Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
ubbe #2403860 08/06/2008 21:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
mhy... nie mówię "nie" że MB jest bez winy, ale wcześniej dokonywałem wpłat przez MB do innych buków i zawsze było bezproblemowo- dlatego mnie to tak oburzyło

Bonus: Unibet
ubbe #2404779 09/06/2008 03:10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dziwne że takie problemy są tylko z Betfair. Kiedyś też tak miałem wypięli sie na mnie i Moneybookers i Betfair, dałem spokój bo było to tylko 20 euro.
W expekcie jak mi się takie rzeczy 3x przytrafiły z tym że na duzo większe kwoty, to dostałem 700pln bonusa za problemy jakie mnie spotkały , to uważam za konkretne rozwiązanie sprawy.

Betfair uważam za przereklamowany, te ich 20% lepsze kursy to przy ich prowizji gówno prawda( szczególnie jak sie gra wysokie kursy)

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Czy dostał ktoś to darmowe 5 euro?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/

Loony25 #2406522 09/06/2008 23:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
to za dużo jak na betfair

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by robert423
dziwne że takie problemy są tylko z Betfair. Kiedyś też tak miałem wypięli sie na mnie i Moneybookers i Betfair, dałem spokój bo było to tylko 20 euro.
W expekcie jak mi się takie rzeczy 3x przytrafiły z tym że na duzo większe kwoty, to dostałem 700pln bonusa za problemy jakie mnie spotkały , to uważam za konkretne rozwiązanie sprawy.

Betfair uważam za przereklamowany, te ich 20% lepsze kursy to przy ich prowizji gówno prawda( szczególnie jak sie gra wysokie kursy)
jak Ci nie pasi to po prostu tam nie graj a nie jęczysz i wszystko komentujesz grin

AGASSI #2406592 10/06/2008 00:20
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
chyba na tym polega idea forum, ze sie komentuje pewne sprawy o ktorych wie sie "z doswiadczenia", a nie "ze slyszenia" ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
proste obliczenia kursy na Hiszpania - Rosja obecnie na Betfair
1,75/3,75/5,9
obstawiam Rosja za 100 z kursem 5,90.
Wygrywam 590. 590x5% = 29,5 prowizja Betfair. 590-29,5= 560,5

wyzsze kursy ma cała grupa 24Pay (sunmaker,poker24, Danebets.....)
Expekt 5,75, Wauwbet 5,78 : Pinnacle 5,68.

Teraz Hiszpania 1,75 za 100. Wygrywam 175 x 5%= 8,75prowizja

kurs faktyczny 1,663 niewielu liczacych bukmacherów ma gorszy kurs. średni kurs z betexplorer to 1,68. A wielu ma 1,70

Nie lubię jak ktoś próbuje mnie nabić w butelkę nieprawdziwą reklamą.




Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
No, bf można ograć tylko w jeden sposób, który nazywa się fachowo ''ogrywanie bf scyzorykiem'' .

Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Jeśli jesteś uważnym graczem, to zorientowałeś się, że sporo buków obniżyło marże na mecze Euro2008. Bukmacherzy, którzy regularnie stosują key 111%, na Euro2008 mają 108%, inny 'zjechali' ze 108-107% do 104%, stąd nie widać, aż takiej różnicy w porównaniu z kursami na Betfair.

Obecnie na Betfair na to spotkanie masz key 100,80%, jutro będzie w okolicach 100%- czyli całkowicie bez marży (oczywiście każdy gracz odprowadza prowizję od wygranej w zależności od obrotu do 5%).

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by robert423
proste obliczenia kursy na Hiszpania - Rosja obecnie na Betfair
1,75/3,75/5,9
obstawiam Rosja za 100 z kursem 5,90.
Wygrywam 590. 590x5% = 29,5 prowizja Betfair. 590-29,5= 560,5

wyzsze kursy ma cała grupa 24Pay (sunmaker,poker24, Danebets.....)
Expekt 5,75, Wauwbet 5,78 : Pinnacle 5,68.

Teraz Hiszpania 1,75 za 100. Wygrywam 175 x 5%= 8,75prowizja

kurs faktyczny 1,663 niewielu liczacych bukmacherów ma gorszy kurs. średni kurs z betexplorer to 1,68. A wielu ma 1,70

Nie lubię jak ktoś próbuje mnie nabić w butelkę nieprawdziwą reklamą.

Zarzucasz nieprawdziwą reklamę a prezentujesz nieprawdziwe wyliczenia.
Prowizja jest od zysku, tzn. stawka nie podlega prowizji.
Zatem do swoich wyników powinieneś dodać po 5.
czyli 565,50 i 171,25

Należy też pamiętać o tym że na BF możesz kontrować niemal natychmiast
nie czekając aż przez linię przetoczy się marża.



ubbe #2407298 10/06/2008 03:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dla mnie do tej pory były dwie lepsze giełdy jednak nie sprostały konkurencji Mansion i Suporterbet prowizja w okolicach 1%.

przy zyskach jakie osiąga betfair bonus 10 euro to śmiech na sali.

Fakt że na pewno nie muszą sie starać o klientów.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
znajomy ma taki problem: zlecił wypłatę z bf na mb... betfair powtierdziło transakcję i napisali, ze srodki przeniesiono na konto mb. na mb nic nie doszło... czyja wina i do ktorego supportu pisac? mial moze ktos podobny problem, bo niestety konta na forum czlowiek zalozyc nie moze i ja tu musze jeczec za niego tongue

anfa_ #2408036 10/06/2008 15:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Your browser does not meet the miniminum requirements of this website...

w każdej przeglądarce...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by z o R r o
Your browser does not meet the miniminum requirements of this website...

w każdej przeglądarce...
Jednak u mnie chyba tylko chwilowo. Restart pomógł.

Ý€$ #2408085 10/06/2008 16:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by ݀$
Originally Posted by robert423
proste obliczenia kursy na Hiszpania - Rosja obecnie na Betfair
1,75/3,75/5,9
obstawiam Rosja za 100 z kursem 5,90.
Wygrywam 590. 590x5% = 29,5 prowizja Betfair. 590-29,5= 560,5

wyzsze kursy ma cała grupa 24Pay (sunmaker,poker24, Danebets.....)
Expekt 5,75, Wauwbet 5,78 : Pinnacle 5,68.

Teraz Hiszpania 1,75 za 100. Wygrywam 175 x 5%= 8,75prowizja

kurs faktyczny 1,663 niewielu liczacych bukmacherów ma gorszy kurs. średni kurs z betexplorer to 1,68. A wielu ma 1,70

Nie lubię jak ktoś próbuje mnie nabić w butelkę nieprawdziwą reklamą.

Zarzucasz nieprawdziwą reklamę a prezentujesz nieprawdziwe wyliczenia.
Prowizja jest od zysku, tzn. stawka nie podlega prowizji.
Zatem do swoich wyników powinieneś dodać po 5.
czyli 565,50 i 171,25

Należy też pamiętać o tym że na BF możesz kontrować niemal natychmiast
nie czekając aż przez linię przetoczy się marża.
ja się pomyliłem o 5% w pierwszym wypadku i 1%w drugim wypadku, betfair przysyła mi reklamę 20% wyższe kursy.

Z zakładu z kursem 5,9 betfair na czysto kroi mnie na około 25 euro. Przyznasz że to dośc spora opłata.


Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Aktualnie najwyższy kurs na Rosję jaki złapiesz w sieci u buka to :
1. 24hpoker @6.50
2. pinnacle @6.25
3. betsafe @5.90

Na Betfair masz Back @6.60 i Lay @6.80, przed meczem pewnie nawet dostaniesz Rosję po tym @6.80, ale biorąc po uwagę obecne @6.40, faktyczny kurs na Betfair wychodzi Ci @6.32 (po potrąceniu 5% prowizji).

Tak jak wspominałem w poprzednim poście buki poobniżały na czas euro swoje marże i tak 24h poker przygotowuje kursy z 4% marżą,a pinnacle 3% (jak wszyscy wiemy oni z kolei zawsze balansują pomiędzy 2-4%) stąd nie widać,aż tak istotnej różnicy w kursach w porównaniu do Betfair.

Po euro 'sytuacja się unormuje' i buki wrócą do swoich marż czyli 10%-13%na opcje trzydrogowe i wtedy zauważysz różnice...

W sumie, to nawet teraz Ci mogę podać przykład:
Hiszpania - Rosja 1.60 3.40 5.50, marża 10%, sportingbet

Rosja po @6.60 na Betfair to dokładnie kurs 20% wyższy w porównaniu do @5.50 dostępnego w sportingbet.

Dalej sądzisz, że Betfair przysyła Ci nieprawdziwą reklamę? wink

Pozdrawiam,
ubbe

ubbe #2418665 14/06/2008 22:47
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
SUSPENDED od 15 min , China v Iraq [ od 75 min]. Juz jest 90 min. Rozumiem ,że będą zwroty?

Sylwiaa #2418737 14/06/2008 23:15
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
od 75 min . do końca meczu rynek zawieszony . Zakład mam rozliczony jako przegrany a POWINNY BYC ZWROTY.

Sylwiaa #2418780 14/06/2008 23:33
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
od 75 min nie było wizjii , ok, zdarza się ,że nie ma prądu w azjii, ale gracze powinni byc jakos zabezpieczeni na tą okoliczność w postaci zwrotów. Ponieważ nie można było skontrować.

ps .Dziwne sa te awarie .



Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, aker, poozon), 2,505 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1