd i to jeszcze na wyjeżdzie powinni przegrać ) Detroit - Charlotte Typ:1 1.43
Znowu 1 powinny wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Detroit - Charlotte 2 79:92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Seattle - Wasington 1 76:72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tym razem już nie było samych 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Dzis nie ma co grac ale w sobote sa ciekawe meczyki jak cos wyczaje dam znac ... Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Tak na pierwszy rzut oka kilka bardzo wysokich kursów, wg mnie zdecydowanie zawyżonych. Myślę o Phoenix za 3,20 i Seattle za 3,70 w Totomixie. Podoba mi się również pojedynek Swoopes-Holdsclaw na 2 za 1,90, a i kurs na Washington 5,85 niczego sobie, po ostatnim meczu ze Seattle. Houston nie przekonuje za bardzo w tym sezonie, a gdy się połączy Holdsclaw z Waszyngtonem to mamy 1,90*5,85= AKO 11,15 i to już całkiem niezły kursik na to, że Holdclaw poniesie w końcu swój zespół do zwycięstwa po wielu perturbacjach związanych z kontuzją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ja jednak dalem dzisiaj na Sacramento kursik 2 sa lepsze od gospodarzy czy gopspodyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> narazie po 10 min 16:16 [ Linked Image] pozdro jak pieknie juz 30:16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
kursy z sts Minnesota - Cleveland [email] [email protected][/email] Kasia "Kowalski" i kolezanki w domu padly z Hou, NY i LA Na wyjazdach w plecy z LA 1 pkt. z Charlottkami 4 oczka i wygraly m.in. w Seattle. Ostatnio w Hou 2 pkt. w tyl (ostatnia akcja). O Cleveland jakies pare dobrych slow by sie znalazlo. Ze wygraly raz na wyjezdzie w stolicy i to gdy Holdsclaw w Was. nie wystapila. To narazie najlepiej mi wyglada i tu "nie widze przeszkod" jak juz jakis koń powiedzial pytany czy wystapi w Wielkiej Pardubickiej Ja wiecej niz 1.28 na "Home Win" bym kursu na tablicy nie napisal. I jeszcze : San Antonio - Phoenix 1.45 Charlotte - Sacramento 1.70 Walne kawke i zaraz pomecze klawiature o tych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Soczi
Seattle za 3,70 w Totomixie Tu sie zgadzam. To chyba jakas promocja. I to grzech nie sprobowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Nio to na szybko bo juz pomalu spac czas.
San Antonio - Phoenix 1 @ 1.45 SA ostatni dzwonek na walke o play-off i tego meczu na wyjezdzie Phoenix nie kupi ( chyba ze buki jutro wystawia jakis super kurs na "Gwiazdki" i ludzie to wezma) Charlotte - Sacramento 1 @ 1.70
I wreszcie Charlotki z ktorymi sie mijam caly czas, ( gdyby nie one bilans bylby troche lepszy - jak maja wygrac to padna, jak przegrac to jaks pani gra mecz zycia - Shalonda Enis )
Kiedys sie spotkamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie z tą pania ale z typem i wynikiem.
To tak na szybko bo do meczy jesze duzo czasu i np. dziewczyny z Sacramento jeszcze pewnie pod prysznicem po dzisiejszym meczu. A gdzie piwo, podroz itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Juz lezalem ale odpalilem kompa zpowrotem.
Bo ta Minnesota za 1.6 nie daje mi zyc moze jest cos czego nie wiem i tu ma byc jakies jajo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bylbym wdzieczny jak by ktos na ten mecz rzucil okiem i cos "schreibnął".
P.S W profie widze na CHA i SA kursy jeszcze lepsze. Nie Wiem jak w Toto-mixie bo ... juz pisalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Nio to teraz biegiem bo na piwo czas. Pewnie przez profa. dzis bo tam najlepsze kursy.( z braku czasu jutro dopisze tutaj)
Minnesota / 200g San Antonio / 100g Charlotte / 100g Seattle / 50g
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Też jak po raz pierwszy patrzyłem na te mecze to Minnesota za 1,60 bardzo mi się spodobała, ale moim zdaniem to bardzo nieprzewidywalna drużyna, raz gra dobrze, raz źle a i statystyki wskazują na..., nic nie wskazują. Jedyny plus to słabiutkie występy Cleveland na wyjazdach jak do tej pory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb] Charlotte - Sacramento 1 @ 1.70
To tak na szybko bo do meczy jesze duzo czasu i np. dziewczyny z Sacramento jeszcze pewnie pod prysznicem po dzisiejszym meczu. A gdzie piwo, podroz itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] piwo ciekawe za co w koncowce graly jak [ Linked Image] tak z****c to juz dawno nie widzialem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|