Jutro zaczyna się nowy sezon NBA.
Pierwsze piątki i moje typki z totomixa:
1.Orlando-Filadelfia [email]
[email protected]<br[/email] />Orlando w zeszlym roku telko raz przegrali z Sixers,a ze zdrowyn Grantem Hillem i Shawnem Kempem na srodku rozjada oslabiona filadelfie.
2. Lakers -San Antonio [email]
[email protected]<br[/email] />San Antonio to jedna z trzech druzyn, wg. Isiah Tomasa, ktore sa w stanie zdetronizowac Lakersow (obok dallas i sacramento). Shaq nie gra w tym meczu!!!!!!!!!!
3. Sacramento - Cleveland [email]
[email protected]<br[/email] />Sacramento wygra to wysoko (w leveland plaga kontuzji), ale po tak niskim kursie nie polecam grania (to tylko koszykowka i niespodzianki sa tu czeste)
Sam puszczam: SanAntonio+Orlando
AKO=3.46 za 50 zł