|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ? Dopiero teraz zauważyłem  Jedna podstawowa zasada: Chowaj wszystkie cenne rzeczy  Moja ma już na koncie: trzy pary butów, koszyki wiklinowe, szafkę, 3 kable antenowe, 2 krzesła,kosmetyki, kilka gazet i wiele wiele innych Poza tym musi się porządnie wybiegać bo inaczej głupieje. Najlepszą metodą jest oczywiście aporotwanie do któego te psy są wręcz stworzone. Na spacerach (jeśli masz dostęp do jakiegoś jeziora czy stawu) musisz jej pilnować. Im nie robi, że jest -1.  Każdego dnia gdy wracam z pracy zastaje jakąś niespodziankę. A to wszytskie buty zaniesie do "swojego gniazda", a to "przeczyta" książki, ale to wszytko przez kota z którym tworzy mały gang  [ Linked Image] W wieku około 3 miesięcy (oczywiście nie muszę mówić, że ta kołdra była tam położona na chwilę) ;P [ Linked Image] Temperatura około 0, deszcz nic jej nie robią [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ? Dopiero teraz zauważyłem  Jedna podstawowa zasada: Chowaj wszystkie cenne rzeczy  Moja ma już na koncie: trzy pary butów, koszyki wiklinowe, szafkę, 3 kable antenowe, 2 krzesła,kosmetyki, kilka gazet i wiele wiele innych Poza tym musi się porządnie wybiegać bo inaczej głupieje. bierzesz kij od miotly (drewniany) dzielisz na male kijki i dajesz do zabawy. Efekt? Przez 2 lata moj labrador nie zniszczyl ani jednej rzeczy w domu. (no moze poza tym ze raz czy dwa nasikal na dywan ale to raczej normalne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja tez tak robie, ale nie koj od miotly, a patyczki takie np do ciast. Lamie na pol i Aston zasuwa za tym, slizga sie po kafelkach i panelach, obgryza, potem zmieniam na nowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
bierzesz kij od miotly (drewniany) dzielisz na male kijki i dajesz do zabawy. Efekt? Przez 2 lata moj labrador nie zniszczyl ani jednej rzeczy w domu. (no moze poza tym ze raz czy dwa nasikal na dywan ale to raczej normalne) Ja tez tak robie, ale nie koj od miotly, a patyczki takie np do ciast. Lamie na pol i Aston zasuwa za tym, slizga sie po kafelkach i panelach, obgryza, potem zmieniam na nowy  juz myslalem Lupus ze szczysz na dywan  a to te patyczki tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Co myslicie o trzymaniu pas (owczarek niemiecki) w mieszkaniu (spacer co dzien)? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rodzina Kotów syberyjskich sie powieksza  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Graty Lupus  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Na poniższym zdjęciu jest Zeniu  ma 5 wylinek, lubi się bawić z muszkami bez skrzydełek i wszelkiej maści chrabąszczami  Bardzo spokojny, nie hałasuje, i nie narzeka jak mu sie przez 2-3 dni nie da jeść  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Lupus, ile taki jeden kociak jest wart ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Lupus, ile taki jeden kociak jest wart ?  ok. 1000 PLN trzeba dać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Piękne koty Lupus  Aż sobie je na pulpit wrzuciłem  Wrzuć jeszcze foty Astona, bo nie wiem czy te dorosłe kotki też są takie ładne. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Więcej  Sprzedaj i all in 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
świetne koty  może któregoś pięknego dnia się szarpnę żeby sobie z takimi żyć ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
@ f4ls0n moja Chromatopelma nieco mniejsza, ale już mi się podoba  Mistrzowskie ma ubarwienie, można być z niej/niego dumnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A oto mój najukochańszy i najcudowniejszy na świecie kocur... no i co z tego, że to tylko zwykły bury dachowiec... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
lupus ta fota wymiata  [ Linked Image] Tylko później się dziwisz, że Ci coś klawiatura się przestawia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak przyjechal do mnie jako 3 miesieczny kociak, bez problemu miescil sie na klawiaturze laptopa. Na zdj powyzej juz mial problem, aby sie wygodnie ulozyc, juz zajmowal kawalek biurka. Teraz w ogole juz sie tam nie kladzie, jest cieplo, moze wroci w zimie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|