Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by Jakubosiu
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ?

Dopiero teraz zauważyłem smile
Jedna podstawowa zasada: Chowaj wszystkie cenne rzeczy wink Moja ma już na koncie: trzy pary butów, koszyki wiklinowe, szafkę, 3 kable antenowe, 2 krzesła,kosmetyki, kilka gazet i wiele wiele innych
Poza tym musi się porządnie wybiegać bo inaczej głupieje. Najlepszą metodą jest oczywiście aporotwanie do któego te psy są wręcz stworzone. Na spacerach (jeśli masz dostęp do jakiegoś jeziora czy stawu) musisz jej pilnować. Im nie robi, że jest -1. duch
Każdego dnia gdy wracam z pracy zastaje jakąś niespodziankę. A to wszytskie buty zaniesie do "swojego gniazda", a to "przeczyta" książki, ale to wszytko przez kota z którym tworzy mały gang smile
[Linked Image]
W wieku około 3 miesięcy (oczywiście nie muszę mówić, że ta kołdra była tam położona na chwilę) ;P


[Linked Image]
Temperatura około 0, deszcz nic jej nie robią


[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
[Linked Image] [img171.imageshack.us] to był mój Sznaucer olbrzym, ale 15 sierpnia 07r odszedł
[Linked Image] [img171.imageshack.us]

Wspaniała rasa psów
[Linked Image] [img519.imageshack.us]
A to jego nastepca, mój obecny pies, Sznaucer ale miniatura, czeka na wiosne na swoje pierwsze strzyżenie
[Linked Image] [img171.imageshack.us]
To jeszcze szczeniak, ma dopiero 6 miesięcy

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by arielo
Originally Posted by Jakubosiu
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ?

Dopiero teraz zauważyłem smile
Jedna podstawowa zasada: Chowaj wszystkie cenne rzeczy wink Moja ma już na koncie: trzy pary butów, koszyki wiklinowe, szafkę, 3 kable antenowe, 2 krzesła,kosmetyki, kilka gazet i wiele wiele innych
Poza tym musi się porządnie wybiegać bo inaczej głupieje.
bierzesz kij od miotly (drewniany) dzielisz na male kijki i dajesz do zabawy. Efekt? Przez 2 lata moj labrador nie zniszczyl ani jednej rzeczy w domu. (no moze poza tym ze raz czy dwa nasikal na dywan ale to raczej normalne)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja tez tak robie, ale nie koj od miotly, a patyczki takie np do ciast.
Lamie na pol i Aston zasuwa za tym, slizga sie po kafelkach i panelach, obgryza, potem zmieniam na nowy wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by Chaoz
bierzesz kij od miotly (drewniany) dzielisz na male kijki i dajesz do zabawy. Efekt? Przez 2 lata moj labrador nie zniszczyl ani jednej rzeczy w domu. (no moze poza tym ze raz czy dwa nasikal na dywan ale to raczej normalne)


Originally Posted by lupus
Ja tez tak robie, ale nie koj od miotly, a patyczki takie np do ciast.
Lamie na pol i Aston zasuwa za tym, slizga sie po kafelkach i panelach, obgryza, potem zmieniam na nowy wink


juz myslalem Lupus ze szczysz na dywan wink tongue a to te patyczki tylko laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Co myslicie o trzymaniu pas (owczarek niemiecki) w mieszkaniu (spacer co dzien)? smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rodzina Kotów syberyjskich sie powieksza smile

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Graty Lupus piwo

tongue

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Na poniższym zdjęciu jest Zeniu grin ma 5 wylinek, lubi się bawić z muszkami bez skrzydełek i wszelkiej maści chrabąszczami laugh
Bardzo spokojny, nie hałasuje, i nie narzeka jak mu sie przez 2-3 dni nie da jeść smile


[Linked Image]

fala #2450304 27/06/2008 04:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Lupus, ile taki jeden kociak jest wart ? wink

lelu #2450330 27/06/2008 05:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by lelu
Lupus, ile taki jeden kociak jest wart ? wink


ok. 1000 PLN trzeba dać

fala #2450338 27/06/2008 05:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Więcej wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Piękne koty Lupus smile

Aż sobie je na pulpit wrzuciłem tongue
Wrzuć jeszcze foty Astona, bo nie wiem czy te dorosłe kotki też są takie ładne. grin

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by lupus
Więcej wink


Sprzedaj i all in tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
świetne koty smile może któregoś pięknego dnia się szarpnę żeby sobie z takimi żyć ;-)

lelu #2450618 27/06/2008 09:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
@ f4ls0n moja Chromatopelma nieco mniejsza, ale już mi się podoba smile Mistrzowskie ma ubarwienie, można być z niej/niego dumnym tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A oto mój najukochańszy i najcudowniejszy na świecie kocur... no i co z tego, że to tylko zwykły bury dachowiec... smile


[Linked Image]


tomo #2451522 27/06/2008 22:57
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
lupus ta fota wymiata wink

[Linked Image]

Tylko później się dziwisz, że Ci coś klawiatura się przestawia.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak przyjechal do mnie jako 3 miesieczny kociak, bez problemu miescil sie na klawiaturze laptopa.
Na zdj powyzej juz mial problem, aby sie wygodnie ulozyc, juz zajmowal kawalek biurka.

Teraz w ogole juz sie tam nie kladzie, jest cieplo, moze wroci w zimie wink

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, kamel, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, Sensei), 1,271 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1