|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
co mam opowiedzieć?  Amk rzucił dowcipem: Niemcy - Polska Jens Lehmann under 0,5 goals
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
btw...  dla polskich dziennikarzy, ciekawe ile wam za to dali  A czy to aby nie Szwaby sa w wiekszosci wlascicielami polskojezycznych brukowcow ? Nalezaloby zatem napisac - zrobili o, co im kazano  @Kasiora = wrzuc mi na PW rozpoznanie, moze byc po lacinie  No akurat szwaby nie są właścicielem super expressu, ich właścicielem jest polska firma czystej krwi ;] nie udała się teoria spiskowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
A tak poważnie, to ciekawe rzeczy się dzieją, bo o Kuszczaku to słyszałem rano, że niby wyautują go wieczorem, rzekomo z powodu kontuzji. Czyżby Tomcio zapragnął pierwszego składu?
Ja osobiście w te historyjki wątpię, bo dziadzia by sobie obory nie robił dwa dni przed Niemcami. No właśnie, rzeczy bardzo ciekawe .. Wczoraj jak przeczytałem, że Tomek opuszcza kadrę od razu pojawiła się mysl, że poszło o pierwszy skład  Czy tak było ? Tego się nie dowiemy, bynajmniej nie przed meczem z Niemcami. Doskonale wiemy, że Kuszczak chce być #1, wielokrotnie o tym mówił, ma cięzki charakter i oby naprawdę poszło o kontuzję.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz i Klose nas germanił, orężny wstanie Wasyl nasz, a Żuraw nam hetmanem, Lehmanna Ebi trafi w róg, wygramy trzy do dwóch, tak nam dopomóż Bóg!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Doskonale wiemy, że Kuszczak chce być #1, wielokrotnie o tym mówił, ma cięzki charakter i oby naprawdę poszło o kontuzję. Tak bym tego nie określił  Tomek ma po prostu cechę, która jest (niestety) często obca wielu polskim piłkarzom - ma zdrową, sportową ambicję i tego nie ukrywa. Wielu uznaje go przez to za zarozumiałego bufona  , ale ja tak nie uważam. Koleś zna swoją wartość, wierzy w siebie, stara się na maxa i logicznym jest, że chciałby aby jego wysiłki skutkowały. Poza tym - dla mnie on JEST lepszym bramkarzem od Boruca. Ale to tylko moja opinia  Czekam aż teraz zwolennicy króla Artura mnie zaatakują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz i Klose nas germanił, orężny wstanie Wasyl nasz, a Żuraw nam hetmanem, Lehmanna Ebi trafi w róg, wygramy trzy do dwóch, tak nam dopomóż Bóg! P I Ę K N E  POLSKA! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Oczywiście Mindman można porównywać tych dwóch golkiperów, podobnie przecież było jeszcze jakiś czas temu z Arturem i Jurkiem  Ja tego czynił nie będe, każdy ma swoje zdanie. Co do Twoich słow : 'Tomek ma po prostu cechę, która jest (niestety) często obca wielu polskim piłkarzom - ma zdrową, sportową ambicję i tego nie ukrywa.'Osobiście też mi się podoba jego ambicja, zdeterminowanie by być golkiperem #1 w Polsce. Nie zadowala go tylko siedzenie na ławce, czy wyjazd na zgrupowania - dobrze. Wiemy, że dla niektórych szczytem marzeń jest sam wyjazd, nieważne czy się będzie grało czy nie; ważne ze się było na imprezie. U niego jest inaczej, chce bronić, pokazać kto jest lepszy. Leo ma swoją koncepcję, stawia na Boruca, Kuszczak mizerne ma szanse. Drażni to Tomka o czym mówi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz .... tak nam dopomóż Bóg! P I Ę K N E  POLSKA!  Piekne jak piekne , wazne ze kurs ok 85-90 razy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Dokładnie Platini.
Gdyby więcej polskich piłkarzy przejawiało takie myślenie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wobec tego gram
Niemcy - Polska Jens Lehmann under 0,5 goals Dwa razy z rzędu najlepsza parada w Premiership coś znaczy. Szkoda Tomka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839 |
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz i Klose nas germanił, orężny wstanie Wasyl nasz, a Żuraw nam hetmanem, Lehmanna Ebi trafi w róg, wygramy trzy do dwóch, tak nam dopomóż Bóg! P I Ę K N E  POLSKA!  Polska!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Wobec tego gram
Niemcy - Polska Jens Lehmann under 0,5 goals Dwa razy z rzędu najlepsza parada w Premiership coś znaczy. Szkoda Tomka. No nie z rzędu, dostał w 2006 i 2008  Co do Błaszczykowskiego, to trzeba poczekać na to czy UEFA zgodzi się go zastąpić innym zawodnikiem. Jeżeli nie no to będzie można snuć przypuszczenia, że jakiś zgrzyt był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Co do Błaszczykowskiego to już decyzja UEFA jest i jest ona pozytywna dla Polski. Chyba jeszcze nie wiadomo co z Kowalewskim ale problemu też nie powinno być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Niech ktoś zalozy na golmania.pl lige mecz.pl to sie pogra... ja juz zalozylem, a mozna tylko 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rodzer bedzie spiewac hymn?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Rodzer bedzie spiewac hymn? Podobnie jak naczelny PISdzielec, Jaroslaw "...z ziemi kreolskiej do wolskiej"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Wyjściowa jedenastka : Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Paweł Golański - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek. Zero zaskoczenia. Do boju chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Wyjściowa jedenastka : Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Paweł Golański - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek. Zero zaskoczenia. Do boju chłopaki  Gigantyczne zaskoczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Po tym co pokazał Wawrzyniak z Danią to już nie zaskoczenie, lecz konieczność.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|