Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
piana #2329129 10/05/2008 16:42
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
z tego co wiem na 7 dni.
ja juz nawet z tego powodu nie pisze reklamacji, tylko czekam cierpliwie az sciagna blokade.

Bonus: Unibet
rozmus #2343040 16/05/2008 00:35
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
czy u nich istnieje cos takiego jak hasla smsowe ?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
nie, nie maja haseł sms, tylko karta zdrapka z kodami wink

zicoo #2354590 20/05/2008 18:59
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Kurczę, co najmniej od ponad godziny nie można się zalogować - a miałem o 11.00 ważny przelew do wykonania. Mam konto w inteligo 6 lat ale nie przypominam sobie sytuacji, by taka długa "przerwa techniczna" była, bez wcześniejszego powiadamiania i do tego jeszcze w newralgicznych godzinach "eliksirowych" frown

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Informacja była przynajmniej tydzień wcześniej.

micha$ #2374679 27/05/2008 22:24
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Dawno na konto nie wypłacałem, zmieniło sie coś w danych banku?

Kod SWIFT/BIC PKO Banku Polskiego to BPKOPLPW. Jednocześnie informujemy, że adres Banku, jaki należy wskazywać podczas realizacji przelewów jest następujący: PKO BP SA CBE Inteligo, Al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa.

I jeszcze coś bo nie badzo kumam
BIC (SWIFT) Required for EUR only
IBAN Required for EUR only

Jak mam walute w PLN to nic tam nie wpisywać?

Lipi #2377144 28/05/2008 20:05
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Szanowny Panie,



W odpowiedzi na Pana wiadomość elektroniczną informujemy, że uległ
zmianie adres Banku, który należy podawać podczas realizacji przelewów na
konto Inteligo. Obecny adres jest następujący: PKO BP SA CBE, Pl. Bankowy 2,
00-095 Warszawa. Kod SWIFT/BIC PKO Banku Polskiego nie został zmieniony i jest
to BPKOPLPW.
Jednocześnie wyjaśniamy, że dane które należy podawać podczas zlecania
przelewu są wyznaczane przez bank przyjmujący przelew. Nie posiadamy
informacji jakie dane są niezbędne do podania podczas realizacji przelewów z
poszczególnych banków.
W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o
ponowny kontakt.

Lipi #2396014 04/06/2008 22:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
wplacajac kase w agencjach pko nie ma kasy od razu na koncie ?
kurcze wplacalem godzine temu, a potrzebuje kase na 18-sta.

rozmus #2396283 04/06/2008 23:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Originally Posted by rozmus
wplacajac kase w agencjach pko nie ma kasy od razu na koncie ?
kurcze wplacalem godzine temu, a potrzebuje kase na 18-sta.

Bedziesz miał ją jutro

zw1 #2397345 05/06/2008 07:02
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
hm dzwine, jak wplacalem w placowkach PKO kase mialem natychmiast, Teraz wplaclem w agencji - kasa dotarla w okolicach 19-stej.

rozmus #2399394 06/06/2008 19:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Z tego co sie zmienilo na lepsze w inteligo, to to ze przy wplacie w kasie PKO kasa jest do 15min a nie jak kiedys nastepnego dnia oraz blokada na karte trwa tylko 7 dni a nie 30, sa jeszcze jakies inne zmiany na lepsze ?

Loony25 #2400130 07/06/2008 01:29
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Originally Posted by Loony25
Z tego co sie zmienilo na lepsze w inteligo, to to ze przy wplacie w kasie PKO kasa jest do 15min a nie jak kiedys nastepnego dnia oraz blokada na karte trwa tylko 7 dni a nie 30, sa jeszcze jakies inne zmiany na lepsze ?

kiedys kasa tez byla szybko (do 30 minut)

Poza tym w PKO BP nie ma zadnych zmian na lepsze, bo to jest stary, komunistyczny beton. Porownaj oferte z innymi bankami - zobaczysz olbrzymia roznice. Jedyna ich zaleta jest liczba bankomatow i ich dostepnosc w malych miastach. Dlatego ja trzymam na Inteligo zawsze 200-300 pln, a jako skarbonki urzywam kilku innych bankow. Obecnie najlepszy jest chyba eurobank (tani i z duzym oprocentowaniem + net) oraz Polbank (tylko jako marmurek, bo przez neta to porazka).

mav2007 #2464827 05/07/2008 02:03
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Czy depozyty (wpłaty) w oddziale PKO BP dokonane w sobotę, są księgowane natychmiast tak jak w dzień powszedni, na koncie inteligo?

Lipi #2464884 05/07/2008 02:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Lipi
Czy depozyty (wpłaty) w oddziale PKO BP dokonane w sobotę, są księgowane natychmiast tak jak w dzień powszedni, na koncie inteligo?

jesli zlecisz przelew w sobote z PKO na Inteligo do kasa dojdzie dopiero w poniedzialek! wiec proponowal bym CI wplacic dzisiaj -masz jeszcze czas! nawet jak wplacisz o 23 to dojdzie od razu!

Marian #2536344 13/08/2008 03:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dokonałem depozytu kartą u buka, kiedy kasa zniknie mi z konta? tongue Bo coś mi nie chce znikać. W sumie niech nie znika laugh

Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118

Witam,

Środki powinny zostać pobrane z rachunku konta w ciągu siedmiu dni od dokonania wpłaty, czasem nieco później, maksymalnie jeden dzień.
Jeśli możesz, to napisz proszę po jakim czasie od momentu dokonania wpłaty, środki zostały pobrane z Twego konta oraz u jakiego bukmachera dokonywałeś wpłaty. Dzięki z góry.

Pozdrawiam

MICHAŁ

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Originally Posted by Kameleon
Dokonałem depozytu kartą u buka, kiedy kasa zniknie mi z konta? tongue Bo coś mi nie chce znikać. W sumie niech nie znika laugh


Nie bój nic, zniknie, blokada jest chyba na 7 dni założona więc w tym czasie powinna zniknąć. Ze 3 lata temu jak wpłacało się kartą do starego bwin to często nie zdążyli rozliczyć wpłaty w 7 dni i kasa wracała na knto i mozna było jeszcze raz ją użyć (no ale potem znikało 2 razy haha)

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Jeśli wpłacę kasę w PKO BP to dojdzie mi dzisiaj na inteligo? Ważne, dzięki za pomoc piwo

javapl #2716498 10/11/2008 22:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Ale gdzie w PKO ? w banku agencji czy przez neta z IPKO ?

jak wplacisz w agencji lub w banku to kasa bedzie ale za dwa dni smile

Stoin #2716503 10/11/2008 22:15
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Stoin
Ale gdzie w PKO ? w banku agencji czy przez neta z IPKO ?

jak wplacisz w agencji lub w banku to kasa bedzie ale za dwa dni smile

W banku PKO BP na IPKO o tak chcę wpłacić, bo niestety siedzę w robocie, a do banku, gdzie instant księgują mam trochę... frown

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1