|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał czepek: [qb]Niebardzo znam angielski i poczytane chociarz dajcie dokladnego linaka a nie www.wnba.com [ wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Z polskim widze tez nie za bardzo sobie radzisz. Moja rada : Dzis postaw na Sacramento a potem (a najlepiej od razu) bierz sie za nauke. Chocia ż rob jak chcesz. Tu masz dokladnego linka http://sports.yahoo.com/wnba/preview?gid=20030731007 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb] Oryginalnie wysłał czepek: [qb]Niebardzo znam angielski i poczytane chociarz dajcie dokladnego linaka a nie www.wnba.com [ wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Z polskim widze tez nie za bardzo sobie radzisz. Moja rada : Dzis postaw na Sacramento a potem (a najlepiej od razu) bierz sie za nauke. Chocia ż rob jak chcesz. Tu masz dokladnego linka http://sports.yahoo.com/wnba/preview?gid=20030731007 Pozdrawiam[/qb] heh thx ale jak pisze na klawiaturze to nie zwracam jakie bledy robie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
mam pytanie do ciebie Bron bo widzę ,że jesteś tutaj niezłym ekspertem,potrzebuje gotówki na wyjazd i chcę zagrać za 500 zł na Sacramento po kursie 1,9 w mixie-uważasz ,że gra jest warta zachodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Z tego co widzę to ponoć Sacramento mimo niskiej pozycji w tabeli gra niby lepiej,a LA i bez 2 kluczowych zawodniczek i 2 mecz dzień po dniu i co mnie zastanawia jeszcze nie przegrały wyjazdu w regulaminowym czasie-parę argumentów więc za Sacramento jest,ale czy są one tak przeważające?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ja tam byl gral sacramento za kazda kase ale w totosyfie juz zablokowali a u internetowego buka nie mam ich w ofercie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Wlasnie wrocilem od bukow w Mixie zablokowali. W sts puscilem Sacramento - LA Sparks 1 @ 1.80 / 200g mam pytanie do ciebie Bron bo widzę ,że jesteś tutaj niezłym ekspertem,potrzebuje gotówki na wyjazd i chcę zagrać za 500 zł na Sacramento po kursie 1,9 w mixie-uważasz ,że gra jest warta zachodu? Nie wiem ile to dla Ciebie jest 500zl? Powiem tak jak 500 zl to Twoja kasa przeznaczona na granie ( nie sprzedawaj samochodu czy nie pozyczaj przez przypadek) to ok 5%- 7 % budzetu bym na ten mecz dal. Po kursie 1.8 w sts. inaczej mowiac stawka 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Nie wiem czy jasno napisalem ale nawet jak by to mial byc pewniak typu 10/10 to ja za wiecej niz 10% bym nie gral zadnego meczu.
Jak te 500zl to kasa na wyjazd - To nie graj tylko jedz i tu nie ma dwoch zdan.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
kursy Centerbetu: Sacramento 1.35 LA 3.15 jak ktos stawia on-line,to niezly surebet z tego wychodzi!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dolozylem jeszcze
BHB
WNBA Sacramento Monarchs Total Points : -6 / Risk : 80... To Win : 70
20-12-0 / +358
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
dzięki Bron,zagrałem Sacramento za 500 w sts po kursie 1,8 (rano było 2,1).
Po poprostu za tyle mogę zagrać,taka luźna kaska,a chcę mieć więcej kapusty więc sobie zaryzykowałem.
Nie jestem ekspertem od WNBA,NBA to co innego-tam wiem o co biega.Dlatego spytałem was o radę bo faktycznie ten mecz wygląda dość pewnie,ale zobaczymy co z tego wyniknie,najwyżej będzie mniej sianka na picie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
+2,45
CHA Sting v SEA Storm 1.40 10u LA Sparks v SAC Monarchs 1.40 10u
Az trudno uwierzyc w kolejna latwa porazke LA ale fakty mowia same za siebie
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
To jeszcze drugi meczyk na dzis
GB
CHA Sting v SEA Storm -5.5 2 @ 1.91 / 50 g
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
I jest tak jak sie mozna bylo spodziewac. Za duze zamieszanie bylo. Pani T. Dixon gra od pierwszych minut. I nasze buki chyba o tym wiedzialy stad kursy takie byly. Nic mecz jest caly czas do wygrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Troche sie dzialo i to w obu meczach ale skonczylo sie dobrze dla nas wszystkich.
Monarchs 83, Sparks 75 FT Storm 69, Sting 54 FT
23-12-0 / +598
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb]I jest tak jak sie mozna bylo spodziewac. Za duze zamieszanie bylo. Pani T. Dixon gra od pierwszych minut. I nasze buki chyba o tym wiedzialy stad kursy takie byly. Nic mecz jest caly czas do wygrania.[/qb] Nie rozśmieszaj mnie, nasze buki nie mają pojęcia o WNBA i już nie raz to udowodniły. Dixon grała, ale albo nikt o tym nie wiedział (a na pewno nie prof przed bukami z USA), albo po prostu Sacramento jest i tak na tyle mocne w tej chwili, że tylko brak Leslie wystarczył by oferować 1,37 na gospodynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb]I jest tak jak sie mozna bylo spodziewac. Za duze zamieszanie bylo. Pani T. Dixon gra od pierwszych minut. I nasze buki chyba o tym wiedzialy stad kursy takie byly. Nic mecz jest caly czas do wygrania.[/qb] Nie rozśmieszaj mnie, nasze buki nie mają pojęcia o WNBA i już nie raz to udowodniły. Dixon grała, ale albo nikt o tym nie wiedział (a na pewno nie prof przed bukami z USA), albo po prostu Sacramento jest i tak na tyle mocne w tej chwili, że tylko brak Leslie wystarczył by oferować 1,37 na gospodynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
wiesniaki z totosyfu wczoraj mi zablokowali Sacramento , zeby ich tak ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak to wygrana sie pomniejszyla ale i tak jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Na dzisiaj jeden mecz:
LA Sparks - San Antonio Typ:1 1.20 :4gw: [/qb] LA Sparks - San Antonio 2 62:70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
+10,45
WAS Mystics v CON Sun 1.43 10u DET Shock v NY Liberty 2.00 2u
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
GB
DET Shock v NY Liberty +1.5 1 @ 1.90 / 100g
HOU Comets v SA Silver Stars -2.5 1 @ 1.90 / 100g
BHB
WNBA Connecticut Sun Total Points : -5 / Risk : 110 ... To Win : 100
23-12-0 / +598
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|