|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
No to odpuszczam i czekam na rozwój sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
.Korzystał ktos z poczty kwiatowej??Zastanawiam sie nad tym tylko za bardzo nie wiem co i jak?? Jak ktos miał z tym styczność prosze o pare informacji.Z góry dzięki Ja korzystalem raz...i nie mam dobrych wspomnień...wybrałęm się do kwiaciarni u siebie w mieście,która współpracuje z pocztą kwiatową...zamówiłem bukiet który miał być dostarczony kilka dni później do Wrocławia (ode mnie to kilkaset km..) Kosztowało mnie to 150zł i co?! I nic, dzwonię do dziewczyny w dniu w którym miała dostać kwiaty...a ona kompletnie nie wie o co chodzi...Wkurzony wróciłem z wyjazdu (dlatego nie dałem ich osobiście) i idę do wyżej wymienionej kwiaciarni...tam się okazało,że bukietu który wybrałem akurat nie było we Wrocławiu...ale nikt nie raczył mnie o tym poinformować! Zdenerwowałem się jeszcze bardziej i zacząłem się dopytywać kto jest za to odpowiedzialny? Okazało się,że teoretycznie i Pani z kwiaciarni i ludzie z Wrocławia, którzy zadzwonili niby dopiero po 3 dniach. Chciano mi zwrócić pieniądze..ale powiedziałem,że one mnie nie interesują bo bardzo zależało mi żeby te kwiaty doszły właśnie tego dnia..i co z tym faktem teraz 'drogie' Panie zamierzają zrobić?! Suma sumarów wysłano duży bukiet kwiatów w cenie średniego i kurier dostarczający kwiaty przeprosił moją dziewczynę (byłą już z resztą  ) w imieniu poczty kwiatowej... Tak więc Skorpionie pomysł fajny..ale zgłoś się z wyprzedzeniem i dopilnuj osobiście sprawy..(poproś o jakiś kontakt z kwiaciarnią albo z osobą odpowiedzialną za realizację Twojego zamówienia...Ja prosiłem o kontakt na swój nr telefonu..ale to widocznie za mało...) Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Magik dzięki za odpowiedz..problem w tym ze chce takie cos załatwić przez internet.Nie mam jak załatwić to w mieście w którym jest "Ona".Jakies stronki już przegladałem.No nic poszukam dalej moze cos wymyśle.Jeszcze raz dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Sprawdź czy jakaś kiwaciarnia w Twojej okolicy nie wspópracuje z pocztą kwiatową... Nie ma problemu, polecam się na przyszłość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja zamawialem przez internet i problemow nie bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96 |
Wiesz bukma... w sumie masz calkowita racje. Twoje szanse z nia oceniam bardzo nisko a jedyne co wedlug mnie mozesz jeszcze zrobic to postawic sprawe jasno w rozmowie w 4 oczy z nia (niech ci czasem nie przyjdzie do glowy rozmawiac z nia o tym poprzez mail/sms). Jedyna szansa - spotkanie w 4oczy i woz albo przewoz - bez zadnego pieprzenia o przyjazni skoro ona ci sie podoba (chyba nie chcesz potem sluchac jej opowiesci jaki to jej nowy chlopak jest niedobry a jednak ona z nim sypia  ). Pieniazki Jej pozyczylem, wiec znowu dostala to co chciala. A dzis dostalem od Niej meila. Witaj, napisalam Ci Pawel ostatnio maila z tekstem czy moglbys mi dac swoj nowy nr tel.. ale nawet nie raczyles mi odpisac.. Tak sie nie zachowuje przyjaciel.. Co z nasza przyjaznia? Ostatnio byles na gg tez mi nie odpisales tylko odrazu uciekles, albo nie chciales wogole ze mna pisac.. Nasza przyjazn, chyba sie konczy albo juz dawno sie skonczyla.. bo ja nie wiem dlaczego tak sie zachowujesz.. Nie wiem czy sie myle czy mam racje. Ale jakos ciezko mi z tym.. Bo ty mnie doslownie olewasz... A ja nie bede wypisywala wciaz do Ciebie jak Ty mi nie odpisujesz... Nie wiem co mam o tym myslec. To chyba tyle co chcialam ci napisac, tak szczerze.. Pozdrawiam.No i chyba teraz najwyzszy czas w koncu na SPOTKANIE i ostatni akt tej historii "ZE PRZYJACIOLMI TO MY NIE BEDZIEMY"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Ja muszę stwierdzić, że laski są po prostu tępe. W zeszłym roku byłem ostro zabujany w koleżance ze studiów, która jednak traktowała mnie jak przyjaciela ( a może nawet i przyjaciółkę  ) Jakoś udało mi się otrząsnąć z tego, powiedziałem jej podczas rozmowy w 4 oczy, że taki status mi nie pasuje i że niestety nie będę z nią utrzymywał dalej takiego kontaktu jak to miało miejsce wcześniej. Laska od roku, na każdej imprezie gdzie się spotkamy zawraca mi dupę, że ona to by chciała żebyśmy znowu byli przyjaciółki itd. Ile razy jej można tłumaczyć, że ja nie jestem jakimś leszczem, który nagle zmieni zdanie i znowu wejdzie na super drogę, "przyjaciela". Wczoraj jej powiedziałem, że w sumie to mi nie zależy na dalszej znajomości z nią. Dziewczyna się oczywiście obraziła, ale mam nadzieje że zrozumie że już nigdy nie będzie tak jak było kiedyś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Co koleś z Ciebie. Skoro Ci na niej nie zależy to po co jej mówiłeś, że chcesz być czymś więcej niż przyjacielem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Proponowałbym powrócić do genezy tego tematu, więc podawajcie swoje sposoby zagadania panienki  ..na rozgrzewkę ja coś rzucę, otóż ostatnio zastosowałem mniej więcej ten sposób z reklamy Coca Coli co koleś siedzi na przystanku i udaje telefon komórkowy  beka wyszła, ale przynajmniej zadziało o wesoło było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Co koleś z Ciebie. Skoro Ci na niej nie zależy to po co jej mówiłeś, że chcesz być czymś więcej niż przyjacielem? Bo wiedziałem, że jestem już na straconej pozycji i nie mam szans na nic więcej. Chciałem, żeby sytuacja była jasna i klarowna, bo i tak z tego nic by nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Proszę dziewczynę o długopis, zazwyczaj takowy posiadają. Na odwrocie biletu (najczęściej kolejowego, bo to stosuję w naszym ukochanym PKP) piszę kilka tajemniczych słów w zależności od sytuacji. Zazwyczaj zaczyna się od: "jestem nieśmiały..." Kątem oka dostrzegam, że niewiasta z zaciekawieniem przygląda mi się co piszę na tym bilecie. Później oddaję długopis wraz z biletem. Ładny uśmiech po przeczytaniu liściku ze strony osoby, która użyczyła mi długopisu. A potem już rozmowa się toczy. Kilka prób, na razie skuteczność 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
niezłe, mozna naprawde ciekawie to rozegrać  wykorzystam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Proszę dziewczynę o długopis, zazwyczaj takowy posiadają. Na odwrocie biletu (najczęściej kolejowego, bo to stosuję w naszym ukochanym PKP) piszę kilka tajemniczych słów w zależności od sytuacji. Zazwyczaj zaczyna się od: "jestem nieśmiały..." Kątem oka dostrzegam, że niewiasta z zaciekawieniem przygląda mi się co piszę na tym bilecie. Później oddaję długopis wraz z biletem. Ładny uśmiech po przeczytaniu liściku ze strony osoby, która użyczyła mi długopisu. A potem już rozmowa się toczy. Kilka prób, na razie skuteczność 100%  Sytuacje z biletem mialem kiedys w Gdanskim tramwaju, wsiadly 3 fajne dziewczyny. Dalismy im z chlopakami nr telefonu napisany na bilecie. Jeden z moich kumpli do teraz utrzymuje kontakt z jedna znich, a sytuacja miala miejsce 2 lata temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Sytuacje z biletem mialem kiedys w Gdanskim tramwaju, wsiadly 3 fajne dziewczyny. Dalismy im z chlopakami nr telefonu napisany na bilecie. Jeden z moich kumpli do teraz utrzymuje kontakt z jedna znich, a sytuacja miala miejsce 2 lata temu  właśnie ten sam pomysł wpadł mi do głowy z biletami mpk ;] często widzę jak ktoś wsiadający przejmuje bilet osoby wysiadającej... gorzej jeśli okazałoby się, że ładnej dziewczynie nie jest potrzebny, a jakaś brzydula czy starsuszka wyrwała by go nam z ręki ;] ale co można wypróbować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Sytuacje z biletem mialem kiedys w Gdanskim tramwaju, wsiadly 3 fajne dziewczyny. Dalismy im z chlopakami nr telefonu napisany na bilecie. Jeden z moich kumpli do teraz utrzymuje kontakt z jedna znich, a sytuacja miala miejsce 2 lata temu  Nawet 3 lata temu! I nawet dalej utrzymuję kontakt  zajebista laska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
W ogóle nie udzielalem sie w tym temacie to moj pierwszy post ( czytalem i bacznie go obserwowalem) i jest on jakby podziekowaniem dla Pierniczka  bo widac ze kolo ma bardzo dobre pojecie w tym temacie jak uwiezc laske czy na sex i na bycie w dobrym zwiazku.. Zgadzam sie z wieloma madrosciami ktore napisal.. i chcialbym mu podziekowac z tego miejsca ze jest ktos taki na tym forum co posiada az tak duza wiedze na taki temat jakim jest plec przeciwna.. Wielkie  dla Ciebie PS. Ma ktos linka do tej ksiazki bo te w tym temacie i poprzednich nie trybia.. z gory thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A zabrałeś laskę na nocną przejażdżkę z pustym bakiem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
A zabrałeś laskę na nocną przejażdżkę z pustym bakiem ?  furki sie jeszcze nie dorobilem  ale bardzo bacznie korzystam z jego rad  dominacji itd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Spoko P!T3R Szewa ignoranci krytykują, profesjonaliści analizują. Żebyś Ty chociaż przeczytał "Tajemnice Uwodzenia" albo "Grę"...naprawdę nie rozumiesz i nie zdajesz sobie sprawy jak marnujesz swoja młodość i sukcesy z płcią przeciwną tylko dlatego, ze jesteś ignorantem. Poświęć jeden dzień na przeczytanie książki...jeden dzień. Nie podobają Ci się moje poglądy, ok. Nie będę Cię zmuszał do ich wyznawania. Poświęć jeden dzień, a będziesz mi wdzięczny, że Cię do tego skłoniłem. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Spoko P!T3R Szewa ignoranci krytykują, profesjonaliści analizują. Żebyś Ty chociaż przeczytał "Tajemnice Uwodzenia" albo "Grę"...naprawdę nie rozumiesz i nie zdajesz sobie sprawy jak marnujesz swoja młodość i sukcesy z płcią przeciwną tylko dlatego, ze jesteś ignorantem. Poświęć jeden dzień na przeczytanie książki...jeden dzień. Nie podobają Ci się moje poglądy, ok. Nie będę Cię zmuszał do ich wyznawania. Poświęć jeden dzień, a będziesz mi wdzięczny, że Cię do tego skłoniłem. pzdr profesjonaliści nie muszą czytać poradników 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|