Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#239631 31/07/2003 19:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
[qb]Niebardzo znam angielski i poczytane chociarz dajcie dokladnego linaka a nie www.wnba.com [wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Z polskim widze tez nie za bardzo sobie radzisz.
Moja rada : Dzis postaw na Sacramento a potem (a najlepiej od razu) bierz sie za nauke.
Chociaż rob jak chcesz.

Tu masz dokladnego linka
http://sports.yahoo.com/wnba/preview?gid=20030731007

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#239632 31/07/2003 19:41
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
[qb]Niebardzo znam angielski i poczytane chociarz dajcie dokladnego linaka a nie www.wnba.com [wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Z polskim widze tez nie za bardzo sobie radzisz.
Moja rada : Dzis postaw na Sacramento a potem (a najlepiej od razu) bierz sie za nauke.
Chociaż rob jak chcesz.

Tu masz dokladnego linka
http://sports.yahoo.com/wnba/preview?gid=20030731007

Pozdrawiam[/qb]
heh thx
ale jak pisze na klawiaturze to nie zwracam jakie bledy robie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie

#239633 31/07/2003 19:52
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
mam pytanie do ciebie Bron bo widzę ,że jesteś tutaj niezłym ekspertem,potrzebuje gotówki na wyjazd i chcę zagrać za 500 zł na Sacramento po kursie 1,9 w mixie-uważasz ,że gra jest warta zachodu?

#239634 31/07/2003 19:54
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Z tego co widzę to ponoć Sacramento mimo niskiej pozycji w tabeli gra niby lepiej,a LA i bez 2 kluczowych zawodniczek i 2 mecz dzień po dniu i co mnie zastanawia jeszcze nie przegrały wyjazdu w regulaminowym czasie-parę argumentów więc za Sacramento jest,ale czy są one tak przeważające?

#239635 31/07/2003 20:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ja tam byl gral sacramento za kazda kase ale w totosyfie juz zablokowali a u internetowego buka nie mam ich w ofercie

#239636 31/07/2003 21:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Wlasnie wrocilem od bukow w Mixie zablokowali.

W sts puscilem
Sacramento - LA Sparks 1 @ 1.80 / 200g

Quote
mam pytanie do ciebie Bron bo widzę ,że jesteś tutaj niezłym ekspertem,potrzebuje gotówki na wyjazd i chcę zagrać za 500 zł na Sacramento po kursie 1,9 w mixie-uważasz ,że gra jest warta zachodu?
Nie wiem ile to dla Ciebie jest 500zl?
Powiem tak jak 500 zl to Twoja kasa przeznaczona na granie ( nie sprzedawaj samochodu czy nie pozyczaj przez przypadek) to ok 5%- 7 % budzetu bym na ten mecz dal. Po kursie 1.8 w sts. inaczej mowiac stawka 8/10

#239637 31/07/2003 21:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Nie wiem czy jasno napisalem ale nawet jak by to mial byc pewniak typu 10/10 to ja za wiecej niz 10% bym nie gral zadnego meczu.

Jak te 500zl to kasa na wyjazd - To nie graj tylko jedz i tu nie ma dwoch zdan.

Pozdrawiam

#239638 31/07/2003 22:02
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
kursy Centerbetu:
Sacramento 1.35
LA 3.15
jak ktos stawia on-line,to niezly surebet z tego wychodzi!!!!!!!

#239639 31/07/2003 22:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dolozylem jeszcze

BHB

WNBA Sacramento Monarchs Total Points : -6 / Risk : 80... To Win : 70

20-12-0 / +358

#239640 31/07/2003 23:03
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
dzięki Bron,zagrałem Sacramento za 500 w sts po kursie 1,8 (rano było 2,1).

Po poprostu za tyle mogę zagrać,taka luźna kaska,a chcę mieć więcej kapusty więc sobie zaryzykowałem.

Nie jestem ekspertem od WNBA,NBA to co innego-tam wiem o co biega.Dlatego spytałem was o radę bo faktycznie ten mecz wygląda dość pewnie,ale zobaczymy co z tego wyniknie,najwyżej będzie mniej sianka na picie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam

#239641 31/07/2003 23:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
+2,45

CHA Sting v SEA Storm 1.40 10u
LA Sparks v SAC Monarchs 1.40 10u

Az trudno uwierzyc w kolejna latwa porazke LA ale fakty mowia same za siebie

pozdro

#239642 01/08/2003 05:57
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
To jeszcze drugi meczyk na dzis

GB

CHA Sting v SEA Storm -5.5 2 @ 1.91 / 50 g

#239643 01/08/2003 08:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
I jest tak jak sie mozna bylo spodziewac. Za duze zamieszanie bylo.
Pani T. Dixon gra od pierwszych minut. I nasze buki chyba o tym wiedzialy stad kursy takie byly.
Nic mecz jest caly czas do wygrania.

#239644 01/08/2003 12:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Troche sie dzialo i to w obu meczach ale skonczylo sie dobrze dla nas wszystkich.

Monarchs 83, Sparks 75 FT
Storm 69, Sting 54 FT

23-12-0 / +598

#239645 01/08/2003 13:16
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]I jest tak jak sie mozna bylo spodziewac. Za duze zamieszanie bylo.
Pani T. Dixon gra od pierwszych minut. I nasze buki chyba o tym wiedzialy stad kursy takie byly.
Nic mecz jest caly czas do wygrania.[/qb]
Nie rozśmieszaj mnie, nasze buki nie mają pojęcia o WNBA i już nie raz to udowodniły. Dixon grała, ale albo nikt o tym nie wiedział (a na pewno nie prof przed bukami z USA), albo po prostu Sacramento jest i tak na tyle mocne w tej chwili, że tylko brak Leslie wystarczył by oferować 1,37 na gospodynie.

#239646 01/08/2003 13:17
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]I jest tak jak sie mozna bylo spodziewac. Za duze zamieszanie bylo.
Pani T. Dixon gra od pierwszych minut. I nasze buki chyba o tym wiedzialy stad kursy takie byly.
Nic mecz jest caly czas do wygrania.[/qb]
Nie rozśmieszaj mnie, nasze buki nie mają pojęcia o WNBA i już nie raz to udowodniły. Dixon grała, ale albo nikt o tym nie wiedział (a na pewno nie prof przed bukami z USA), albo po prostu Sacramento jest i tak na tyle mocne w tej chwili, że tylko brak Leslie wystarczył by oferować 1,37 na gospodynie.

#239647 01/08/2003 14:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
wiesniaki z totosyfu wczoraj mi zablokowali Sacramento , zeby ich tak ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak to wygrana sie pomniejszyla ale i tak jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#239648 01/08/2003 22:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Na dzisiaj jeden mecz:

LA Sparks - San Antonio Typ:1 1.20 :4gw: [/qb]
LA Sparks - San Antonio 2 62:70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#239649 01/08/2003 23:49
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
+10,45

WAS Mystics v CON Sun 1.43 10u
DET Shock v NY Liberty 2.00 2u

pozdro

#239650 02/08/2003 04:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB

DET Shock v NY Liberty +1.5 1 @ 1.90 / 100g

HOU Comets v SA Silver Stars -2.5 1 @ 1.90 / 100g

BHB

WNBA Connecticut Sun Total Points : -5 / Risk : 110 ... To Win : 100

23-12-0 / +598

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, burbon, Akhu, rafal08, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1