Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: May 2006
Posty: 88
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 88
wg mnie łatwiej dzisiaj grać Specials niż 1x2. i dlatego wybrałem:
Fra - Ita rezerwowy strzeli gola @5,00 (to będzie zacięty mecz, niezależnie od tego, co się będzie działo w drugim meczu; oni sobie nie odpuszczą do końca)
Fra - Ita doliczony czas gry po I poł 1 min @ 1,45 (sędziowie na tym turnieju prawie zawsze tyle doliczają, nawet jak dają kartki, czy padają bramki)
Fra - Ita liczba czerwonych kartek 2 lub więcej @10 (coś czuję, że nie będa się dzisiaj oszczędzać; Francuzi sa pokłóceni i będą chcieli się wyżyć, a Włosi będą ich prowokować i nie będą dłużni)
Fra - Ita która drużyna będzie miała pierwsza 10 rzutów wolnych @ 1,85- Włochy (bo to ich jednak będą bardziej kopać, niż oni Francuzów)
Fra - Ita Liczba goli strzelonych między 75 a końcem meczu over 1,5 @ 6,50 (bo to będzie dramatyczna końcówka)
Fra - Ita Strzelec pierwszej bramki i dokładny wynik: Ribery i 2:2 @150 (why? for money ;-)

wszystkie kursy oczywiście z bwin

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
JMnemonic, typy wygladaja ok procz rzutow wolnych, uwazam ze to jest loteria, procz fauli licza sie jeszcze spalone.
Ogolnie specjale na tych mistrzostwach mi nie wchodza, moze poza doliczonymi minutami

Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
nic nie weszło - bez sensu grac takie cos

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Wszystko weszło hura wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 493
a mi weszlo ;] tak jak przewidzialem under w meczu Holandia-Rumunia

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by kfjatek
Ja już 2 dni temu zagrałem na zwycięstwo w turnieju ..Włochów po kursie 20. Liczę że trzepną żabojadów, Holendrzy nie przegrają i wyjdą z grupy. A wtedy zacznie się wszystko od nowa i mówcie co chcecie, ale Hiszpanie czy Holendrzy (w 1/4 czy 1/2)są z pewnością w zasięgu "przeciętnych" Włochów.

Wg mnie warto próbować.
Obecnie w BAH jest 15.
Włosi w grze. Jeszcze Hiszpanów niech przejdą i będzie fajnie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by kfjatek
Włosi w grze. Jeszcze Hiszpanów niech przejdą i będzie fajnie.

No pasaran ! laugh

Co prawda Hiszpanom byłoby łatwiej zagrac w cwiercfinale z potomkami człowieka ,który dał sie złapac w siatke ,ale z tak grajacymi makaronami winni sobie tez poradzic ,tym bardziej ,ze nie zagra Pirlo.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mam nadzieję, że ich nie przejdą bo liczę na jeszcze parę bramek Villi wink Tak przynajmniej 3 smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by kfjatek
Włosi w grze. Jeszcze Hiszpanów niech przejdą i będzie fajnie.

No pasaran ! laugh

Co prawda Hiszpanom byłoby łatwiej zagrac w cwiercfinale z potomkami człowieka ,który dał sie złapac w siatke ,ale z tak grajacymi makaronami winni sobie tez poradzic ,tym bardziej ,ze nie zagra Pirlo.
Podobno Hiszpanie mieli z grupy nie wyjść ? grin wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Szewa
Podobno Hiszpanie mieli z grupy nie wyjść ? grin wink

No mieli smile

Trafili na słabieńkich ruskich ,wymeczyli ze Szwecją i...wyszli.
Ten drugi mecz obnazył wszystkie słabosci Seleccion, dodatkowo bez formy sa pomocnicy ,jak brakło Xaviego to zaczeło sie klepanie do tyłu.
Zawiedziony jestem tym co pokazał Cesc.
Silva bezproduktywny ,boczni obroncy nie stanowia żadnego zagrozenia.
O tym ,ze Hiszpanie maja 6 punktów zadecydowało 4 graczy : Villa, Torres ,Xavi i Senna.
I ta 1/3 Hiszpanii na Włochów wystarczy ,ale to za mało, by ograc Holendrów w półfinale.

Przypominam o absencji Pirlo ,bo gdyby grał ,to nie pisałbym o tym ,ze to Hiszpanie wygraja ćwierćfinał.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Silva bezproduktywny? Jest w super formie na tym turnieju nie zgadzam sie z ta opinia

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by Rivaldo
Silva bezproduktywny? Jest w super formie na tym turnieju nie zgadzam sie z ta opinia


Podzielam Twoje zdanie. Jak dla mnie Silva gra bardzo fajnie. Podczas meczu zastanawiałem się, kto tak zapieprza tam na skrzydle, patrze a to Silva. Na mnie zrobił jak najbardziej pozytywne wrażenie.

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Sensei, betowiec, aker, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1