Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
raiders_ #2459699 02/07/2008 00:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Originally Posted by raiders_
Lidzie sa wakacje czas urlopowy sie rozpocza wiadomo ze kazdy che odpoczac ,gdzies wyjechac. w tym czasie wszsytkie wirmy zwalniaja tempo pracy idzcie cos zalatwic w uzredzie lub banku polowa okienek/pokji nie czynna bo wiara na urlopach. Proponuje uzbroic sie w cierpliwosc.

Przecież nikt z Unibetu nie idzie do banku do okienka i nie puszcza przelewów wypisując druczki w kasie. Wg mnie to zwykła opyszałość firmy. Jeśli chodzi o wypłaty to rzeczywiście w ostatnim czasie mocno zwlekają. A tak na marginesie zastanawiam się, dlaczego nie mogą uruchomić przelewu24 w drugą stronę, czyli na konto klienta. Wpłacam do nich przelewem24 i po chwili mają kase na koncie. Dlaczego nie mogą tego załatwić w ten sam sposób z wypłatami? Czy to by nie było piękne mieć kase na koncie po 5 min od zlecenia wypłaty? smile PS Radwańska podobono jakaś poważniejsza kontuzja, nadciągnięty mięsień i gra na znieczuleniu. Stawiać na Serenę. Tylko 1.33 ale pewna kaska smile

Bonus: Unibet
Lampe #2460103 02/07/2008 04:49
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Składanie depozytu -> tylko i wyłącznie karta kredytowa czy może być przelew tradycyjny ?

blush
Pozdro.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Originally Posted by Luvstruck
Składanie depozytu -> tylko i wyłącznie karta kredytowa czy może być przelew tradycyjny ?

blush
Pozdro.

Może być przelew tradycyjny, może być przelew 24 (jeśli masz konto bankowe z dostępem do internetu),mogą być też karty kredytowe. Wpłaty idą błyskawicznie. Tylko z wypłatami baaaaardzo wolno.

Lampe #2460680 02/07/2008 23:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
jezeli ktos podobnie jak ja czeka na kase to dostalem w tej sprawie takiego mejla:
Quote
Witamy serdecznie!

Dziękujemy za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że wypłata została zrealizowana i wypłacona z Unibet w dniu XX/YY/ZZ. Jednakże Earthport miał problemy techniczne związane z realizacją wypłat. Usterka została już naprawiona i wkrótce wypłata znajdzie się na Pana osobistym koncie bankowym.

Przepraszamy za opóźnienia i kłopoty z tym związane.

Cigano #2460696 02/07/2008 23:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
O to rozwiałeś moje wątpliwości, bo mi już dwie wypłaty zalegają wink

Lampe #2460755 03/07/2008 00:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Lampe
Originally Posted by raiders_
Lidzie sa wakacje czas urlopowy sie rozpocza wiadomo ze kazdy che odpoczac ,gdzies wyjechac. w tym czasie wszsytkie wirmy zwalniaja tempo pracy idzcie cos zalatwic w uzredzie lub banku polowa okienek/pokji nie czynna bo wiara na urlopach. Proponuje uzbroic sie w cierpliwosc.

Przecież nikt z Unibetu nie idzie do banku do okienka i nie puszcza przelewów wypisując druczki w kasie. Wg mnie to zwykła opyszałość firmy. Jeśli chodzi o wypłaty to rzeczywiście w ostatnim czasie mocno zwlekają. A tak na marginesie zastanawiam się, dlaczego nie mogą uruchomić przelewu24 w drugą stronę, czyli na konto klienta. Wpłacam do nich przelewem24 i po chwili mają kase na koncie. Dlaczego nie mogą tego załatwić w ten sam sposób z wypłatami? Czy to by nie było piękne mieć kase na koncie po 5 min od zlecenia wypłaty? smile PS Radwańska podobono jakaś poważniejsza kontuzja, nadciągnięty mięsień i gra na znieczuleniu. Stawiać na Serenę. Tylko 1.33 ale pewna kaska smile

A czy wogole widziales jak taka firma bukmacherska wyglada od kuchni?
ja mialem okazje kilka miesiecy temu ogladac na kanale TVN Biznes lub TVn 24 godzinny reportaz o firmach bukamcherskich gdzie glownym bochaterm byl Unibet. byla pokazana cala siedziba firmy w Londynie jak i poszcegolne stanowiska na kazdy kraj . czy wogole masz swiadomosc ile osob odpowiada za cala oferte na polske jak i strone ,servis ,promocje itp itd ?? i tu cie mzoe zaskocze bo sa to 2 osoby ( ze wzgledu ze unibet nie jest z byt populanry w polsce) np za oferte na Uk odpowiada juz 6 osob ,dla niemiec 3.

raiders_ #2460780 03/07/2008 00:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Unibet nie jest popularny ?

Wydawało mi się, że jest wręcz odwrotnie. W każdej sondzie (również na tym forum) TOP 3 najpopularniejszych buków to: bwin, exp i właśnie uni.

Szewa #2460808 03/07/2008 00:50
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
zlecilem wyplate na konto w sobotę - dzis mamy srode i dupa... cos sie z nimi porobilo a moze to z tym smiesznych Bankiem Ochrony Środowiska gdzie maja konto

w kazdym razie wczesniej nastepnego dnia kasa byla na koncie a teraz cisza


Cigano #2460874 03/07/2008 01:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Originally Posted by Cigano
jezeli ktos podobnie jak ja czeka na kase to dostalem w tej sprawie takiego mejla:
Quote
Witamy serdecznie!

Dziękujemy za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że wypłata została zrealizowana i wypłacona z Unibet w dniu XX/YY/ZZ. Jednakże Earthport miał problemy techniczne związane z realizacją wypłat. Usterka została już naprawiona i wkrótce wypłata znajdzie się na Pana osobistym koncie bankowym.

Przepraszamy za opóźnienia i kłopoty z tym związane.

Otrzymałem identyczną wiadomość. Szkoda, że tak mało precyzyjną. Kiedy Earthport miał problemy i kiedy usterki zostały naprawione? W poniedziałek, środę czy dzisiaj? To istotne. Bo zleciłem w zeszłym tygodniu kilka wypłat i nic nie doszło do teraz. No ale nic.... za moment chwila prawdy, o 18:15 ostatnia dzisiejsza sesja wchodząca do mbanku...

Lampe #2460943 03/07/2008 01:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Dzisiaj również kasa nie doszła, a wypłacałem w zeszłym tygodniu na rózne konta w różnych bankach smile Mają jakis powazny problem skoro usterka trwa tydzien. I zapewne jeszcze jej nie naprawili bo dzisiaj kasa tez nie poszla. Powaznie mysle aby przerzucic sie do innego buka, mysle o bet365 lub expekt. Ktory lepszy jesli chodzi o kursy i wyplaty?

Lampe #2461410 03/07/2008 04:51
Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
Czy unibet przesyła poczta tradycyjną jakieś dokumenty promocje itp? czy wszystko idzie drogą mejlową?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
Ile trzeba wpłacić minimalnie do Unibet bo np w bwin to 40 PLN

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Karta - 40zł
Przelewy24 - 1Eur
Przelew bankowy - 80zł
Neteler 10GBP
moneybookers - 40zł

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
czołem wszystkim,czy dostał ktoś ostatnio wypłatę z unibetu bo u mnie ani widu ani słychu kaski

pitus #2462826 04/07/2008 00:50
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
z tego co wiem to nikt..

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
dzisja rozmawialem z babka - i dostalem odpowiedz po paru godzinach mailem, ze dzis maja pojsc wszystkie zalegle wyplaty

lleyton #2463025 04/07/2008 02:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No to już są po prostu jaja, żeby tydzień czekać na kasę od nich? I to tydzień mija od informacji, że przelew wyszedł z mojego konta. shocked

Wiele stracili u mnie w ten sposób, zawsze kasa była w ciągu 2 dni na koncie ...

_Korver_ #2463261 04/07/2008 02:57
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Niestety jeżeli chodzi o ofertę siatkarską od pewnego już czasu zauważyłem spory regres. Na dzień dzisiejszy unibet dysponuje jednym z najgorszych propozycji zakładów z większych znanych mi booków. Odradzam.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Awaria? Ok, rozumiem. Ale to ogłupianie klienta jest wkurzające. Po pierwsze sami z siebie nie poinformowali mnie o problemach z wypłatą. A powinni! Przeprosić z góry i wyjaśnić. Dowiedziałem się dopiero gdy zacząłem dociekać dlaczego po tygodniu nie mam kasy na koncie. Po drugie po co błędnie informować klienta 1-2 dni temu, że problem został rozwiązany, a nie został, bo przelewy dalej nie wcyhodzą. Żółta kartka dla Unibetu.

Lampe #2463756 04/07/2008 17:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
orientuje sie ktoś, co jeśli nie wypłacą w terminie 2-7 dni roboczych, jak jest w regulaminie? można dostać jakąś rekompensatę ?

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Szuman, burbon, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1