Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
zapomnialem. Aby byc uczciwym to jednak troche obawiam sie o ta kontuzje barku Ekwardorczyka, ktorej doznal w ostatnim pojedynku deblowym w Londynie. Dlatego typ do grania gdzie robia zwroty w przypadku krecza.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Na jutro juz mam 2 dni temu zagrana promocje BetAndWinu, czyli Nadal(-6 gemow) vs Beck. Zlapalem to po 1.55, teraz jest 1.24, ale i tak mysle, ze mozna to spokojnie do roznorakich szczurow dokladac. Rafa to walczak, napewno nie odpusci punktu mlodemu Niemcowi, ktory debiutuje w Wielkim Szlemie i to od razu na Korcie Centralnym. Zobaczy tylu ludzi do okola to narobi w spodenki i Rafa go zmiecie. Wynik potrzebny to conajmniej 6:4, 6:4, 6:3, ale skonczy sie zapewne na czyms w stylu 6:2, 6:2 6:1

Do tego Kiefer po 1.31 (zlapane po 1.45) z Benneteau. Niemiec ciagle walczy z kontuzjami i jego forma jest niestabilna, ale w Halle na trawie pokazal sie z dobrej strony, ulegajac dopiero Fedexowi w polfinale. Benneteau gral na trawie i w Halle (baty od Kohliego) i w Nottingham (pokonal trawiastego ogorka Boleliego i przegral z Monfilsem), wiec nic specjalnego nie pokazal. Do tego Kiefer ma lepszy ogolny bilans na trawie (40-25), przy zaledwie 8-13 Francuza.

Oczywiscie glupi zagralem Ljube po 1.49 (teraz nawet 1.57) i jutro bede sie denerwowal, choc osobiscie daje mu jakies 57-43% szans, glownie dzieki serwisowi. Co prawda ani w Halle, ani w Holandii mu nie poszlo, ale w tak waznym turnieju powinien sie wziac w garsc i ograc Austriaka. Melzer zaprezentowal sie nieco lepiej w turniejach przygotowawczych w Halle i Hertogenbosch, ale nie gral z nikim o serwisie porownywalnym do Chorwata (Hanescu, Andreev, Gicquel, Cilic), wiec tutaj wlasnie licze na asy, podobnie jak u Ancica dzisiaj. Jesli ich zabraknie, to bedzie ciezko, ale wierze, ze doswiadczony Ivan da rade...

Do tego izi powinien wejsc Almagro @1.33 grajacy z rodakiem Granollersem. Obaj raczej sa zwolennikami cegly, ale Nicolas ma swietny serwis i to powinno mu dac wygrana. Technicznie rowniez jest lepszy, ciekawe tylko, czy zdolal juz pocwiczyc cos na trawie, bo nie gral w zadnych turniejach przed Wimbledonem. Granollers cos tam liznal trawy, grajac 2 mecze w Holandii, pierwszy wygrywajac walkoverem, by nastepnie przegrac.

Powodzenia jutro wszystkim i duzo $$$

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by Muczaczo
mogłem nic nie pisać blush
napisałem swoje luźne typy i przemyslenia i od razu "fachowycy" zaczeli swoje wywody....

Dzieki i pozdrawiam

Nie płacz tylko weź się w garść. Szkoda, że mi już nie odpowiedziałeś na pytania smile Naprawdę tutaj nie chodzi o to abyśmy się klepali po plecach i komplementowali za wszystko co tutaj jest pisane i nie biorąc pod uwagę wartości merytorycznych. Krytyka i branie jej pod uwagę jest ważną częścią rozwoju smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Master Flamaster
Do tego Kiefer po 1.31 (zlapane po 1.45) z Benneteau. Niemiec ciagle walczy z kontuzjami i jego forma jest niestabilna, ale w Halle na trawie pokazal sie z dobrej strony, ulegajac dopiero Fedexowi w polfinale. Benneteau gral na trawie i w Halle (baty od Kohliego) i w Nottingham (pokonal trawiastego ogorka Boleliego i przegral z Monfilsem), wiec nic specjalnego nie pokazal. Do tego Kiefer ma lepszy ogolny bilans na trawie (40-25), przy zaledwie 8-13 Francuza.

W tej chwili takze mozna to zalapc po 1,45 (np. w centrebet). Polecam u bukow ktore zwracaja stawke w przypadku kreczu.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Fro, Muczaczo już ma bana tongue

Wczoraj ładnie weszło - Ferrero, Reynolds, Karanusic.

Zawód sprawił Falla, który nie potrafił utrzymać serwisu. No i na kort nie ywszedł Monfils, może zapomniał wink

Dziś gram spotkania, które już opisywałem i dodam jeszcze:

Guillermo Canas v Tommy Haas @2.55

Ciężko przepuścić taki kurs. Haas w tym sezonie z dobrej strony pokazał się jedynie w Indian Wells, gdzie i tak wycofał się w 1/4. Potem były kłopoty z barkiem i krecz w Monte Carlo. Od tamtej pory zagrał jedynie w Halle gdzie wygrał spotkanie ze Stepankiem. Canas też nie błyszczy, ale jednak w tym sezonie omijają go kontuzje. Jest w rytmie meczowym, nie robi wielkich przerw między turniejami. Jak chce grać to potrafi. No i h2h 4:1 na jego korzyść, żadne spotkanie nie było rozgrywane na clayu ! Jak dla mnie value wink Potem kontra i letki plus laugh




Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Donald Young - Jesse Levine

W tym meczu spotka sie dwojka niezwykle mlodych graczy. Jednak to Donald, mimo iz jest mlodszy od swojego rywala, to moze poszczycic sie juz o wiele lepszymi osiagnieciami. 3 runda US Open czy wygranie juniorskiego Wimbledonu. A niewatpliwie czekaja go juz nastepne sukcesy, bo smialo mozna powiedziec ze tenis ma w genach. Pochodzi bowiem z tenisowej rodziny a jego rodzice do dzis pozostaja jego trenerami. Rowniez jako dziesieciolatek mial niezwykla przyjemnosc grac z samym Johnym McEnroe. I mimo, ze Levine to rowniez dosc utalentowany zawodnik (uczy sie grac w tenisa w akademii Nicka Bolletteriego) to jednak w meczu do 3 wygranych setow zdecyduje sie zagrac na gracza bardziej doswiadczonego i lepiej zaawansowanego technicznie. I mimo, ze mialem grac przeciwko niemu w Wimbledonie to mysle, ze odpadnie dopiero w II rundzie przeciwko Melzerowi tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Originally Posted by Master Flamaster
Na jutro juz mam 2 dni temu zagrana promocje BetAndWinu, czyli Nadal(-6 gemow) vs Beck. Zlapalem to po 1.55, teraz jest 1.24, ale i tak mysle, ze mozna to spokojnie do roznorakich szczurow dokladac. Rafa to walczak, napewno nie odpusci punktu mlodemu Niemcowi, ktory debiutuje w Wielkim Szlemie i to od razu na Korcie Centralnym. Zobaczy tylu ludzi do okola to narobi w spodenki i Rafa go zmiecie. Wynik potrzebny to conajmniej 6:4, 6:4, 6:3, ale skonczy sie zapewne na czyms w stylu 6:2, 6:2 6:1

hahaha niezla promocja, oj przejedziesz sie niezle na tym typie, Beck nie jest leszczem na trawie, jesli obserwowales jego gre to wiesz ze ma swietny serwis, a wyniki w Halle tylko potwierdzaja ze dobrze gra na trawie, odpadl dopero z Blakiem po dwoch tiebrekach, napewno Nadal tak latwo nie wygra !!!

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Thomaz Bellucci v Simon Stadler (1) @2.50 6/10

Bellucci to świetnie zapowiadający się zawodnik wygrał w tym sezonie kilka turniejów co prawda na nawierzchni wolnej. Moim zdaniem to świetnie zapowiadający się zawodnik. Widziałem go w meczu na RG z Nadalem i naprawdę gra fajny tenis dobre warunki fizyczne (187cm), piekielnie mocny forhend i solidny bekhend. W 1 rundzie mimo iż, to był jego pierwszy mecz na trawie ograł solidnego Kunitsyna w 4 setach aplikując jemu 16 asów. Simon Stadler numer 172 ATP za wiele o nim nie mogę powiedzieć "ograł" drewniaka Karlovica, a raczej Karlovic przegrał na własne życzenie. Pogrywa troche na trawie ale bez większych sukcesów. Jedynym jego atutem może być większa liczba spotkan rozegranych na trawie.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Originally Posted by emporio
Originally Posted by Master Flamaster
Na jutro juz mam 2 dni temu zagrana promocje BetAndWinu, czyli Nadal(-6 gemow) vs Beck. Zlapalem to po 1.55, teraz jest 1.24, ale i tak mysle, ze mozna to spokojnie do roznorakich szczurow dokladac. Rafa to walczak, napewno nie odpusci punktu mlodemu Niemcowi, ktory debiutuje w Wielkim Szlemie i to od razu na Korcie Centralnym. Zobaczy tylu ludzi do okola to narobi w spodenki i Rafa go zmiecie. Wynik potrzebny to conajmniej 6:4, 6:4, 6:3, ale skonczy sie zapewne na czyms w stylu 6:2, 6:2 6:1

hahaha niezla promocja, oj przejedziesz sie niezle na tym typie, Beck nie jest leszczem na trawie, jesli obserwowales jego gre to wiesz ze ma swietny serwis, a wyniki w Halle tylko potwierdzaja ze dobrze gra na trawie, odpadl dopero z Blakiem po dwoch tiebrekach, napewno Nadal tak latwo nie wygra !!!



Nadal - Beck 6-4 6-4 7-6 ,tak jak mowilem Beck nie jest leszczem i dal sie tylko przelamac Nadalowi 2 razy w meczu, mimo ze to dopiero poczatki kariery mlodego niemca na szczeblu ATP, zagral bardzo dobry mecz mimo ze go przegral, mam nadzieje ze bedzie sie dalej rozwijal i zycze mu duzo sukcesow...

Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
Ch.C. Ferrero - M.Zwerew TYP-1

Hiszpan który w pierwszej rundzie ograł Querreya (lepszy o 2 poziomy od Zwerewa),jest zdecydowanym faworytem tego meczu.
Pod względem technicznym Ferrero przerasta Zwerewa typowego deblistę, który znalazł się w drugiej rundzie pokonując słabego Peya(męczył się w kwalifikacjach i ostatni mecz wygrał 3-2 z Bloomfieldem) ,Ferrero ma wielką sztukę znajdywania błędów przeciwnika podczas meczu co powoduje wielki problem dla jego przeciwników.
Ten mecz to będzie egzekucja .

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jadymy z drugą rundą

Juan Martin Del Potro v Stanislas Wawrinka

JMDP to ponoć wielki talent, zresztą jakie "ponoć"...to jest wielki talent. Z tym, że w rozwinięciu skrzydeł przeszkadzają mu ciągłe kontuzje. W dorosłym tenisie do tej pory nie osiągnął nic. Posiada warunki do gry na trawie, dobry serwis, dodatkowo nieźle się poruszapo linii końcowej i potrafi skończyć piłke. Zapewne najlepszy obecnie Argentyńczyk na trawie. Niestety dla niego już w drugiej rundzie trafia na Wawrinke. Stasiek do tej pory bez sukcesów na trawce, trzeba to nadrobić. Szwajcar moze grać z równie dobrym skutkiem na każdej nawierzchnii, tylko czy on o tym wie? grin Obecnie światowa czołówka. Dobry serwis, bajeczny backhand. Del Potro przy nim jest jak pionek przy gońcu tongue @1.66 biore, dziękuje.

Dodatkowo Ferrero i Dancevic.

JCF słabo zaczął spotkanie z Samem, ale gdy się wstrzelił było już z górki. Nie grał po Rolandzie w żadnej imprezie i jest to normalne. Zverev grać potrafi, ale w głowie ma siano.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Kamel bardzo lubię i cenię Twoje analizy i do JCF oraz Franka pełna zgoda ale:

Stanislas Wawrinka - J.M Del Potro
Typ: 2
Kurs: 2.4
Buk: Bwin


Fajnie się ogląda tenis Stacha, a zwłaszcza bardzo ładnie ułożony jednoręczny backhand, ale grac na trawie to on za bardzo jeszcze nie potrafi. Wystarczy prześledzic jego dotychczasowe dokonania na tej nawierzchni, które zamykają się póki co bilansem 3-8. Oczywiście Wawrinka rozwija się cały czas i może to się niedługo zmienic, ale chyba jeszcze nie w tym roku. Zresztą mecz z Danielem był jego pierwszym w tym roku na trawie. Jutro zagra z Del Potro, który jak słusznie zauważyłeś posiada predyspozycje do osiągania dobrych wyników na tej nawierzchni. Dodatkowo Juan Martin ma niezłe przetarcie z Hertogenbosch, gdzie zagrał przyzwoite zawody. Wczoraj miał problemy z serwisem, ale jutro zapewne poserwuje na swoim poziomie. Dla mnie Argeńtyńczyk jest obecnie nieco lepszy od Stasia na trawie i kurs 2.4 to przesada bo oceniam szanse 55-45 dla Del Potro.

Pozdrawiam smile

PS. Najlepszy obecnie Argeńtyńczyk na trawie to ten leniuch co wczoraj puścił niestety mecz blush

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Originally Posted by Draint
Thomaz Bellucci v Simon Stadler (1) @2.50 6/10

Bellucci to świetnie zapowiadający się zawodnik wygrał w tym sezonie kilka turniejów co prawda na nawierzchni wolnej. Moim zdaniem to świetnie zapowiadający się zawodnik. Widziałem go w meczu na RG z Nadalem i naprawdę gra fajny tenis dobre warunki fizyczne (187cm), piekielnie mocny forhend i solidny bekhend. W 1 rundzie mimo iż, to był jego pierwszy mecz na trawie ograł solidnego Kunitsyna w 4 setach aplikując jemu 16 asów. Simon Stadler numer 172 ATP za wiele o nim nie mogę powiedzieć "ograł" drewniaka Karlovica, a raczej Karlovic przegrał na własne życzenie. Pogrywa troche na trawie ale bez większych sukcesów. Jedynym jego atutem może być większa liczba spotkan rozegranych na trawie.

witam, mialem okazje na zywo ogladac mecz drwala z niemcem, i powpieram ten typ jak najbardziej, ja akurat sprubuje jakies handi na belluciego, to co wyprawial ivo w tym meczu to glowa mala, do wszystkich mial jakies glupie pretensje, obrywalo sie sedziom liniowym, rakiecie a juz sie zdziwilem ze nie dostal kary jak powiedzial do sedziego glownego zeby zdjal okulary bo chyba zle widzi, chodzil jakis nadasany caly mecz, odnosilem wrazenie ze jakos nie chcialo mu sie gra, natomiast stadler to typ walczaka, biega do kazdej pilki, w sumie nic wielkigo nie pokazal, typowy przebijak, smiem twierdzic ze gdyby ivo serwowal na swoim poziomie to by go juz w turnieju nie bylo ale ze ivo jakas szopke tego dnia odstawial to niemiec jest w 2 rundzie! co chyba jest jego najlpeszym osiagnieciem, niemniej jednak typ naprawde warty pieniedzy.
Uwaga na Ancicia, swietny mecz w llodra, swietnie otwieral kort, konczace uderzenia naprawde fajna gra, widac ze chce mu sie tu grac...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
jutro dzien faworytow

Ze swojej strony proponuje przede wszystkim Mezlera przeciwko amerykanskiemu wynalazkowi Levinowi. W poprzednim meczu Jesse ogral Younga, ale mecz ten nie stal na wysokim poziomie. Duza liczba przelaman, masa niewymuszonych bledow i podwojnych bledow serwisowych. Nie sadze, aby solidny austryjak nie wykorzystal okazji jaka jest gra z tak nierownym przeciwnikiem i nie awansowal do III rundy. W kolejnym meczu nie sadze, aby serb troicki sprostal czeskiemu weteranowi. Radek wiadomo, klasa sama w sobie, ogral w III prostych setach zawsze groznego, swego rodaka Hernycha, wczesniej jeszcze znakomicie poraszil sobie w Londynie z drwalem Isnerem. Mysle, ze Troicki w meczu ze Stepankiem zostanie pozbawiony wszelkich swoich atutow i zapowiada sie tu rowniez wg mnie latwe zwyciestwo po kursie 1,33. Na dokladnke jeszcze warto Gasqueta, ktory w meczu z Fishem pokazal kilka naprawde niezlych zagran i chyba do Wimbledonu w przeciwienstwie do innych turnieji podchodzi powaznie. A jak on chce wygrywac, to na trawie moze wygrac prawie z kazdym. Co dopiero z Groszkiem. Kolejny mecz to Haasa z Robredo. Niemiec, ktory ostatnio na swoich smieciach ogral stepanka powinien rowniez spokojnie Robredo, ktory nigdy za trawa nie przepadal. kurs 1,57 a na koniec Tursunov spokojnie powinien ograc po kursie 1,20 angielsko-drewniany wynalazek Eatona. Mialem go watpliwa przyjemnosc obejrzec w koncowce meczu z Paschanskim. Niezbyt szybki, malo zwrotny, widoczne braki techniczne. To co zobaczylem w tych kilku gemch. tursunow swoim forhandem go zje na sniadanie.

Z underdogow zagram jedynie Gulbisa. Jezeli Nadal dojdzie do finalu to jest moim zdaniem zdetronizowac federera. Pytanie tylko brzmi czy dojdzie. Moim zdaniem, jest spora szansa ze nie, bo jest w jego drabince kilku zawodnikow, ktorzy moga go pokonac. Na mysli ma glownie tzrech zawodnikow: Blake, Murray i wlasnie Gulbis. Juz kilku zawodnikow w tym sezonie pokazalo, ze z Rafa na trawie powalczyc mozna jak chocby ostatnio Beck , drewniany Ivo, Nikishori, ktory mu urwal seta. W zeszlym sezonie to pokazali chocby Soderling i Misza a Mahutowi nawet udalo sie pokonac Hiszpana. A Gulbis to wschodzaca gwiazda, ktora juz niedlugo powinna zablysnac pelnym blaskiem, a kto wie moze to juz ten turniej? Swietnie zagral we French Open gdzie grano raczej na nie jego nawierzchni, teraz zaprezentowal kawal niezlego tenisa z Isnmerem, pokazal sie ze swietnej strony w meczu z Marrayem. Temu chlopakowi brakuje moim zdaniem tylko jakiego spektakularnego sukcesu, jakim byloby wyeleminowanie wlasnie Rafa. Moze nadszedl jzu ten czas? Kurs okolo 7 za mala stwke warty sprobowania.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Arnaud Clement - Benjamin Becker @2.17

Grali ze sobą dwa tygodnie temu podczas turnieju w Holandii i wygrał w trzech setach Clement. Becker jest faworytem w tym spotkanie zapewne z tego względu, że pokonał Davydenke. Na trawie nie jest to jednak żadna sztuka, bo na tej nawierzchni Rosjanin potrafi przegrać z każdym. Gram zawodnika abrdziej doświadczonego, lepszego technicznie. Becker się podpali wygraną z Davydenką i wystrzela już dziś.

Nicolas Almagro - Guillermo Garcia Lopez @3

Almagro...niby wszystko do gry na trawie jest, a jednak czegoś brakuje wink W meczu z Pujolem dał przeciwnikowi sporo szans na przełamanie, inna sprawa że tamten nie umiał wykorzystać. Dzisiaj dwóch Hiszpanów, z których na kortach Wimbledonu lepiej czuje się GGL. On jak chce to potrafi. Będzie ciżeko, ale jak dla mnie Nico nie jest aż tak wielkim faworytem w tym spotkaniu.

Tommy Robredo - Tommy Haas @2.85

huh, nie wierze, że Haas jest chociażby na 50% swoich możliwości przygotowany do tego turnieju. Forma jest niska, ciekawe jak przygotowanie kondycyjne. Z Canasem dużo niewymuszonych, nie czuł kortu, a zwycięstwo zawdzięcza kontuzji przeciwnika. Robredo difens, fifens, difens. Niby zabójcze jest to na trawie, ale jakoś wierze, że Tommy utrzymujący piłke w korcie wybije szybko Haasa z uderzenia i posypie się lawina błędów ze strony Niemca.

Z niższych kursów: Blake, Tursunov, Gasquet.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
Arnaud Clement - Benjamin Becker 1 1,72 mysle ze francuz powinien sobie poradzic z Beckerem

Myslicie ze Robredo z Haasem beda mieli POwyzej 39 gemow z całym meczu??bo jak dla mnie to tam nawet zapowiada sie 5 setowy pojedynek.

I co mysliscie O meczu Blake czy tez bedzie miał Powyzej 34 geów?? prosze o opinie


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Mario Ancic v David Ferrer @2

Ktoś zapił z tymi kursami. Ancic faworytem? tongue Bez przesady, Maario pokonał Llodre, który skreczował i miał ciężki 5 setowy pojedynek w drugiej rundzie. Pierwsze dwa sety zagrał koncertowo, ale im dalej tym gorzej. Ancic nie jest kondycyjnie przygotowany, gdyby po drugiej stronie siatki stał ktoś bardziej doświadczony od Petzschner Chorwata nie byłoby już w tej imprezie. Ferrer pojechał Ancica tydzień temu na luzie w dwóch setach w drodze po tytuł w Hertogenbosch. Widać Hiszpan leci dalej na fali wyników z poprzedniego tygodnia, a o zmęczeniu u niego nie może być mowy. Kurs powinny spadać na Ferrera, czyli łapie teraz i czekam na meczyk wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Zgadzam sie w 100% co do Ferrera, do tego niezle za 1,80 wyglada Berdych, ktory mimo, ze nie jest w najwyzszej dyspozycji to jednak pozostaje jednym z niewielu kandydydatow do pokonania Ferdka na trawie. Verdasco to solidny zawodnik, idealny na trawie do obicia beckhanda jakiegos drewnianego rywala, ale to z Czechem nie przejdzie. Czech posiada swietny urozmaicony serwis, swietny forhand, naprawde solidny bachand, zwrotnosc, fantastyczne warunki fizyczne, technike. Mimo, ostatnich niezlych wynikow Hiszpana nie daje mu wiekszych szns w jutzrejszym pojedynku. Na deser po malych kursach mozna dolozyc Staska po 1,28, ktory przekonal mnie w meczu z Del Potro, ze jednak potrafi grac na trawie oraz z WTA na Isie po 1,25

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Jeszcze czekam co sie stanie z kusrami na Seppiego. Poki co w granicach 3,20 sa niezbyt zadawalajace, ale gdyby wzrosly do 3,60-3,70 to mysle, ze warto sprobowac. Safin pokonal wprawdzie Djoka...ale jedna jaskolka wiosny nie czyni. Safin nigdy nie lubil, wrecz nienawidzil i nie potrafil grac na trawiec i jesli Seppi bedzie utrzymywac pilke w korcie jest w stanie ograc Rosjanina (albo Rosjanin moze przegrac sam ze soba). Tak cczy owak przestszegam przed graniem Marata

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Wszystko ładnie, pięknie co piszesz odnosnie grania Safina na trawie. Zgadzam sie ze nigdy nie grał dobrze na trawce, nie lubiał na niej grac ale jest jedno ALE. Dzisiaj gra z Seppim, który umówmy sie nie jest mistrzem grania na tej nawierzchni. Włoch męczył sie niemiłosiernie w poprzedniej rundzie i według mnie z rozpedzonym, zmotywowanym i pozytywnie naładowanym po zwycięstwie na Djoko Maratem nie bedzie miał zadnych szans. 1 set dla Seppiego to wszystko co Safin moze mu oddac

Pozdrawiam

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1