|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
co wy na to:
New York Yankees - St Louis Cardinals 1 Anaheim Angeles - New York Mets 1
opłaca sie grac to na jednym kuponie za spory hajs???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
wogule jak proponujecie grac dzisiaj na noic: podajcie 2 najpewniejsze typy!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja obstawilem: Oakland - Montreal 1 Baltimore - Milwak 1 Clevelend - L.Angeles 2 NY Yank - St Louis 1 Chichago WS - S.Diego 1 Annheim - NY Mets 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Minnesota Twins - Arizona Diamondbacks 1 (1.67) Oakland Athletics - Montreal Expos 1 (1.44)
Bilans: 58-48 0.547 ŚKT: 1.66
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Kupon stworzony Pt 13/06/03 20:45
konkurs: mecz.pl system: 1 pewniak + 3/4 pokaż szczegóły kuponu stawka : 8.00 PLN możliwa wygrana: 39.04 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs So 14/06/03 02:05 Kansas City Royals - San Francisco Giant MLB 2 1.47 pewniak So 14/06/03 04:05 Oakland Athletics - Montreal Expos MLB 1 1.44 So 14/06/03 02:05 Chicago White Sox - San Diego Padres MLB 1 1.44 So 14/06/03 01:10 Cincinatti Reds - Philadelphia Phillies MLB 2 1.59 So 14/06/03 01:05 New York Yankees - St Louis Cardinals MLB 1 1.50 Resztę meczy zdecydowanie odradzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Ja gram dziś jeden typ .
SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb]Ja gram dziś jeden typ .
SF Giants - KZC Royals 2 @2.85 Gamebookers[/qb] Hehe to Bogdan zobaczymy kto miał rację jak ty to cały kuponik mi siądzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Ktore z tych typow beda najpewniejsze ( 2 )
New York Yankees - St Louis Cardinals Baltimore Orioles - Milwaukee Brewers Oakland Athletics - Montreal Expos Chicago White Sox - San Diego Padres
???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał M4RK0: [qb]Ktore z tych typow beda najpewniejsze ( 2 )
New York Yankees - St Louis Cardinals Baltimore Orioles - Milwaukee Brewers Oakland Athletics - Montreal Expos Chicago White Sox - San Diego Padres
???????????[/qb] Baltimore Orioles - Milwaukee Brewers tutaj wszystko się może zdarzyć wygrana Baltimore Orioles nie jest dla mnie taka pewna. reszta powinna siąść 1 oczywiście
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Heh, odpowiedz jest prosta. Zrob dzis to co ja czyli odpusc sobie, bo dzis jest piatek 13-stego  Pozatym po dzisiejszych meczach bedziesz mial zarys tego co masz jutro zagrac! Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb] bo dzis jest piatek 13-stego  [/qb] ...ale wszystkie mecze w MLB rozpoczną się już 14 czerwca w sobote według naszego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224 |
Witam
Moja propozycja na dziś to:
Toronto Bluejays - Chicago Cubs 1 2.07
Pierwszy raz obstawiam MLB, ale mam nadzieje, że nie bedzie źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb] bo dzis jest piatek 13-stego  [/qb] ...ale wszystkie mecze w MLB rozpoczną się już 14 czerwca w sobote według naszego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Hehe, ale stawiasz przed snem czyli 13-stego jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozatym mecze rozgrywane sa tez 13-stego ich czasu wiec oni maja jeszcze pecha, a my juz nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A tak na powaznie to nie ma co dzis grac, tak jak mowie najlepszy system to czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
A ja dzis przeciw "Jankom", Clemensowi i jego 300 "winom" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak Kardynalowie nie pojda mu na reke - bo chlop juz ktores podejscie robi do tej 300. To ich palkarze powinni rozniesc Jankow w drzazgi. Na dodatek mamy "doga" w gazie po niezlym kursie przeciw slabo grajacemu ostatnio faworytowi.
BHB St Louis Cardinals (Simontacchi, Jason Vs Clemens, Roger) Sides +175
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Według mnie najpewniejszym typem dziś jest Phillies. Zresztę tak samo typują na wielu stronach w USA. Dla mnie ryzyko polega tylko na tym , że Cincin i Phill sa z jednej konferencji, a kiedy grają drużyny z jednej konferencji jest więcej niespodzianek, co wyraźnie było widac po moich typach. Od kiedy jest Inreleague mniej jest niespodzianek. Dziś jednak na kilku stronach znalazłem takie same typy jak podalem wyzej i poparte jest rzeczową analizą. Nigdzie nie znalazłem typów na Chicago i Oakland.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Phillies fakt ze duzo ludzi dzis poleca. I to mnie troche zatrzymalo przed graniem tego. Kurs w BHB rano byl -150 doszedl do -170 a teraz lekko na -165 mi ten mecz po prostu zaczyna wygladac na " trap". Jedyny mecz spoza Interleague ... Pewnie poczekam jeszcze chwile i lekko pukne na Redsow
Moze uda zabrac sie z " wycieczka " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Witam, Niestety spóźniłem się na pociąg o 1:00. Przeglądam temat i widzę znowu tajemnicze, amerykańskie źródło typów. Ponieważ wczoraj również było podobne info ("Minesota I Clevland dwa typy polecane z USA."), więc może ktoś poda źródło(-a), aby pomóc w nierównej walce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Opinia "ekspertów" jest baaardzo pomocna przy zdarzeniu dwudrogowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> always against the sheep drive, greetings
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
No i mamy kolejny dowód , że pitcher to tylko człowiek i żadne statystyki, żadna tabela, tymbardziej jesli grają drużyny z jednej konferencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
WITAM
CO do typów expertów to bya z tym różnie sam zaczołem przeglądać głownie fora dyskusyjne i np dzisiaj philadelphia nie była takim wielkom favorytem nie wiem skąd donic to wyszukał ale znacznie barzdiej polecana jest atlanta i over w tym meczu inna sprawa ze typy które są poteierdzone przez grupę expertów mankieta bardzo często wchodzą i raczej nie jest to przypadkowa grupa osób
SLAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
http://www.allfreepicks.com/free_picks.shtml To tylko jedna strona, a jest tego więcej. Co do Atlanty to zgoda i powinna wygrać, jednak niektórzy dają tu under i ja się do tego przychylam . Myslę, ze będzie poniżej 5 pkt.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|