Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#245621 13/06/2003 22:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
co wy na to:

New York Yankees - St Louis Cardinals 1
Anaheim Angeles - New York Mets 1

opłaca sie grac to na jednym kuponie za spory hajs???

Bonus: Unibet
#245622 13/06/2003 22:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
wogule jak proponujecie grac dzisiaj na noic:
podajcie 2 najpewniejsze typy!!

#245623 13/06/2003 22:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja obstawilem:
Oakland - Montreal 1
Baltimore - Milwak 1
Clevelend - L.Angeles 2
NY Yank - St Louis 1
Chichago WS - S.Diego 1
Annheim - NY Mets 1

#245624 14/06/2003 00:40
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Minnesota Twins - Arizona Diamondbacks 1 (1.67)
Oakland Athletics - Montreal Expos 1 (1.44)

Bilans:
58-48
0.547
ŚKT: 1.66

#245625 14/06/2003 00:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Kupon stworzony Pt 13/06/03 20:45

konkurs: mecz.pl
system: 1 pewniak + 3/4 pokaż szczegóły kuponu
stawka : 8.00 PLN
możliwa wygrana: 39.04 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
So 14/06/03 02:05 Kansas City Royals - San Francisco Giant
MLB 2 1.47 pewniak
So 14/06/03 04:05 Oakland Athletics - Montreal Expos
MLB 1 1.44
So 14/06/03 02:05 Chicago White Sox - San Diego Padres
MLB 1 1.44
So 14/06/03 01:10 Cincinatti Reds - Philadelphia Phillies
MLB 2 1.59
So 14/06/03 01:05 New York Yankees - St Louis Cardinals
MLB 1 1.50
Resztę meczy zdecydowanie odradzam

#245626 14/06/2003 00:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Ja gram dziś jeden typ .

SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers

#245627 14/06/2003 00:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb]Ja gram dziś jeden typ .

SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers[/qb]
Hehe to Bogdan zobaczymy kto miał rację jak ty to cały kuponik mi siądzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#245628 14/06/2003 01:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Ktore z tych typow beda najpewniejsze ( 2 )

New York Yankees - St Louis Cardinals
Baltimore Orioles - Milwaukee Brewers
Oakland Athletics - Montreal Expos
Chicago White Sox - San Diego Padres

???????????

#245629 14/06/2003 01:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał M4RK0:
[qb]Ktore z tych typow beda najpewniejsze ( 2 )

New York Yankees - St Louis Cardinals
Baltimore Orioles - Milwaukee Brewers
Oakland Athletics - Montreal Expos
Chicago White Sox - San Diego Padres

???????????[/qb]
Baltimore Orioles - Milwaukee Brewers tutaj wszystko się może zdarzyć wygrana Baltimore Orioles nie jest dla mnie taka pewna.

reszta powinna siąść 1 oczywiście

#245630 14/06/2003 01:51
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Heh, odpowiedz jest prosta. Zrob dzis to co ja czyli odpusc sobie, bo dzis jest piatek 13-stego stop Pozatym po dzisiejszych meczach bedziesz mial zarys tego co masz jutro zagrac!
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#245631 14/06/2003 01:53
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb] bo dzis jest piatek 13-stego stop [/qb]
...ale wszystkie mecze w MLB rozpoczną się już 14 czerwca w sobote według naszego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#245632 14/06/2003 02:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
Witam

Moja propozycja na dziś to:

Toronto Bluejays - Chicago Cubs 1 2.07

Pierwszy raz obstawiam MLB, ale mam nadzieje, że nie bedzie źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#245633 14/06/2003 02:23
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb] bo dzis jest piatek 13-stego stop [/qb]
...ale wszystkie mecze w MLB rozpoczną się już 14 czerwca w sobote według naszego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Hehe, ale stawiasz przed snem czyli 13-stego jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozatym mecze rozgrywane sa tez 13-stego ich czasu wiec oni maja jeszcze pecha, a my juz nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak na powaznie to nie ma co dzis grac, tak jak mowie najlepszy system to czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#245634 14/06/2003 02:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
A ja dzis przeciw "Jankom", Clemensowi i jego 300 "winom" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak Kardynalowie nie pojda mu na reke - bo chlop juz ktores podejscie robi do tej 300. To ich palkarze powinni rozniesc Jankow w drzazgi.
Na dodatek mamy "doga" w gazie po niezlym kursie przeciw slabo grajacemu ostatnio faworytowi.

BHB
St Louis Cardinals (Simontacchi, Jason Vs Clemens, Roger) Sides +175

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#245635 14/06/2003 02:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Według mnie najpewniejszym typem dziś jest Phillies. Zresztę tak samo typują na wielu stronach w USA. Dla mnie ryzyko polega tylko na tym , że Cincin i Phill sa z jednej konferencji, a kiedy grają drużyny z jednej konferencji jest więcej niespodzianek, co wyraźnie było widac po moich typach. Od kiedy jest Inreleague mniej jest niespodzianek. Dziś jednak na kilku stronach znalazłem takie same typy jak podalem wyzej i poparte jest rzeczową analizą. Nigdzie nie znalazłem typów na Chicago i Oakland.

#245636 14/06/2003 03:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Phillies fakt ze duzo ludzi dzis poleca. I to mnie troche zatrzymalo przed graniem tego. Kurs w BHB rano byl -150 doszedl do -170 a teraz lekko na -165 mi ten mecz po prostu zaczyna wygladac na " trap". Jedyny mecz spoza Interleague ...
Pewnie poczekam jeszcze chwile i lekko pukne na Redsow

Moze uda zabrac sie z " wycieczka " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#245637 14/06/2003 05:33
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Witam,
Niestety spóźniłem się na pociąg o 1:00. Przeglądam temat i widzę znowu tajemnicze, amerykańskie źródło typów. Ponieważ wczoraj również było podobne info ("Minesota I Clevland dwa typy polecane z USA."), więc może ktoś poda źródło(-a), aby pomóc w nierównej walce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Opinia "ekspertów" jest baaardzo pomocna przy zdarzeniu dwudrogowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
always against the sheep drive, greetings

#245638 14/06/2003 06:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
No i mamy kolejny dowód , że pitcher to tylko człowiek i żadne statystyki, żadna tabela, tymbardziej jesli grają drużyny z jednej konferencji.

#245639 14/06/2003 06:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
WITAM

CO do typów expertów to bya z tym różnie sam zaczołem przeglądać głownie fora dyskusyjne i np dzisiaj philadelphia nie była takim wielkom favorytem nie wiem skąd donic to wyszukał ale znacznie barzdiej polecana jest atlanta i over w tym meczu inna sprawa ze typy które są poteierdzone przez grupę expertów mankieta bardzo często wchodzą i raczej nie jest to przypadkowa grupa osób

SLAW

#245640 14/06/2003 07:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
http://www.allfreepicks.com/free_picks.shtml To tylko jedna strona, a jest tego więcej.
Co do Atlanty to zgoda i powinna wygrać, jednak niektórzy dają tu under i ja się do tego przychylam . Myslę, ze będzie poniżej 5 pkt.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1