Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
co mam opowiedzieć? laugh

Amk rzucił dowcipem:

Niemcy - Polska
Jens Lehmann under 0,5 goals

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by mura
btw... puke dla polskich dziennikarzy, ciekawe ile wam za to dali puke

A czy to aby nie Szwaby sa w wiekszosci wlascicielami polskojezycznych brukowcow ?

Nalezaloby zatem napisac - zrobili o, co im kazano tongue

@Kasiora = wrzuc mi na PW rozpoznanie, moze byc po lacinie smile


No akurat szwaby nie są właścicielem super expressu, ich właścicielem jest polska firma czystej krwi ;] nie udała się teoria spiskowa tongue

mgr #2401083 07/06/2008 14:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by mgr
A tak poważnie, to ciekawe rzeczy się dzieją, bo o Kuszczaku to słyszałem rano, że niby wyautują go wieczorem, rzekomo z powodu kontuzji. Czyżby Tomcio zapragnął pierwszego składu?

Ja osobiście w te historyjki wątpię, bo dziadzia by sobie obory nie robił dwa dni przed Niemcami.
No właśnie, rzeczy bardzo ciekawe ..
Wczoraj jak przeczytałem, że Tomek opuszcza kadrę od razu pojawiła się mysl, że poszło o pierwszy skład wink
Czy tak było ? Tego się nie dowiemy, bynajmniej nie przed meczem z Niemcami.
Doskonale wiemy, że Kuszczak chce być #1, wielokrotnie o tym mówił, ma cięzki charakter i oby naprawdę poszło o kontuzję.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz
i Klose nas germanił,
orężny wstanie Wasyl nasz,
a Żuraw nam hetmanem,
Lehmanna Ebi trafi w róg,
wygramy trzy do dwóch,
tak nam dopomóż Bóg!



Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Platini
Doskonale wiemy, że Kuszczak chce być #1, wielokrotnie o tym mówił, ma cięzki charakter i oby naprawdę poszło o kontuzję.

Tak bym tego nie określił smile

Tomek ma po prostu cechę, która jest (niestety) często obca wielu polskim piłkarzom - ma zdrową, sportową ambicję i tego nie ukrywa.

Wielu uznaje go przez to za zarozumiałego bufona wink , ale ja tak nie uważam.

Koleś zna swoją wartość, wierzy w siebie, stara się na maxa i logicznym jest, że chciałby aby jego wysiłki skutkowały.

Poza tym - dla mnie on JEST lepszym bramkarzem od Boruca. Ale to tylko moja opinia smile Czekam aż teraz zwolennicy króla Artura mnie zaatakują wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Bzyku
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz
i Klose nas germanił,
orężny wstanie Wasyl nasz,
a Żuraw nam hetmanem,
Lehmanna Ebi trafi w róg,
wygramy trzy do dwóch,
tak nam dopomóż Bóg!

P I Ę K N E piwo

POLSKA! boks

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Tymczasem załamany pomocnik Borussi Dortmund mówi: - Nie pokłóciłem się z trenerem. Nie ma w ogóle mowy o czymś takim. Ale mogę też powiedzieć, że nie odnowiła mi się kontuzja. Najpierw usłyszałem, że nie zagrałbym w meczu z Niemcami, a później lekarz stwierdził, że w kolejnych też nie wystąpię. O tym, że mam wracać zadecydował trener... To wszystko... - więcej komentarzy nie będzie. blush blush blush

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Oczywiście Mindman można porównywać tych dwóch golkiperów, podobnie przecież było jeszcze jakiś czas temu z Arturem i Jurkiem wink
Ja tego czynił nie będe, każdy ma swoje zdanie.
Co do Twoich słow : 'Tomek ma po prostu cechę, która jest (niestety) często obca wielu polskim piłkarzom - ma zdrową, sportową ambicję i tego nie ukrywa.'

Osobiście też mi się podoba jego ambicja, zdeterminowanie by być golkiperem #1 w Polsce.
Nie zadowala go tylko siedzenie na ławce, czy wyjazd na zgrupowania - dobrze.
Wiemy, że dla niektórych szczytem marzeń jest sam wyjazd, nieważne czy się będzie grało czy nie; ważne ze się było na imprezie.
U niego jest inaczej, chce bronić, pokazać kto jest lepszy.
Leo ma swoją koncepcję, stawia na Boruca, Kuszczak mizerne ma szanse.
Drażni to Tomka o czym mówi.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by Bzyku
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz
....
tak nam dopomóż Bóg!

P I Ę K N E piwo

POLSKA! boks
Piekne jak piekne , wazne ze kurs ok 85-90 razy laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Dokładnie Platini.

Gdyby więcej polskich piłkarzy przejawiało takie myślenie ...


mgr #2401373 07/06/2008 19:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by amkwish
Wobec tego gram

Niemcy - Polska
Jens Lehmann under 0,5 goals
Dwa razy z rzędu najlepsza parada w Premiership coś znaczy.
Szkoda Tomka.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by Bzyku
Nie będzie Ballack pluł nam w twarz
i Klose nas germanił,
orężny wstanie Wasyl nasz,
a Żuraw nam hetmanem,
Lehmanna Ebi trafi w róg,
wygramy trzy do dwóch,
tak nam dopomóż Bóg!

P I Ę K N E piwo

POLSKA! boks

Polska!! boks

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by micha$
Originally Posted by amkwish
Wobec tego gram

Niemcy - Polska
Jens Lehmann under 0,5 goals
Dwa razy z rzędu najlepsza parada w Premiership coś znaczy.
Szkoda Tomka.

No nie z rzędu, dostał w 2006 i 2008 wink

Co do Błaszczykowskiego, to trzeba poczekać na to czy UEFA zgodzi się go zastąpić innym zawodnikiem. Jeżeli nie no to będzie można snuć przypuszczenia, że jakiś zgrzyt był.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Co do Błaszczykowskiego to już decyzja UEFA jest i jest ona pozytywna dla Polski. Chyba jeszcze nie wiadomo co z Kowalewskim ale problemu też nie powinno być.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Niech ktoś zalozy na golmania.pl lige mecz.pl to sie pogra...

ja juz zalozylem, a mozna tylko 1 blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rodzer bedzie spiewac hymn?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by lupus
Rodzer bedzie spiewac hymn?

Podobnie jak naczelny PISdzielec, Jaroslaw

"...z ziemi kreolskiej do wolskiej"

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Wyjściowa jedenastka :

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Paweł Golański - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek.

Zero zaskoczenia. Do boju chłopaki boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by Goget
Wyjściowa jedenastka :

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Paweł Golański - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek.

Zero zaskoczenia. Do boju chłopaki boks
Gigantyczne zaskoczenie smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Po tym co pokazał Wawrzyniak z Danią to już nie zaskoczenie, lecz konieczność.

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1