|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
z tego co wiem na 7 dni. ja juz nawet z tego powodu nie pisze reklamacji, tylko czekam cierpliwie az sciagna blokade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420 |
czy u nich istnieje cos takiego jak hasla smsowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674 |
nie, nie maja haseł sms, tylko karta zdrapka z kodami 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Kurczę, co najmniej od ponad godziny nie można się zalogować - a miałem o 11.00 ważny przelew do wykonania. Mam konto w inteligo 6 lat ale nie przypominam sobie sytuacji, by taka długa "przerwa techniczna" była, bez wcześniejszego powiadamiania i do tego jeszcze w newralgicznych godzinach "eliksirowych" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Informacja była przynajmniej tydzień wcześniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Dawno na konto nie wypłacałem, zmieniło sie coś w danych banku?
Kod SWIFT/BIC PKO Banku Polskiego to BPKOPLPW. Jednocześnie informujemy, że adres Banku, jaki należy wskazywać podczas realizacji przelewów jest następujący: PKO BP SA CBE Inteligo, Al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa.
I jeszcze coś bo nie badzo kumam BIC (SWIFT) Required for EUR only IBAN Required for EUR only
Jak mam walute w PLN to nic tam nie wpisywać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Szanowny Panie,
W odpowiedzi na Pana wiadomość elektroniczną informujemy, że uległ zmianie adres Banku, który należy podawać podczas realizacji przelewów na konto Inteligo. Obecny adres jest następujący: PKO BP SA CBE, Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa. Kod SWIFT/BIC PKO Banku Polskiego nie został zmieniony i jest to BPKOPLPW. Jednocześnie wyjaśniamy, że dane które należy podawać podczas zlecania przelewu są wyznaczane przez bank przyjmujący przelew. Nie posiadamy informacji jakie dane są niezbędne do podania podczas realizacji przelewów z poszczególnych banków. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o ponowny kontakt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
wplacajac kase w agencjach pko nie ma kasy od razu na koncie ? kurcze wplacalem godzine temu, a potrzebuje kase na 18-sta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
wplacajac kase w agencjach pko nie ma kasy od razu na koncie ? kurcze wplacalem godzine temu, a potrzebuje kase na 18-sta. Bedziesz miał ją jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
hm dzwine, jak wplacalem w placowkach PKO kase mialem natychmiast, Teraz wplaclem w agencji - kasa dotarla w okolicach 19-stej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Z tego co sie zmienilo na lepsze w inteligo, to to ze przy wplacie w kasie PKO kasa jest do 15min a nie jak kiedys nastepnego dnia oraz blokada na karte trwa tylko 7 dni a nie 30, sa jeszcze jakies inne zmiany na lepsze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Z tego co sie zmienilo na lepsze w inteligo, to to ze przy wplacie w kasie PKO kasa jest do 15min a nie jak kiedys nastepnego dnia oraz blokada na karte trwa tylko 7 dni a nie 30, sa jeszcze jakies inne zmiany na lepsze ? kiedys kasa tez byla szybko (do 30 minut) Poza tym w PKO BP nie ma zadnych zmian na lepsze, bo to jest stary, komunistyczny beton. Porownaj oferte z innymi bankami - zobaczysz olbrzymia roznice. Jedyna ich zaleta jest liczba bankomatow i ich dostepnosc w malych miastach. Dlatego ja trzymam na Inteligo zawsze 200-300 pln, a jako skarbonki urzywam kilku innych bankow. Obecnie najlepszy jest chyba eurobank (tani i z duzym oprocentowaniem + net) oraz Polbank (tylko jako marmurek, bo przez neta to porazka).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Czy depozyty (wpłaty) w oddziale PKO BP dokonane w sobotę, są księgowane natychmiast tak jak w dzień powszedni, na koncie inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Czy depozyty (wpłaty) w oddziale PKO BP dokonane w sobotę, są księgowane natychmiast tak jak w dzień powszedni, na koncie inteligo? jesli zlecisz przelew w sobote z PKO na Inteligo do kasa dojdzie dopiero w poniedzialek! wiec proponowal bym CI wplacic dzisiaj -masz jeszcze czas! nawet jak wplacisz o 23 to dojdzie od razu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dokonałem depozytu kartą u buka, kiedy kasa zniknie mi z konta?  Bo coś mi nie chce znikać. W sumie niech nie znika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
Witam,
Środki powinny zostać pobrane z rachunku konta w ciągu siedmiu dni od dokonania wpłaty, czasem nieco później, maksymalnie jeden dzień. Jeśli możesz, to napisz proszę po jakim czasie od momentu dokonania wpłaty, środki zostały pobrane z Twego konta oraz u jakiego bukmachera dokonywałeś wpłaty. Dzięki z góry.
Pozdrawiam
MICHAŁ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Dokonałem depozytu kartą u buka, kiedy kasa zniknie mi z konta?  Bo coś mi nie chce znikać. W sumie niech nie znika  Nie bój nic, zniknie, blokada jest chyba na 7 dni założona więc w tym czasie powinna zniknąć. Ze 3 lata temu jak wpłacało się kartą do starego bwin to często nie zdążyli rozliczyć wpłaty w 7 dni i kasa wracała na knto i mozna było jeszcze raz ją użyć (no ale potem znikało 2 razy haha)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Jeśli wpłacę kasę w PKO BP to dojdzie mi dzisiaj na inteligo? Ważne, dzięki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Ale gdzie w PKO ? w banku agencji czy przez neta z IPKO ? jak wplacisz w agencji lub w banku to kasa bedzie ale za dwa dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Ale gdzie w PKO ? w banku agencji czy przez neta z IPKO ? jak wplacisz w agencji lub w banku to kasa bedzie ale za dwa dni  W banku PKO BP na IPKO o tak chcę wpłacić, bo niestety siedzę w robocie, a do banku, gdzie instant księgują mam trochę... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|