Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#2292487 25/04/2008 05:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #2298958 28/04/2008 01:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
weryfikuje rachunek neteller
mam wyslac
paszport, prawko, dokument tozsamosci oraz rachunek za prad
czy
paszport badz prawko badz dokument tozsamosci oraz rachunek za prad ?

rozmus #2299051 28/04/2008 02:27
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
Originally Posted by rozmus
weryfikuje rachunek neteller
mam wyslac
paszport, prawko, dokument tozsamosci oraz rachunek za prad
czy
paszport badz prawko badz dokument tozsamosci oraz rachunek za prad ?
paszport LUB prawko LUB dokumet tożsamości ORAZ rachunek LUB wyciąg bankowy

kapi #2300198 28/04/2008 21:47
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam

rozmus #2329137 10/05/2008 16:54
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
dzisiaj wyslalem do nich dokumenty do weryfikacji.
kiedy moge sie spodziewac ze zadzownia ?

rozmus #2338910 14/05/2008 03:13
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390
Moja weryfikacja trwa od 3 maja (wyslany mail z wymaganymi dokumentami) i.....i nic. Wiem, ze trzeba odczekac te 7-10 dni niby roboczych no ale powoli to juz przesada, na livechacie tez bronia sie tym okresem czasu. Jakos zniechecili mnie no ale mam nadzieje, ze 1-2 dni i konto juz bedzie zweryfikowane. A wy jak dlugo czekaliscie?? Szukam ewentualnego rekordziste.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
słuchajcie przyszedł czas na moja weryfikacje, wysłałem dokumenty i teraz co mam zrobić czykać na tel od nich czy samemu do nich zadzwonic? da rade sie dogadać z nimi po polsku? jest ktoś tam kto mowi po polsku?

Boomber #2356534 21/05/2008 05:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Originally Posted by Boomber
słuchajcie przyszedł czas na moja weryfikacje, wysłałem dokumenty i teraz co mam zrobić czykać na tel od nich czy samemu do nich zadzwonic? da rade sie dogadać z nimi po polsku? jest ktoś tam kto mowi po polsku?
Dzwonisz do netellera na numer 008001114711 po usłyszeniu komunikatu wpisujesz swój numer konta(12 cyfr) i prosisz o polskiego tłumacza. Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego to 1 impuls.

asolt2 #2356714 21/05/2008 07:31
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
asolt2 - świetne info. piwo

Nie wiedziałem że Neteller mają polskiego konsultanta?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by DJ SOSNA
asolt2 - świetne info. piwo

Nie wiedziałem że Neteller mają polskiego konsultanta?


tłumacza bardziej i to już spory czas smile

Hajzel #2359719 22/05/2008 16:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,390
Mają nie mają, poprosiłem na live chacie by rozmawiać po Polsku a rozmowa była po Angielsku, no i pani musiała nagimnastykować język by wymówić moje nazwisko smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
ja zadzwoniłem wczoraj,zapytałem czy moge rozmawiac po polsku, i został poproszony tłumacz do telefonu smile gdyby nie miła Pani to chyba bym nie zweryfikował konta smile

Boomber #2363234 23/05/2008 22:49
Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
newbie
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
witam. mam pytanie co dalej z karta neteller jak skonczy sie jej waznosc? mozna ubiegac sie o kolejna?

matiks2 #2381942 30/05/2008 03:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Ktos wczesniej pytal:

"Podobno jest gdzies jeszcze jeden bankomat w Wawie, ale gdzie dokladnie to musialbys poszukac."

Pisalem gdzies w czesci 7ej tematu, ze jest taki bankomat przy ul. Towarowej 25(poza lotniskiem)

Tyle tylko ze dzis dowiedzialem sie iz sielanka z wyplacaniem w EUR i wymiana w kantorach po lepszych kursach sie skonczyla...

Jakis czas temu bankomaty(na lotnisku i przy Towarowej) przejal od banku BPH, bank PKOSA i wszystko bylo po staremu(do czasu jednak) Nowy wlasciciel postanowil wycofac taka opcje jak wyplata w EUR...

Bylem dzis, probowalem wyplacic(na lotnisku i Towarowej 25) i otrzymalem jedynie komunikaty "Transakcja chwilowo niedostepna" lub cos w tym rodzaju.

Dzwonilem do BPH, nastepnie do PKOSA i powiedziano mi ze faktycznie takiej opcji na razie nie ma i nic nie wskazuje na to zeby byla w przyszlosci.

No comments...

Zastanawiam sie czy gdzies w Wawie nie ma bankomatu innego banku, moze w jakims z drozszych hoteli? Ma ktos z Was jekies info? Nie chce mi sie wierzyc ze nigdzie nie ma takiego bankomatu z waluta EUR...

Lashe #2423285 16/06/2008 23:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Uwaga na karty Netellera (First Pay) bo mają jakąś konserwacje i nie można się zalogować a komunikat się pojawia że zły pin.
W taki sposób 3x i blokada konta gotowa laugh

Hajzel #2460687 02/07/2008 23:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
mam do was takie pytanko jade sobie na wakacje do egiptu czy bede mogl tam z bankomatu swobodnie wyplacac kase ?

devsman #2460689 02/07/2008 23:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Nie. Nie licz na to.

dimes #2461684 03/07/2008 17:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
W zasadzie to dlaczego nie...Jedyna przeszkoda jaka widze to fakt, ze zbyt duzo tych bankomatow w egipcie nie widzialem, no i czy obsluguja karty maestro tez nie wiem.. Ale w bardziej "cywilizowanych" krajach przeciez nie ma z tym problemu. Pozdr.

SyKo #2461713 03/07/2008 17:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W zasadzie to tez sobie myslalem ze wyplaci, a w Barcelonie nie wyplacilo, w Londynie tez nie wyplacilo, z tym, że w Londynie mialem spory problem bo wybieram, nie wyplaca, a sprawdzam w necie na koncie i info ze wybralem, musialem formularz reklamacji wydrukowac, wypelnic, zeskanowac i wysylac, po 2 tygodniach oddali, ale nie ma sie co oszukiwac amatorka.

connor #2461732 03/07/2008 18:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
hmmm... w takim razie tylko ja jestem takim szczesciarzem, ze jeszcze problemow z ta karta nie mialem smile

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker, Zaixi), 2,793 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1