|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Jaki jest adres strony mówiącej o promocji w Betfair na euro (5 euro gratis i 10 + 10 przy wpłacie)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/ Dopiero teraz dostalem te 5e, spojrzcie kedy byla data postu powyzej:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
czy jest jakis bonus za polecenie znajomego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/ Dopiero teraz dostalem te 5e, spojrzcie kedy byla data postu powyzej:-/ o 5 e robisz aferę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
czy za to API pozwalajace szybka obserwacje zmian kursow sie placi? bo tak nie do konca zrozumialem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
layers @ 1.01-1.02 piją dziś na umór Betfair rocks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Ci "drudzy" chyba tez , tyle ze z innego powodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ci co layowali kurs 1000 na zwycięstwo turcji w mistrzostwach beda mieli pare nocy z rzedu nieprzespanych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
layers @ 1.01-1.02 piją dziś na umór Betfair rocks  O, punter zabrał głos. A już myślałem, że coś się stało. Niesamowite jest to betfair. Ach! Ech! Jest cudownie... Tylko szkoda, że smród pozostał. A co poniektórzy wybrali udawanie, że to fiołki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
jest SUPER ile razy musicie kliknąć myszką żeby przesłać zakład ? Ja musze 3 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
W przeszłości wiele razy napisałem wiele ciepłych słów na temat serwisu. Wiele zmieniło się na lepsze (choćby bogata oferta w multizakładach), ale jeszcze więcej na gorsze i to na dodatek w najbardziej "wrażliwej" dziedzinie funkcjonowania serwisu - mam na myśli wypłaty. Otóż najczęściej zlecam wypłaty późnym wieczorem w niedzielę i jeszcze do niedawna (jakiś miesiąc wstecz i wcześniej) przelew bankowy w 99% przypadków docierał na moje konto we środę lub we czwartek, raz dotarł w piątek, a raz podobno pomylili coś z numerami kont i wypłatę dostałem po 10 dniach, ale zachowali się profesjonalnie, przeprosili, dali jakiegoś gifta i trudno było nie wybaczyć. Natomiast od jakiegoś miesiąca jest jakiś stały kłopot z wypłatami, trzeci raz z rzędu nie wywiązują się z tych 3-5 dni roboczych, w których niby mam otrzymać przelew. Za pierwszym razem tłumaczyli się jakimś świętem narodowym UK, drugim razem bliżej nieokreślonymi kłopotami z systemem wypłat. Zobaczymy jak wytłumaczą ostatnie spóźnienie?
Kojarzę informację o zmianach w funkcjonowaniu serwisu, coś przenieśli z UK na Maltę. Może ktoś przypomnieć tego niusa, bo może to mieć związek z tymi "kłopotami"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Chodziło o to ,że Polak z Polakiem, albo Polak z Polką albo Polka z Polką nie mogą się zakładać, stąd pojawiła się na horyzoncie ta Malta. A może jednak z innych powodów ta zmiana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
na koncie mam 51.91, a gdy wchodze w zakladke moje konto - Wypłać środki z Konta Betfair mam napisane:
Dzisiaj możesz wypłacić maksymalnie €35,00 z karty Visa.
Dlaczego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
na koncie mam 51.91, a gdy wchodze w zakladke moje konto - Wypłać środki z Konta Betfair mam napisane:
Dzisiaj możesz wypłacić maksymalnie €35,00 z karty Visa.
Dlaczego ? Dlatego, że zapewne wpłacałeś do nich innym sposobem także, np. inną kartą albo innym kanałem wpłat, np. moneybookers. Dopóki nie wypłacisz innymi kanałami tyle, ile zdeponowałeś, nie będziesz mógł wypłacić więcej. Przykład: Wpłaciłeś EUR70 przez moneybookers Wpłaciłeś EUR35 kartą Visa Masz na koncie EUR51,91 Wypłaty dotychczasowe: załóżmy, że brak. Najpierw możesz wypłacić EUR70 na moneybookers, żeby uwolnić inne metody wypłat, zanim to nie nastąpi, możesz wypłacać innymi kanałami tylko do wysokości depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
hm... to moze napisze cos wiecej... Wplacilem tydzien temu karta VISA 20 euro. Postawilem zaklad, liczylem ze dostane darmowa kase, ale dostalem odpowiedz ze trzeba postawic 20 euro, a ja postawilem 19.70 i nie sa wstanie nic zrobic bo kase daje automat. Drugim razem wplacilem 15 euro, postawilem mecz po kursie 2.2 wygralem +/- 31 euro. Dostalem wtedy tez te 20 euro. Tym sposobem mam 51 euro na koncie, a wplacalem tylko 35E (20+15) oba depozyty byly robione jedna karta, weryfikacje tozsamosci juz przeszedlem. Co mam zrobic, aby moc wyplacic cala kwote ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
teraz chyba skumalem, wiec musze zlecic wyplate na moneybookers dobrze mysle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
najpierw musisz wyzerowac czyli wyplacic 35 a potem pewnie bedziesz mogl wyplacic dowolnym sposobem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
dokladnie jest tak jak mowisz. najpierw zlecilem 35E, a zaraz potem 16E. Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/ Dopiero teraz dostalem te 5e, spojrzcie kedy byla data postu powyzej:-/ o 5 e robisz aferę ? z tego 5 e zrobiłem 80 , jak dają to się korzysta nawet jak to jest 5e
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
O, punter zabrał głos. A już myślałem, że coś się stało.
Niesamowite jest to betfair. Ach! Ech! Jest cudownie...
Tylko szkoda, że smród pozostał. A co poniektórzy wybrali udawanie, że to fiołki. do czego zmierzasz? tego typu uwagi pod moim adresem są nie na miejscu. czy jest cos czego sobie jeszcze nie wyjaśnilismy?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|