|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
bogdan cale szczesci sie myliles... NYY wygrali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
co wy na to:
Minnesota Twins - Colorado Rockies 1 1.55
Toronto Bluejays - Pittsburgh Pirates 1 1.67
Cleveland Indians - San Diego Padres 1 1.80
Powinno wejść???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Nic sie nie stało małe potknięcie jutro bedzie lepiej dobrych wygranych w dzisiejszą noc. dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
dzieki i rowniez zycze powodzenia, a ty cos wymysliles na noc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Jako 3 single moze byc ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
lepiej zagrac to na jednym kuponie czy na 3 oddzielnych, bo nie chcial bym przegrac, musze sie teraz odrobic bo jestem sporo w plecy, a moze system 2/3??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Nie graj combosow zlozonych z meczy MLB!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
dlaczego? jestem poczatkujacy, wytlumacz mi pliss....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Zagraj to jako single to jest najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie sprawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
chyba tak zrobie, dzieki za rady...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
zagralem 3 single i jednego kombosa z tych typow:P moze bedzie dobrze....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał M4RK0: [qb]zagralem 3 single i jednego kombosa z tych typow:P moze bedzie dobrze....[/qb] Bo combosy nigdy nie wchodza zreszta sam sie o tym musisz przekonac skoro dales to mimo przestrogi. Ale zycze powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Witam, Może combosy nie wchodzą ale granie kursów z MLB <1,7 jedną stawką to równia pochyła. Trudno też grać progresję przy takich kursach. Mnie jednak wczoraj combos 3/4 wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (weszło 4) w tym trzy zdarzenia z MLB. Myślę jednak, że lepiej grać MLB double albo single przy kursie (ako) minimum 2,65 wielopoziomową progresją. Ja mam 5 podpoziomów i trochę się boję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zresztą Donic ma skuteczność typów powyżej 1/3 przy średnim kursie trafionym pewnie ponad 2,65. Wystarczyłoby wziąść progresję.... Dziś zagrałem też system 2/4: Minnesota Twins - Colorado Rockies 1 1.55 pewniak Baltimore Orioles - Chicago Cubs 1 2.10 Seattle Mariners - Montreal Expos 2 2.38 Chicago White Sox - San Francisco Giant 2 2.10 Tampa Bay Devil Rays - Cincinatti Reds 1 1.85
gdybym grał double to byłoby to najprawdopodobniej: MIN + SF lub BAL trzymam kciuki zwłaszcza za minnesote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
Oryginalnie wysłał sniper: [qb]Witam, Zresztą Donic ma skuteczność typów powyżej 1/3 przy średnim kursie trafionym pewnie ponad 2,65. Wystarczyłoby wziąść progresję.... [/qb] TAK TYylko że coś mi się wydaje ze miał znacznie wiekszy ciąg wpadek niż 5 SLAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
z meczy które sie nie zaczły zagrałem NYM SF UNDER NYM OVER
SLAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
trafione 27 nietrafione 46 skuteczność 36.98% zysk 1088
Chicago -SF 2 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Kupon stworzony Cz 12/06/03 19:57
konkurs: mecz.pl stawka : 5.00 PLN możliwa wygrana: 7.75 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Pt 13/06/03 02:05 Minnesota Twins - Colorado Rockies MLB 1 1 (15-3) 1.55 1.55 Typy 1 Trafione 1 Nietrafione 0 5,00/ +2,75
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
trzeci nie trafiony mecz w procesie i zgodnie z moją regułą uważam test za nieudany
Milwuakke-Floryda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 26-13-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
ANAHEIM-NY METS SP 2 (over10) 1.90 TotoMix SEATTLE-ATLANTA SP 2 (over10) 2.25 TotoMix
CLEVELAND-LOS ANGELES SP 1 (under8) 2.10 TotoMix
Los Angeles jest druzyna "under". Wedlug pkt TotoMixa (czyli under 1-7pkt remis 8-10pkt over powyzej 10pkt) Statystyka LA wyglada nastepujaco: 47-11-7
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
trafione 28 nietrafione 46 skuteczność 37.83% zysk 1208
Oakland - Montreal 2 2.94 Chicago WS - San Diego 2 3.13
|
|
|
Link skopiowany do schowka