Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Dokladam:
Anaheim @ 2.65 (1*)
Detroit @ 1.87 (1*)

P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Dokladam:
Anaheim @ 2.65 (1*)
Detroit @ 1.87 (1*)

P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Widocznie oni lubia ludzi dajacych im kase a nie wybierjących,grając za duzo kase morzna zrobis niezło kase wczoraj z gamebookers wypłaciłem 2900 euro na dwa razy a dzis nie moge wpłacić kasy tak samo jest na innych prosze o kontakt z live suport i cośtam chodzi o ID.
Teraz gole Globet zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Dokladam:
Anaheim @ 2.65 (1*)
Detroit @ 1.87 (1*)

P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Widocznie oni lubia ludzi dajacych im kase a nie wybierjących,grając za duzo kase morzna zrobis niezło kase wczoraj z gamebookers wypłaciłem 2900 euro na dwa razy a dzis nie moge wpłacić kasy tak samo jest na innych prosze o kontakt z live suport i cośtam chodzi o ID.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Wiem ze VE przyjmuja u WillHilla, ja dzis zagram SF i Minnesote, czy cos jeszcze - nie wiem.

Zagralem symbolicznie DEtro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> it bo teraz graja
Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:52

stawka : 3.79 PLN
możliwa wygrana: 7.09 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 19/06/03 19:05 Detroit Tigers - Cleveland Indians
MLB 1 1.87
1.87

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb]
Teraz gole Globet zobaczymy co z tego wyjdzie.[/qb]
No no no...kto by pomyślał
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:59
:3gw:
system: 2/3 pokaż szczegóły kuponu
stawka : 4.50 PLN
możliwa wygrana: 17.33 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 19/06/03 22:35 Seattle Mariners - Anaheim Angeles
MLB 2 2.51
Cz 19/06/03 20:05 Chicago White Sox - Boston Red Sox
MLB 2 1.70
Pt 20/06/03 02:05 Colorado Rockies - San Diego Padres
MLB 1 1.73
Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:56

stawka : 6.00 PLN :5gw:
możliwa wygrana: 10.20 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pt 20/06/03 04:10 Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant
MLB 2 1.70
1.70
Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:56

stawka : 5.00 PLN :5gw:
możliwa wygrana: 9.90 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 19/06/03 20:05 Kansas City Royals - Minnesota Twins
MLB 2 1.98
1.98

Zobaczymy co bedzie, dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
[/CODE]
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
jedno mam pytanie gdzie przyjmują vize elekrtron[/QB]
Na stacjach benzynowych i hipermarketach

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb][/CODE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
jedno mam pytanie gdzie przyjmują vize elekrtron[/qb]
Na stacjach benzynowych i hipermarketach[/QB][/QUOTE

Ade kie gamisoy malaka ,,greece,,
Gandu jesteś po Indyjsku
A po Polsku w twoim tyłku.

Dziekuje za pomoć z uszanowaniem. twojej d...?

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Dokladam:
Anaheim @ 2.65 (1*)
Detroit @ 1.87 (1*)

P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Widocznie oni lubia ludzi dajacych im kase a nie wybierjących,grając za duzo kase morzna zrobis niezło kase wczoraj z gamebookers wypłaciłem 2900 euro na dwa razy a dzis nie moge wpłacić kasy tak samo jest na innych prosze o kontakt z live suport i cośtam chodzi o ID.[/qb]
a ja wczoraj trafilem 6 w duzego a dzisiaj trafiam szczesliwy numerek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb]
Gabrycha 10 zł polskie a nie 10 euro ok.
kolega zmienił mieszkanie i niech napisze na priva nowy adres apropo gole teraz hiiiilaaaa
malaka.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb]
Gabrycha 10 zł polskie a nie 10 euro ok.
kolega zmienił mieszkanie i niech napisze na priva nowy adres apropo gole teraz hiiiilaaaa
malaka.[/qb]
jak juz to na expa pozyczylem ci 15zł po 5 tygodniach powiedziales ze za to ze tyle czekam przeslesz mi 10 euro i znowu wyskakujesz z taka sama bajka juz to bylo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb]
Apropo kultury zostawiłem ją w Polsce ok entelegencie lerzy na pułce z ksiązkami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb]
Gabrycha 10 zł polskie a nie 10 euro ok.
kolega zmienił mieszkanie i niech napisze na priva nowy adres apropo gole teraz hiiiilaaaa
malaka.[/qb]
jak juz to na expa pozyczylem ci 15zł po 5 tygodniach powiedziales ze za to ze tyle czekam przeslesz mi 10 euro i znowu wyskakujesz z taka sama bajka juz to bylo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Odbierz priva.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no dobra ostatni raz zaufam ci

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
co sie dzieje z meczem NYY ???? co to znaczy postponed??

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Znowu deszcz i wygląda na to że dziś już nie rozpoczną tego spotkania

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Bogdan, co do tego, że twój poziom inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do temperatury jaką masz to jestem niemalże pewien.
Taki mocny sie czujesz, wiec załóżmy sie o 25e.
2 tygodnie czasy, każdy daje po 10 typów, obojętnie co, kurs minimalny 1,3. Kase wpłacamy do jednej z osób które są starsze stażem.
Kto wygra bierze kase.

Dawaj twardzielu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Hehe, no to powodzenia chlopaki, Bogdan pokaz jaki z ciebie gosc i przyjmij wyzwanie, Co tam dla ciebie 25 EUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wlasnie pije sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za minnesote, niezly pogrom sie zapowiada 14-0 juz, a to 5ty ining dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
No nieżle narazie Minnesota ostro jedzie z koksem, Boston prowadzi, underek Cinncinatt - Cubs wszedł tylko narazie Detroit zawiodło, zobaczymy co dalej będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

To jak chłopaki z tym zakładem o 25e bo sam jestem ciekaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, forty, kamel, latajaca_holenderka, betowiec), 980 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1