|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Dysponujemy takim składem, jaki ten pseudo trener powołał :| Ten "pseudo trener" ma zapewne troszkę więcej lat na karku niż Ty i na trenerce zjadł zęby. Nie lubię, gdy wszyscy "znawcy futbolu" siedzący przed telewizorem, albo komputerem wypowiadają się na tematy, o których mają dużo mniejsze pojęcie niż taka osoba jak Leo. On z piłkarzami jest od kilku tygodni, więc wie chyba lepiej kto może zagrać. A my możemy tylko się domyślać czemu tego powołał a tego nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Saganowski?? WOW My naprawde nie mamy napastnikow...
a Zahorski, z Dania przyzwoicie zagral, czemu nie chce z nim sprobowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dla mnie 1 zaskoczenie... spodziewalem sie Ebiego w ataku,łobo na prawej i Sagana na ławce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza. Pierwszym zdaniem swojej wypowiedzi pokazałeś że jesteś lekko żenujący  Może problem leży nie po stronie trenera tylko naszych piłkarzy. Jak to się mówi: z gówna bata nie ukręcisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza. PRAWDA....LOL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Pierwszym zdaniem swojej wypowiedzi pokazałeś że jesteś lekko żenujący  Czego wymagac od goscia ,który TU pisał ,ze skoki narciarskie nie ustepuja popularnościa piłce noznej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza. Polska myśl szkoleniowa rządzi! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dla mnie 1 zaskoczenie... spodziewalem sie Ebiego w ataku,łobo na prawej i Sagana na ławce. Dla mnie dość miłe zaskoczenie. Ebi niech się weźmie za rozegranie bo grając znowu na szpicy by sie odbijał od obrońców. Lewandowski jednak zdrowy, liczyłem jednak na zmiane i brak gry dwoma defensywnymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No a czego oczekiwać od gościa, który zgrywa patriotę siedząc poza Polską?;] Możemy tak odbijać piłeczki, bez końca, tylko po co? Polska za Benhałera zagrała bodajże 1 dobry mecz, z Portugalią u siebie. Trochę mało. Za Wójcika, za Janasa, za Engela, nawet za Piechniczka dobrych meczów w wykonaniu biało - czerwonych było więcej. Do kadry powoływani są zawodnicy z totalnej otchłani, których nikt nie zna. I potem takie coś wychodzi, że jak się powoła Zahorskiego, to nie ma komu grac i Saganowski grać musi. A można było wziąć Sikorę albo Brożka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
fajnyś chłop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Pszek: weź się nie popłacz. Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza. fajnyś chłop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Prawda jest taka, że ten gość jedzie na farcie. A nie licząc Bońka i Piechniczka nie wiem czy mieliśmy od lat 90-tych gorszego kołcza. OMG, leżę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
buszmen, odstaw to ścierwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
buszmen - powiedz kogo widzisz na miejscu trenera naszej reprezentacji, następnie wyślij list do PZPN, może Cię wysłuchają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Buszmen to by pewnie Tomasza Golloba powołał i jeszcze paru innych żużlowców... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Polska do boju!!
Tak skopiemy dzis tyłki tym Austriaczykom, ze wszystkie kangury i misie koala wyemigrują z ich kraju!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Polska do boju!!
Tak skopiemy dzis tyłki tym Austriaczykom, ze wszystkie kangury i misie koala wyemigrują z ich kraju!! Zapedzimy ich na smyczy ze stadionu do ...piwnicy  POLSKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Polska za Benhałera zagrała bodajże 1 dobry mecz, z Portugalią u siebie. Trochę mało. Za Wójcika, za Janasa, za Engela, nawet za Piechniczka dobrych meczów w wykonaniu biało - czerwonych było więcej. Do kadry powoływani są zawodnicy z totalnej otchłani, których nikt nie zna. I potem takie coś wychodzi, że jak się powoła Zahorskiego, to nie ma komu grac i Saganowski grać musi. A można było wziąć Sikorę albo Brożka. Moze wczesniejsze stwierdzenia troche na wyrost, ale pod tym podpisuje sie obiema recami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Cos mi sie mocno wydaje ze dzis remis bedzie maksymalnym osiagnieciem...
Tylko nie bijcie;-)
Po meczu Blaszczykowski ma zdradzic wielka tajemnice o co chodzi z tym ze wyjechal... Cos tam na zgrupowaniu jest marnie, mysle ze wrecz mozemy sie nie dowiedziec prawdy ale jak widze tam cala bande podpowiadaczy i innych madrali to mnie mdli, po kiego dzowna tam Listkiewicz z cala swita, Swierczewski, Hajto, Boniki i inne cudaki, rozumiem ze Polsat zabral "fachowcow" do studia ale jak dla mnie tam za kulisami ida grubsze walki, nie mam pojecia o co chodzi ale juz widze te podszetpy Swierszcza i kolegow znawcow, przeciez tam musi byc az goraco i dosc duszno im wszystkim, atmosfera idealna;/
Coz, chcialbym zeby wygrali ale jakos naprawde czuje ze beda bluzgi z lewa i z prawa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|