|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9 |
Dokladam: Anaheim @ 2.65 (1*) Detroit @ 1.87 (1*)
P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Dokladam: Anaheim @ 2.65 (1*) Detroit @ 1.87 (1*)
P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Widocznie oni lubia ludzi dajacych im kase a nie wybierjących,grając za duzo kase morzna zrobis niezło kase wczoraj z gamebookers wypłaciłem 2900 euro na dwa razy a dzis nie moge wpłacić kasy tak samo jest na innych prosze o kontakt z live suport i cośtam chodzi o ID. Teraz gole Globet zobaczymy co z tego wyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Dokladam: Anaheim @ 2.65 (1*) Detroit @ 1.87 (1*)
P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Widocznie oni lubia ludzi dajacych im kase a nie wybierjących,grając za duzo kase morzna zrobis niezło kase wczoraj z gamebookers wypłaciłem 2900 euro na dwa razy a dzis nie moge wpłacić kasy tak samo jest na innych prosze o kontakt z live suport i cośtam chodzi o ID.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Wiem ze VE przyjmuja u WillHilla, ja dzis zagram SF i Minnesote, czy cos jeszcze - nie wiem.
Zagralem symbolicznie DEtro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> it bo teraz graja Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:52
stawka : 3.79 PLN możliwa wygrana: 7.09 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Cz 19/06/03 19:05 Detroit Tigers - Cleveland Indians MLB 1 1.87 1.87
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb] Teraz gole Globet zobaczymy co z tego wyjdzie.[/qb] No no no...kto by pomyślał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:59 :3gw: system: 2/3 pokaż szczegóły kuponu stawka : 4.50 PLN możliwa wygrana: 17.33 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Cz 19/06/03 22:35 Seattle Mariners - Anaheim Angeles MLB 2 2.51 Cz 19/06/03 20:05 Chicago White Sox - Boston Red Sox MLB 2 1.70 Pt 20/06/03 02:05 Colorado Rockies - San Diego Padres MLB 1 1.73 Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:56
stawka : 6.00 PLN :5gw: możliwa wygrana: 10.20 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Pt 20/06/03 04:10 Los Angeles Dodgers - San Francisco Giant MLB 2 1.70 1.70 Kupon stworzony Cz 19/06/03 18:56
stawka : 5.00 PLN :5gw: możliwa wygrana: 9.90 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Cz 19/06/03 20:05 Kansas City Royals - Minnesota Twins MLB 2 1.98 1.98
Zobaczymy co bedzie, dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
[/CODE] Oryginalnie wysłał bogdan ateny: jedno mam pytanie gdzie przyjmują vize elekrtron[/QB] Na stacjach benzynowych i hipermarketach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał Stach: [qb][/CODE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał bogdan ateny: jedno mam pytanie gdzie przyjmują vize elekrtron[/qb] Na stacjach benzynowych i hipermarketach[/QB][/QUOTE Ade kie gamisoy malaka ,,greece,, Gandu jesteś po Indyjsku A po Polsku w twoim tyłku. Dziekuje za pomoć z uszanowaniem. twojej d...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Dokladam: Anaheim @ 2.65 (1*) Detroit @ 1.87 (1*)
P.S Bogdan co sie stalo ze ci konta pozamykali?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Widocznie oni lubia ludzi dajacych im kase a nie wybierjących,grając za duzo kase morzna zrobis niezło kase wczoraj z gamebookers wypłaciłem 2900 euro na dwa razy a dzis nie moge wpłacić kasy tak samo jest na innych prosze o kontakt z live suport i cośtam chodzi o ID.[/qb] a ja wczoraj trafilem 6 w duzego a dzisiaj trafiam szczesliwy numerek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb] Gabrycha 10 zł polskie a nie 10 euro ok. kolega zmienił mieszkanie i niech napisze na priva nowy adres apropo gole teraz hiiiilaaaa malaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb] Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb] Gabrycha 10 zł polskie a nie 10 euro ok. kolega zmienił mieszkanie i niech napisze na priva nowy adres apropo gole teraz hiiiilaaaa malaka.[/qb] jak juz to na expa pozyczylem ci 15zł po 5 tygodniach powiedziales ze za to ze tyle czekam przeslesz mi 10 euro i znowu wyskakujesz z taka sama bajka juz to bylo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb] Apropo kultury zostawiłem ją w Polsce ok entelegencie lerzy na pułce z ksiązkami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$: [qb] Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb] Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb]Bogdan, twoją kulturę to my już znamy nie musisz chwalic sie greckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moze blokneli Ci konta bo Hazardziście 10eur nie oddałes:d[/qb] Gabrycha 10 zł polskie a nie 10 euro ok. kolega zmienił mieszkanie i niech napisze na priva nowy adres apropo gole teraz hiiiilaaaa malaka.[/qb] jak juz to na expa pozyczylem ci 15zł po 5 tygodniach powiedziales ze za to ze tyle czekam przeslesz mi 10 euro i znowu wyskakujesz z taka sama bajka juz to bylo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] Odbierz priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no dobra ostatni raz zaufam ci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
co sie dzieje z meczem NYY ???? co to znaczy postponed??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Znowu deszcz i wygląda na to że dziś już nie rozpoczną tego spotkania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Bogdan, co do tego, że twój poziom inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do temperatury jaką masz to jestem niemalże pewien. Taki mocny sie czujesz, wiec załóżmy sie o 25e. 2 tygodnie czasy, każdy daje po 10 typów, obojętnie co, kurs minimalny 1,3. Kase wpłacamy do jednej z osób które są starsze stażem. Kto wygra bierze kase.
Dawaj twardzielu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9 |
Hehe, no to powodzenia chlopaki, Bogdan pokaz jaki z ciebie gosc i przyjmij wyzwanie, Co tam dla ciebie 25 EUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wlasnie pije sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za minnesote, niezly pogrom sie zapowiada 14-0 juz, a to 5ty ining dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
No nieżle narazie Minnesota ostro jedzie z koksem, Boston prowadzi, underek Cinncinatt - Cubs wszedł tylko narazie Detroit zawiodło, zobaczymy co dalej będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
To jak chłopaki z tym zakładem o 25e bo sam jestem ciekaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|