Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#241024 28/10/2002 19:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Jutro zaczyna się nowy sezon NBA.
Pierwsze piątki i moje typki z totomixa:
1.Orlando-Filadelfia [email][email protected]<br[/email] />Orlando w zeszlym roku telko raz przegrali z Sixers,a ze zdrowyn Grantem Hillem i Shawnem Kempem na srodku rozjada oslabiona filadelfie.
2. Lakers -San Antonio [email][email protected]<br[/email] />San Antonio to jedna z trzech druzyn, wg. Isiah Tomasa, ktore sa w stanie zdetronizowac Lakersow (obok dallas i sacramento). Shaq nie gra w tym meczu!!!!!!!!!!
3. Sacramento - Cleveland [email][email protected]<br[/email] />Sacramento wygra to wysoko (w leveland plaga kontuzji), ale po tak niskim kursie nie polecam grania (to tylko koszykowka i niespodzianki sa tu czeste)
Sam puszczam: SanAntonio+Orlando
AKO=3.46 za 50 zł

Bonus: Unibet
#241025 28/10/2002 20:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
No tak sezon zaczyna sie jutro.
A co z NBA w telewizji. Z tego co sie orientuję o prawa do pokazywania NBA starał sie polsat i cyfra, tymczasem rozgrywki sie już zaczynają a nic nie slychać o podpisaniu jakiejkolwiek umowy.

Jeżeli ktos cos wie na temat transmisji to proszę o informacje, ewentualnie na jakich zagranicznych stacjah można ogladać NBA.

#241026 29/10/2002 00:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Ballack:
[qb]No tak sezon zaczyna sie jutro.
A co z NBA w telewizji. Z tego co sie orientuję o prawa do pokazywania NBA starał sie polsat i cyfra, tymczasem rozgrywki sie już zaczynają a nic nie slychać o podpisaniu jakiejkolwiek umowy.

Jeżeli ktos cos wie na temat transmisji to proszę o informacje, ewentualnie na jakich zagranicznych stacjah można ogladać NBA.[/qb]
z tego co wiem to guzik z tego wyjdzie bo w nocy ciezko zarobic na reklamach

a co do typow kolegi to zeby sie nie zdziwil orlando te gwiady wcale tak dobrze nie graja ale to sport i wszystko mozliwe

#241027 29/10/2002 02:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
let s play again - troche statystyk
kursy z profa:
ORLANDO -PHILADELPHIA
1.57 15 2.3 1.46 2
PRESEASON - orlando 3-5 home 3-1
phila 3-5 road 2-2
SACRAMENTO - CLEVELAND
1.2 16 4.1 1.18 3.3
sacramento 6-2 h 4-1
cavs 2-5 r 1-3
LAKERS - SAN ANTONIO
1.81 13.5 1.96 1.6 1.71
la 3-5 h 3-5 zero wyjadow!
spurs 5-3 r 2-2

#241028 29/10/2002 02:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
LAKERS-SAN ANTONIO
LA bez shaqa na centrze gra pomylka ligi soumalia samake twin towers go zjedza ale jest bryant i murray ostatnio szaleje z trojkami po za tym 1 mecz miasto aniolow i nicholson z eastwick OSTROZNIE!!! ja jednak chyba gram 2 lakers w niedziele 88-93 z sacramento

SACRAMAENTO-CAVS 1 dla mnie komentarz zbedny PEJA sam to wygra krzys WEBBER odpoczywal ostatnio

ORLANDO- PHILADELPHIA magikowie to co wygrali u siebie przed sezonem przyszlo im ciezko (ostatni mecz 95-102 z dallas -nie gra H.GRANT, przecietny center P.BURKE,przed sezonem ciagnal ich t-mac(MC GRADY 16.9 p/m) maja problemy z deska, a propos KEMPA 6.0 p/m 3.0 zb/m-drewno G.HILL bez rewelacji
PHILADELPHIA- injuries Monty WILLIAMS, Samuel DALEMBERT i rookie Sam CLANCY THE ANSWER(Iverson narazie chyba odlozyl na bok thug life)w przedsezonowych 21.0 p/m SNOW I VAN HORN po 12p/m po odejsciu mutombo pierwszym centrem jest MC CULLOCH -ogolnie ciezki mecz do typowania - ja sprobuje chyba 2 na sixersow na wyjezdzie grali dobrze a allen sie rozkreca

#241029 29/10/2002 11:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Postawilem na Lakersow.. Dodam tylko, ze oprocz Szaqa zabraknie w druzynie jeziorowcow rowniez Ricka Foxa - kara (6 meczy).

#241030 29/10/2002 13:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Tracy Mcgrady questionable!!! (problemy z plecami)
Moze nie zagrac dzis na Sixers.
Jak nie zagra to powinno byc 2

#241031 29/10/2002 18:19
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Co do meczu sacramento,ta drużyna jest również mocno osłabiona.Nie zagrają mike bibby,doug christi, nie wiem jak z webberem-kontuzja łokcia podobno.Tak więc nie warto grać po takim kursie,kuszące są natomiast wysokie handicapy na cleveland-13,14 pozdrawiam

#241032 29/10/2002 18:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Napiszę coś na over i under ale wiadomo w pierwszej kolejce to na dwoje baba wróżyła:

Cleveland @ Sacramento - under 198,5

i może jeszcze:
San Antonio @ LA Lakers - under 185,5

ale postawie tylko pierwszą propozycję.
Pozdrowienia

#241033 29/10/2002 21:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Cze
typ1
Spurs (1,95)
typ2 z jutra
Minesota :zobacz: (denver na dodatek bez Howarda kurs 1,2)
nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#241034 29/10/2002 23:37
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
to zaczynamy....

29.10
Hill
San Antonio (-1) vs L A Lakers (1st Quarter) [1.90] 2/10

Unibet
Orlando Magic - Philadelphia 76ers Under 192 [1.90] 1/10

Go Lakers !

#241035 29/10/2002 23:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
SA Spurs -3 1,91
CLE Cavaliers +13 1,91

#241036 30/10/2002 01:04
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Co sadzicie o Sacramento? Maja szanse na tytul czy nie? W tamtym sezonie byli blisko, mysle ze nabrali juz doswiadczenia i w tym sezonie pokaza klase! Oby! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#241037 30/10/2002 01:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Sacramento +14 @ 1.9 Expekt

Ja mam akurat zagrane w Uni +13.5 3/10

Z ostatnich 10 H-t-H 9 razy wygrywał handi +13

#241038 30/10/2002 03:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Co sadzicie o Sacramento? Maja szanse na tytul czy nie? W tamtym sezonie byli blisko, mysle ze nabrali juz doswiadczenia i w tym sezonie pokaza klase! Oby! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Pewnie że mają szanse na tytuł. W tamtym sezonie kontuzja Stojakowica wyeliminowała ich z play off.Jenak w tym sezonie jeszcze groźniejsi od nich bedą Dallas.
Na jutro polecam jeszcze raz grać na Minesotę.Denver jest w tym roku słabiutkie(tzn jeszcze słabsze). Na dodatek w 2 pierwszych meczach nie gra Howard.Garnet i spółka pojadą ich 15-tką.
A mecze bedą na DSF jak zawsze tylko z odtworzenia,ale dobre i to.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#241039 30/10/2002 03:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
31.10.2002

Boston-Chicago 1 1,2
Memphis-Dallas 2 1,4

Co sądzicie o tych spotkaniach

#241040 30/10/2002 04:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja na dzisiejszą nocke zagrałem w Gb :

SA Spurs(-3) v LA Lakers 1.91
PHI 76ers v ORL Magic under 190 1.91

#241041 30/10/2002 05:03
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Quote
Oryginalnie wysłał Ballack:
[qb]31.10.2002

Boston-Chicago 1 1,2
Memphis-Dallas 2 1,4

Co sądzicie o tych spotkaniach[/qb]
nic dodac nic ujac tez to gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#241042 30/10/2002 11:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
witam
Jednak troche obawiam sie Dallsas.
Jezeli ktos sie orietuje (a na pewno są tacy)to niech napiszą jak Dallas radzilo sobie przed sezonem w grach sparingowych.I najwazniejsze czy pokonaja druzyne Trybanskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#241043 30/10/2002 13:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Quote
a co do typow kolegi to zeby sie nie zdziwil orlando te gwiady wcale tak dobrze nie graja
Za to gwiazda filadelfii zagrala zajebiscie (15 z 18 ostatnich rzutów byBo niecelnych)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1