|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
mhy... nie mówię "nie" że MB jest bez winy, ale wcześniej dokonywałem wpłat przez MB do innych buków i zawsze było bezproblemowo- dlatego mnie to tak oburzyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
dziwne że takie problemy są tylko z Betfair. Kiedyś też tak miałem wypięli sie na mnie i Moneybookers i Betfair, dałem spokój bo było to tylko 20 euro. W expekcie jak mi się takie rzeczy 3x przytrafiły z tym że na duzo większe kwoty, to dostałem 700pln bonusa za problemy jakie mnie spotkały , to uważam za konkretne rozwiązanie sprawy.
Betfair uważam za przereklamowany, te ich 20% lepsze kursy to przy ich prowizji gówno prawda( szczególnie jak sie gra wysokie kursy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Czy dostał ktoś to darmowe 5 euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
to za dużo jak na betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
dziwne że takie problemy są tylko z Betfair. Kiedyś też tak miałem wypięli sie na mnie i Moneybookers i Betfair, dałem spokój bo było to tylko 20 euro. W expekcie jak mi się takie rzeczy 3x przytrafiły z tym że na duzo większe kwoty, to dostałem 700pln bonusa za problemy jakie mnie spotkały , to uważam za konkretne rozwiązanie sprawy.
Betfair uważam za przereklamowany, te ich 20% lepsze kursy to przy ich prowizji gówno prawda( szczególnie jak sie gra wysokie kursy) jak Ci nie pasi to po prostu tam nie graj a nie jęczysz i wszystko komentujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
chyba na tym polega idea forum, ze sie komentuje pewne sprawy o ktorych wie sie "z doswiadczenia", a nie "ze slyszenia" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
proste obliczenia kursy na Hiszpania - Rosja obecnie na Betfair 1,75/3,75/5,9 obstawiam Rosja za 100 z kursem 5,90. Wygrywam 590. 590x5% = 29,5 prowizja Betfair. 590-29,5= 560,5
wyzsze kursy ma cała grupa 24Pay (sunmaker,poker24, Danebets.....) Expekt 5,75, Wauwbet 5,78 : Pinnacle 5,68.
Teraz Hiszpania 1,75 za 100. Wygrywam 175 x 5%= 8,75prowizja
kurs faktyczny 1,663 niewielu liczacych bukmacherów ma gorszy kurs. średni kurs z betexplorer to 1,68. A wielu ma 1,70
Nie lubię jak ktoś próbuje mnie nabić w butelkę nieprawdziwą reklamą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
No, bf można ograć tylko w jeden sposób, który nazywa się fachowo ''ogrywanie bf scyzorykiem'' .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
Jeśli jesteś uważnym graczem, to zorientowałeś się, że sporo buków obniżyło marże na mecze Euro2008. Bukmacherzy, którzy regularnie stosują key 111%, na Euro2008 mają 108%, inny 'zjechali' ze 108-107% do 104%, stąd nie widać, aż takiej różnicy w porównaniu z kursami na Betfair.
Obecnie na Betfair na to spotkanie masz key 100,80%, jutro będzie w okolicach 100%- czyli całkowicie bez marży (oczywiście każdy gracz odprowadza prowizję od wygranej w zależności od obrotu do 5%).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
proste obliczenia kursy na Hiszpania - Rosja obecnie na Betfair 1,75/3,75/5,9 obstawiam Rosja za 100 z kursem 5,90. Wygrywam 590. 590x5% = 29,5 prowizja Betfair. 590-29,5= 560,5
wyzsze kursy ma cała grupa 24Pay (sunmaker,poker24, Danebets.....) Expekt 5,75, Wauwbet 5,78 : Pinnacle 5,68.
Teraz Hiszpania 1,75 za 100. Wygrywam 175 x 5%= 8,75prowizja
kurs faktyczny 1,663 niewielu liczacych bukmacherów ma gorszy kurs. średni kurs z betexplorer to 1,68. A wielu ma 1,70
Nie lubię jak ktoś próbuje mnie nabić w butelkę nieprawdziwą reklamą. Zarzucasz nieprawdziwą reklamę a prezentujesz nieprawdziwe wyliczenia. Prowizja jest od zysku, tzn. stawka nie podlega prowizji. Zatem do swoich wyników powinieneś dodać po 5. czyli 565,50 i 171,25 Należy też pamiętać o tym że na BF możesz kontrować niemal natychmiast nie czekając aż przez linię przetoczy się marża.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
dla mnie do tej pory były dwie lepsze giełdy jednak nie sprostały konkurencji Mansion i Suporterbet prowizja w okolicach 1%.
przy zyskach jakie osiąga betfair bonus 10 euro to śmiech na sali.
Fakt że na pewno nie muszą sie starać o klientów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
znajomy ma taki problem: zlecił wypłatę z bf na mb... betfair powtierdziło transakcję i napisali, ze srodki przeniesiono na konto mb. na mb nic nie doszło... czyja wina i do ktorego supportu pisac? mial moze ktos podobny problem, bo niestety konta na forum czlowiek zalozyc nie moze i ja tu musze jeczec za niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Your browser does not meet the miniminum requirements of this website...
w każdej przeglądarce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Your browser does not meet the miniminum requirements of this website...
w każdej przeglądarce... Jednak u mnie chyba tylko chwilowo. Restart pomógł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
proste obliczenia kursy na Hiszpania - Rosja obecnie na Betfair 1,75/3,75/5,9 obstawiam Rosja za 100 z kursem 5,90. Wygrywam 590. 590x5% = 29,5 prowizja Betfair. 590-29,5= 560,5
wyzsze kursy ma cała grupa 24Pay (sunmaker,poker24, Danebets.....) Expekt 5,75, Wauwbet 5,78 : Pinnacle 5,68.
Teraz Hiszpania 1,75 za 100. Wygrywam 175 x 5%= 8,75prowizja
kurs faktyczny 1,663 niewielu liczacych bukmacherów ma gorszy kurs. średni kurs z betexplorer to 1,68. A wielu ma 1,70
Nie lubię jak ktoś próbuje mnie nabić w butelkę nieprawdziwą reklamą. Zarzucasz nieprawdziwą reklamę a prezentujesz nieprawdziwe wyliczenia. Prowizja jest od zysku, tzn. stawka nie podlega prowizji. Zatem do swoich wyników powinieneś dodać po 5. czyli 565,50 i 171,25 Należy też pamiętać o tym że na BF możesz kontrować niemal natychmiast nie czekając aż przez linię przetoczy się marża. ja się pomyliłem o 5% w pierwszym wypadku i 1%w drugim wypadku, betfair przysyła mi reklamę 20% wyższe kursy. Z zakładu z kursem 5,9 betfair na czysto kroi mnie na około 25 euro. Przyznasz że to dośc spora opłata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
Aktualnie najwyższy kurs na Rosję jaki złapiesz w sieci u buka to : 1. 24hpoker @6.50 2. pinnacle @6.25 3. betsafe @5.90 Na Betfair masz Back @6.60 i Lay @6.80, przed meczem pewnie nawet dostaniesz Rosję po tym @6.80, ale biorąc po uwagę obecne @6.40, faktyczny kurs na Betfair wychodzi Ci @6.32 (po potrąceniu 5% prowizji). Tak jak wspominałem w poprzednim poście buki poobniżały na czas euro swoje marże i tak 24h poker przygotowuje kursy z 4% marżą,a pinnacle 3% (jak wszyscy wiemy oni z kolei zawsze balansują pomiędzy 2-4%) stąd nie widać,aż tak istotnej różnicy w kursach w porównaniu do Betfair. Po euro 'sytuacja się unormuje' i buki wrócą do swoich marż czyli 10%-13%na opcje trzydrogowe i wtedy zauważysz różnice... W sumie, to nawet teraz Ci mogę podać przykład: Hiszpania - Rosja 1.60 3.40 5.50, marża 10%, sportingbet Rosja po @6.60 na Betfair to dokładnie kurs 20% wyższy w porównaniu do @5.50 dostępnego w sportingbet. Dalej sądzisz, że Betfair przysyła Ci nieprawdziwą reklamę?  Pozdrawiam, ubbe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
SUSPENDED od 15 min , China v Iraq [ od 75 min]. Juz jest 90 min. Rozumiem ,że będą zwroty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
od 75 min . do końca meczu rynek zawieszony . Zakład mam rozliczony jako przegrany a POWINNY BYC ZWROTY.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
od 75 min nie było wizjii , ok, zdarza się ,że nie ma prądu w azjii, ale gracze powinni byc jakos zabezpieczeni na tą okoliczność w postaci zwrotów. Ponieważ nie można było skontrować.
ps .Dziwne sa te awarie .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|