Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#245601 13/06/2003 02:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
bogdan cale szczesci sie myliles... NYY wygrali

Bonus: Unibet
#245602 13/06/2003 02:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
co wy na to:

Minnesota Twins - Colorado Rockies

1 1.55

Toronto Bluejays - Pittsburgh Pirates

1 1.67

Cleveland Indians - San Diego Padres

1 1.80

Powinno wejść???

#245603 13/06/2003 02:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Nic sie nie stało małe potknięcie
jutro bedzie lepiej dobrych wygranych w dzisiejszą noc.
dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#245604 13/06/2003 02:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
dzieki i rowniez zycze powodzenia, a ty cos wymysliles na noc?

#245605 13/06/2003 02:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Jako 3 single moze byc ok.

#245606 13/06/2003 02:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
lepiej zagrac to na jednym kuponie czy na 3 oddzielnych, bo nie chcial bym przegrac, musze sie teraz odrobic bo jestem sporo w plecy, a moze system 2/3??

#245607 13/06/2003 02:43
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Nie graj combosow zlozonych z meczy MLB!

#245608 13/06/2003 02:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
dlaczego?
jestem poczatkujacy, wytlumacz mi pliss....

#245609 13/06/2003 02:58
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Zagraj to jako single to jest najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie sprawy...

#245610 13/06/2003 03:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
chyba tak zrobie, dzieki za rady...

#245611 13/06/2003 03:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
zagralem 3 single i jednego kombosa z tych typow:P moze bedzie dobrze....

#245612 13/06/2003 03:37
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]zagralem 3 single i jednego kombosa z tych typow:P moze bedzie dobrze....[/qb]
Bo combosy nigdy nie wchodza zreszta sam sie o tym musisz przekonac skoro dales to mimo przestrogi. Ale zycze powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#245613 13/06/2003 04:55
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Witam,
Może combosy nie wchodzą ale granie kursów z MLB <1,7 jedną stawką to równia pochyła. Trudno też grać progresję przy takich kursach. Mnie jednak wczoraj combos 3/4 wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (weszło 4) w tym trzy zdarzenia z MLB. Myślę jednak, że lepiej grać MLB double albo single przy kursie (ako) minimum 2,65 wielopoziomową progresją. Ja mam 5 podpoziomów i trochę się boję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zresztą Donic ma skuteczność typów powyżej 1/3 przy średnim kursie trafionym pewnie ponad 2,65. Wystarczyłoby wziąść progresję....
Dziś zagrałem też system 2/4:
Minnesota Twins - Colorado Rockies 1 1.55 pewniak
Baltimore Orioles - Chicago Cubs 1 2.10
Seattle Mariners - Montreal Expos 2 2.38
Chicago White Sox - San Francisco Giant 2 2.10
Tampa Bay Devil Rays - Cincinatti Reds 1 1.85

gdybym grał double to byłoby to najprawdopodobniej: MIN + SF lub BAL
trzymam kciuki zwłaszcza za minnesote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , pozdr

#245614 13/06/2003 05:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb]Witam,
Zresztą Donic ma skuteczność typów powyżej 1/3 przy średnim kursie trafionym pewnie ponad 2,65. Wystarczyłoby wziąść progresję....
[/qb]
TAK TYylko że coś mi się wydaje ze miał znacznie wiekszy ciąg wpadek niż 5

SLAW

#245615 13/06/2003 05:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
z meczy które sie nie zaczły zagrałem
NYM
SF UNDER
NYM OVER

SLAW

#245616 13/06/2003 05:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
trafione 27
nietrafione 46
skuteczność 36.98%
zysk 1088

Chicago -SF 2 2.20

#245617 13/06/2003 11:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Kupon stworzony Cz 12/06/03 19:57

konkurs: mecz.pl
stawka : 5.00 PLN
możliwa wygrana: 7.75 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pt 13/06/03 02:05 Minnesota Twins - Colorado Rockies
MLB 1 1 (15-3) 1.55
1.55
Typy 1 Trafione 1 Nietrafione 0 5,00/ +2,75

#245618 13/06/2003 16:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
trzeci nie trafiony mecz w procesie i zgodnie z moją regułą uważam test za nieudany

Milwuakke-Floryda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
26-13-3

#245619 13/06/2003 17:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
ANAHEIM-NY METS SP 2 (over10) 1.90 TotoMix
SEATTLE-ATLANTA SP 2 (over10) 2.25 TotoMix

CLEVELAND-LOS ANGELES SP 1 (under8) 2.10 TotoMix

Los Angeles jest druzyna "under". Wedlug pkt TotoMixa (czyli under 1-7pkt remis 8-10pkt over powyzej 10pkt)
Statystyka LA wyglada nastepujaco: 47-11-7

#245620 13/06/2003 20:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
trafione 28
nietrafione 46
skuteczność 37.83%
zysk 1208

Oakland - Montreal 2 2.94
Chicago WS - San Diego 2 3.13

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1