Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Sylwiaa #2420765 15/06/2008 23:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Jaki jest adres strony mówiącej o promocji w Betfair na euro (5 euro gratis i 10 + 10 przy wpłacie)?

Bonus: Unibet
Loony25 #2426388 18/06/2008 02:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Loony25
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/



Dopiero teraz dostalem te 5e, spojrzcie kedy byla data postu powyzej:-/

Loony25 #2429659 19/06/2008 06:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
czy jest jakis bonus za polecenie znajomego?

Loony25 #2429661 19/06/2008 06:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by Loony25
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/



Dopiero teraz dostalem te 5e, spojrzcie kedy byla data postu powyzej:-/


o 5 e robisz aferę ?

oli #2430196 19/06/2008 19:14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
czy za to API pozwalajace szybka obserwacje zmian kursow sie placi? bo tak nie do konca zrozumialem:)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
layers @ 1.01-1.02 piją dziś na umór hura

Betfair rocks papa

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Ci "drudzy" chyba tez , tyle ze z innego powodu crazy

SOUDAL #2434855 21/06/2008 07:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ci co layowali kurs 1000 na zwycięstwo turcji w mistrzostwach beda mieli pare nocy z rzedu nieprzespanych laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by punter UK
layers @ 1.01-1.02 piją dziś na umór hura

Betfair rocks papa
O, punter zabrał głos. A już myślałem, że coś się stało.

Niesamowite jest to betfair. Ach! Ech! Jest cudownie...

Tylko szkoda, że smród pozostał. A co poniektórzy wybrali udawanie, że to fiołki.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
jest SUPER smile

ile razy musicie kliknąć myszką żeby przesłać zakład ? Ja musze 3 razy.

Sylwiaa #2435041 21/06/2008 17:15
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
W przeszłości wiele razy napisałem wiele ciepłych słów na temat serwisu. Wiele zmieniło się na lepsze (choćby bogata oferta w multizakładach), ale jeszcze więcej na gorsze i to na dodatek w najbardziej "wrażliwej" dziedzinie funkcjonowania serwisu - mam na myśli wypłaty.
Otóż najczęściej zlecam wypłaty późnym wieczorem w niedzielę i jeszcze do niedawna (jakiś miesiąc wstecz i wcześniej) przelew bankowy w 99% przypadków docierał na moje konto we środę lub we czwartek, raz dotarł w piątek, a raz podobno pomylili coś z numerami kont i wypłatę dostałem po 10 dniach, ale zachowali się profesjonalnie, przeprosili, dali jakiegoś gifta i trudno było nie wybaczyć.
Natomiast od jakiegoś miesiąca jest jakiś stały kłopot z wypłatami, trzeci raz z rzędu nie wywiązują się z tych 3-5 dni roboczych, w których niby mam otrzymać przelew. Za pierwszym razem tłumaczyli się jakimś świętem narodowym UK, drugim razem bliżej nieokreślonymi kłopotami z systemem wypłat. Zobaczymy jak wytłumaczą ostatnie spóźnienie?

Kojarzę informację o zmianach w funkcjonowaniu serwisu, coś przenieśli z UK na Maltę.
Może ktoś przypomnieć tego niusa, bo może to mieć związek z tymi "kłopotami"?

kurson #2435057 21/06/2008 17:37
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Chodziło o to ,że Polak z Polakiem, albo Polak z Polką albo Polka z Polką nie mogą się zakładać, stąd pojawiła się na horyzoncie ta Malta. A może jednak z innych powodów ta zmiana.


Sylwiaa #2435129 21/06/2008 18:29
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
na koncie mam 51.91, a gdy wchodze w zakladke moje konto - Wypłać środki z Konta Betfair mam napisane:

Dzisiaj możesz wypłacić maksymalnie €35,00 z karty Visa.

Dlaczego ?

rozmus #2435142 21/06/2008 18:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by rozmus
na koncie mam 51.91, a gdy wchodze w zakladke moje konto - Wypłać środki z Konta Betfair mam napisane:

Dzisiaj możesz wypłacić maksymalnie €35,00 z karty Visa.

Dlaczego ?


Dlatego, że zapewne wpłacałeś do nich innym sposobem także, np. inną kartą albo innym kanałem wpłat, np. moneybookers.


Dopóki nie wypłacisz innymi kanałami tyle, ile zdeponowałeś, nie będziesz mógł wypłacić więcej.

Przykład:


Wpłaciłeś EUR70 przez moneybookers
Wpłaciłeś EUR35 kartą Visa


Masz na koncie EUR51,91

Wypłaty dotychczasowe: załóżmy, że brak.
Najpierw możesz wypłacić EUR70 na moneybookers, żeby uwolnić inne metody wypłat, zanim to nie nastąpi, możesz wypłacać innymi kanałami tylko do wysokości depozytu.

zmarcin #2435186 21/06/2008 19:13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
hm... to moze napisze cos wiecej...
Wplacilem tydzien temu karta VISA 20 euro.
Postawilem zaklad, liczylem ze dostane darmowa kase, ale dostalem odpowiedz ze trzeba postawic 20 euro, a ja postawilem 19.70 i nie sa wstanie nic zrobic bo kase daje automat.
Drugim razem wplacilem 15 euro, postawilem mecz po kursie 2.2 wygralem +/- 31 euro. Dostalem wtedy tez te 20 euro. Tym sposobem mam 51 euro na koncie, a wplacalem tylko 35E (20+15) oba depozyty byly robione jedna karta, weryfikacje tozsamosci juz przeszedlem. Co mam zrobic, aby moc wyplacic cala kwote ?

rozmus #2435188 21/06/2008 19:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
teraz chyba skumalem, wiec musze zlecic wyplate na moneybookers dobrze mysle ?

rozmus #2435195 21/06/2008 19:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
najpierw musisz wyzerowac czyli wyplacic 35 a potem pewnie bedziesz mogl wyplacic dowolnym sposobem

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
dokladnie jest tak jak mowisz.
najpierw zlecilem 35E, a zaraz potem 16E.
Dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

oli #2435222 21/06/2008 19:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by oli
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by Loony25
Dodali mi te 10e ale 5 e nie dostalem mimo ze minely juz te 48h:-/



Dopiero teraz dostalem te 5e, spojrzcie kedy byla data postu powyzej:-/


o 5 e robisz aferę ?


z tego 5 e zrobiłem 80 , jak dają to się korzysta nawet jak to jest 5e

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by z o R r o
O, punter zabrał głos. A już myślałem, że coś się stało.

Niesamowite jest to betfair. Ach! Ech! Jest cudownie...

Tylko szkoda, że smród pozostał. A co poniektórzy wybrali udawanie, że to fiołki.

do czego zmierzasz? tego typu uwagi pod moim adresem są nie na miejscu. czy jest cos czego sobie jeszcze nie wyjaśnilismy?

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1