|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
WItam.. Osobiscie korzystam z www.covers.com [ covers.com] W dziale MLB znajdziesz serie... Dzieki Feher za zwrocenie uwagi i sorki za ta literowke... Na wszelki wypadek, jakby ktos chcial kliknac, poprawilem adres...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
tez korzystam z covers..., a TU [ covers.com] sa wyniki wszystkich druzyn z sezonow 1996-2003
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał kp: [qb]WItam.. Osobiscie korzystam z www.cover.com [ cover.com] W dziale MLB znajdziesz serie...[/qb] www.covers.com [ covers.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
No i Yankesi wygrali - ponieważ ich nie zagrałem hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Dzięki za namiary na stronkę THANKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
[ Linked Image] dla Jankesów , ale jutro bym na nich uważał - Pedro wykosił Alfonso Soriano i Dereka Jetera , dwójke najważniejszych zawodników NYY. Do tego jeszcze dochodzi fakt , iż jutro rzucać będzie taki worek jak Jeff Weaver [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 1.85 1.95 exp :5gw: typ dnia Houston Astros - Cincinnati Reds 1.42 2.88 uni San Diego Padres - Los Angeles Dodgers 1.88 1.92 uni Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 1.75 2.08 uni [10-14-1 |-302]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
New York Mets - Atlanta Braves 2 1,73
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99 |
Witam
Mój typ na dziś Milwaukee Brewers - Pittsburgh 1 1.95
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
ATL Braves v NY Mets 1 1.65 Właśnie zaczynają
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy ktos moglby mi opisac dokładnie na czym polegajązasady gry w baseball. Oglądam mecz na espn i niestety nie za bardzo wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KLiedy drużyna zdobywa punkt? Jak obejdzie wszystkie bazy? Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
stalowiec skąd masz kanał espn?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał warrior: [qb]stalowiec skąd masz kanał espn?[/qb] oglądam na stronce espn. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiesz o co w tym wszystkim chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
wiedź na www.mlb.com [ mlb.com] potem scoreboard dalej gameplay tam bedzie ładny obrazek jak to wygląda oni sobie rzucają inni odbijają i jeżeli przebiegnie 4 bazy to zdobywa punkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał Stalowiec: [qb]Czy ktos moglby mi opisac dokładnie na czym polegajązasady gry w baseball. Oglądam mecz na espn i niestety nie za bardzo wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KLiedy drużyna zdobywa punkt? Jak obejdzie wszystkie bazy? Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] PRZEBIEG GRY - Mecz skŁada się z 9 części zwanych zmianami i nie jest ograniczony czasem. W każdej zmianie drużyny na przemian są w formacji ataku i obrony. Punkty zdobywać można jedynie grając w ataku. Mecz rozpoczyna miotacz - zawodnik obrony, narzucając piŁkę do Łapacza, swojego partnera z obrony. W bezpośrednim sąsiedztwie Łapacza zajmuje pozycje paŁkarz - zawodnik drużyny atakującej Jego zadaniem jest odbić narzucana przez miotacza piŁkę, co daje mu prawo do podjęcia próby obiegnięcia wewnętrznego pola gry. Za wykonanie przez niego peŁnego obiegu jego drużyna otrzymuje punkt. W osiągnięciu tego celu napastnikom przeszkadzają zawodnicy obrony, którzy dążą do wyeliminowania z gry - wyautowania - atakujących zawodników. To tak w skrocie a reszte doczytaj sobie TU [ baseball.tpi.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Dla tych , którzy jeszcze nie śpią ... San Francisco - Saint Louis UNDER 9 @1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Wlasciciel tej strony postyourplays.com (i jeszcze jakis innych) ukrywajacy sie pod pseudonimem Johnny Detroit ma na forum obrazek z godlem Polski czyzby polonia amerykanska ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Po poniedzialku (7/7/2003)
4 - 1 4W kaban 3 - 1 3W rymoholik 3 - 2 1W Feher 2 - 0 2W grabtom 2 - 1 2W poolu 2 - 1 1W lukboj 2 - 1 1W bzyk64 2 - 2 1W bizon 2 - 2 1W Stach 2 - 2 1W Tommy_Jonsson 1 - 0 1W mr.elma 1 - 0 1W gump 1 - 1 1W Haz$ 1 - 1 1W warrior 1 - 1 1L rafałek 1 - 2 1W luc 1 - 2 2L Einstain 1 - 2 1L swiety 1 - 3 1L sniper 1 - 4 1L donic 0 - 1 1L Grabek 0 - 1 1L Goget 0 - 1 1L elenes 0 - 2 2L Gy_Gy_Crav 0 - 2 2L Salvador 0 - 2 2L szalony typer 0 - 3 3L bogdan ateny 0 - 3 3L zyke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
warrior mógłby jednak podawać typy przed rozpoczęciem spotkania [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka