Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by buszmen
Dysponujemy takim składem, jaki ten pseudo trener powołał :|


Ten "pseudo trener" ma zapewne troszkę więcej lat na karku niż Ty i na trenerce zjadł zęby. Nie lubię, gdy wszyscy "znawcy futbolu" siedzący przed telewizorem, albo komputerem wypowiadają się na tematy, o których mają dużo mniejsze pojęcie niż taka osoba jak Leo. On z piłkarzami jest od kilku tygodni, więc wie chyba lepiej kto może zagrać. A my możemy tylko się domyślać czemu tego powołał a tego nie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Saganowski?? WOW
My naprawde nie mamy napastnikow...

a Zahorski, z Dania przyzwoicie zagral, czemu nie chce z nim sprobowac

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dla mnie 1 zaskoczenie... spodziewalem sie Ebiego w ataku,łobo na prawej i Sagana na ławce.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by buszmen
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza.


Pierwszym zdaniem swojej wypowiedzi pokazałeś że jesteś lekko żenujący wink
Może problem leży nie po stronie trenera tylko naszych piłkarzy.
Jak to się mówi: z gówna bata nie ukręcisz.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by buszmen
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza.

PRAWDA....LOL laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by pszek
Pierwszym zdaniem swojej wypowiedzi pokazałeś że jesteś lekko żenujący wink

Czego wymagac od goscia ,który TU pisał ,ze skoki narciarskie nie ustepuja popularnościa piłce noznej grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by buszmen
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza.

Polska myśl szkoleniowa rządzi! laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Zabielany
Dla mnie 1 zaskoczenie... spodziewalem sie Ebiego w ataku,łobo na prawej i Sagana na ławce.

Dla mnie dość miłe zaskoczenie. Ebi niech się weźmie za rozegranie bo grając znowu na szpicy by sie odbijał od obrońców.

Lewandowski jednak zdrowy, liczyłem jednak na zmiane i brak gry dwoma defensywnymi.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No a czego oczekiwać od gościa, który zgrywa patriotę siedząc poza Polską?;] Możemy tak odbijać piłeczki, bez końca, tylko po co? Polska za Benhałera zagrała bodajże 1 dobry mecz, z Portugalią u siebie. Trochę mało. Za Wójcika, za Janasa, za Engela, nawet za Piechniczka dobrych meczów w wykonaniu biało - czerwonych było więcej. Do kadry powoływani są zawodnicy z totalnej otchłani, których nikt nie zna. I potem takie coś wychodzi, że jak się powoła Zahorskiego, to nie ma komu grac i Saganowski grać musi. A można było wziąć Sikorę albo Brożka.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
fajnyś chłop laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Originally Posted by buszmen
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza.
fajnyś chłop laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by buszmen
Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza.


OMG, leżę laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
buszmen, odstaw to ścierwo smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
buszmen - powiedz kogo widzisz na miejscu trenera naszej reprezentacji, następnie wyślij list do PZPN, może Cię wysłuchają.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Buszmen to by pewnie Tomasza Golloba powołał i jeszcze paru innych żużlowców... smirk

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Polska do boju!!

Tak skopiemy dzis tyłki tym Austriaczykom, ze wszystkie kangury i misie koala wyemigrują z ich kraju!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Experto
Polska do boju!!

Tak skopiemy dzis tyłki tym Austriaczykom, ze wszystkie kangury i misie koala wyemigrują z ich kraju!!

Zapedzimy ich na smyczy ze stadionu do ...piwnicy smile

POLSKA piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by buszmen
Polska za Benhałera zagrała bodajże 1 dobry mecz, z Portugalią u siebie. Trochę mało. Za Wójcika, za Janasa, za Engela, nawet za Piechniczka dobrych meczów w wykonaniu biało - czerwonych było więcej. Do kadry powoływani są zawodnicy z totalnej otchłani, których nikt nie zna. I potem takie coś wychodzi, że jak się powoła Zahorskiego, to nie ma komu grac i Saganowski grać musi. A można było wziąć Sikorę albo Brożka.

Moze wczesniejsze stwierdzenia troche na wyrost, ale pod tym podpisuje sie obiema recami grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Cos mi sie mocno wydaje ze dzis remis bedzie maksymalnym osiagnieciem...

Tylko nie bijcie;-)

Po meczu Blaszczykowski ma zdradzic wielka tajemnice o co chodzi z tym ze wyjechal...
Cos tam na zgrupowaniu jest marnie, mysle ze wrecz mozemy sie nie dowiedziec prawdy ale jak widze tam cala bande podpowiadaczy i innych madrali to mnie mdli,
po kiego dzowna tam Listkiewicz z cala swita, Swierczewski, Hajto, Boniki i inne cudaki, rozumiem ze Polsat zabral "fachowcow" do studia ale jak dla mnie tam za kulisami ida grubsze walki, nie mam pojecia o co chodzi ale juz widze te podszetpy Swierszcza i kolegow znawcow,
przeciez tam musi byc az goraco i dosc duszno im wszystkim, atmosfera idealna;/

Coz, chcialbym zeby wygrali ale jakos naprawde czuje ze beda bluzgi z lewa i z prawa.

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, betowiec, Akhu), 2,639 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1