Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#246173 08/07/2003 01:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
typ na dzis to Colorado

Bonus: Unibet
#246174 08/07/2003 01:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
WItam..
Osobiscie korzystam z www.covers.com [covers.com]
W dziale MLB znajdziesz serie...

Dzieki Feher za zwrocenie uwagi i sorki za ta literowke... Na wszelki wypadek, jakby ktos chcial kliknac, poprawilem adres...

#246175 08/07/2003 01:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
tez korzystam z covers..., a TU [covers.com] sa wyniki wszystkich druzyn z sezonow 1996-2003

#246176 08/07/2003 01:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]WItam..
Osobiscie korzystam z www.cover.com [cover.com]
W dziale MLB znajdziesz serie...[/qb]
www.covers.com [covers.com]

#246177 08/07/2003 02:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
No i Yankesi wygrali - ponieważ ich nie zagrałem hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Dzięki za namiary na stronkę THANKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#246178 08/07/2003 02:09
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
[Linked Image] dla Jankesów , ale jutro bym na nich uważał - Pedro wykosił Alfonso Soriano i Dereka Jetera , dwójke najważniejszych zawodników NYY. Do tego jeszcze dochodzi fakt , iż jutro rzucać będzie taki worek jak Jeff Weaver [Linked Image]

#246179 08/07/2003 02:37
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 1.85 1.95 exp :5gw: typ dnia
Houston Astros - Cincinnati Reds 1.42 2.88 uni
San Diego Padres - Los Angeles Dodgers 1.88 1.92 uni
Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies 1.75 2.08 uni

[10-14-1 &#0124;-302]

#246180 08/07/2003 03:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
New York Mets - Atlanta Braves 2 1,73

#246181 08/07/2003 04:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
Witam

Mój typ na dziś
Milwaukee Brewers - Pittsburgh 1 1.95

Pozdrawiam

#246182 08/07/2003 05:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
ATL Braves v NY Mets 1 1.65 Właśnie zaczynają

#246183 08/07/2003 05:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ktos moglby mi opisac dokładnie na czym polegajązasady gry w baseball. Oglądam mecz na espn i niestety nie za bardzo wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
KLiedy drużyna zdobywa punkt? Jak obejdzie wszystkie bazy?
Z góry dzięki
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#246184 08/07/2003 05:37
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
stalowiec skąd masz kanał espn?

#246185 08/07/2003 05:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał warrior:
[qb]stalowiec skąd masz kanał espn?[/qb]
oglądam na stronce espn. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiesz o co w tym wszystkim chodzi?

#246186 08/07/2003 05:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
wiedź na www.mlb.com [mlb.com] potem scoreboard dalej gameplay tam bedzie ładny obrazek jak to wygląda
oni sobie rzucają inni odbijają i jeżeli przebiegnie 4 bazy to zdobywa punkt.

#246187 08/07/2003 05:53
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163

#246188 08/07/2003 06:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]Czy ktos moglby mi opisac dokładnie na czym polegajązasady gry w baseball. Oglądam mecz na espn i niestety nie za bardzo wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
KLiedy drużyna zdobywa punkt? Jak obejdzie wszystkie bazy?
Z góry dzięki
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
PRZEBIEG GRY - Mecz skŁada się z 9 części zwanych zmianami i nie jest ograniczony czasem. W każdej zmianie drużyny na przemian są w formacji ataku i obrony. Punkty zdobywać można jedynie grając w ataku. Mecz rozpoczyna miotacz - zawodnik obrony, narzucając piŁkę do Łapacza, swojego partnera z obrony. W bezpośrednim sąsiedztwie Łapacza zajmuje pozycje paŁkarz - zawodnik drużyny atakującej Jego zadaniem jest odbić narzucana przez miotacza piŁkę, co daje mu prawo do podjęcia próby obiegnięcia wewnętrznego pola gry. Za wykonanie przez niego peŁnego obiegu jego drużyna otrzymuje punkt. W osiągnięciu tego celu napastnikom przeszkadzają zawodnicy obrony, którzy dążą do wyeliminowania z gry - wyautowania - atakujących zawodników.

To tak w skrocie a reszte doczytaj sobie TU [baseball.tpi.pl]

#246189 08/07/2003 06:35
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Dla tych , którzy jeszcze nie śpią ...
San Francisco - Saint Louis UNDER 9 @1.8

#246190 08/07/2003 07:47
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Wlasciciel tej strony postyourplays.com (i jeszcze jakis innych) ukrywajacy sie pod pseudonimem Johnny Detroit ma na forum obrazek z godlem Polski czyzby polonia amerykanska ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#246191 08/07/2003 15:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Po poniedzialku (7/7/2003)

4 - 1 4W kaban
3 - 1 3W rymoholik
3 - 2 1W Feher
2 - 0 2W grabtom
2 - 1 2W poolu
2 - 1 1W lukboj
2 - 1 1W bzyk64
2 - 2 1W bizon
2 - 2 1W Stach
2 - 2 1W Tommy_Jonsson
1 - 0 1W mr.elma
1 - 0 1W gump
1 - 1 1W Haz$
1 - 1 1W warrior

1 - 1 1L rafałek
1 - 2 1W luc
1 - 2 2L Einstain
1 - 2 1L swiety
1 - 3 1L sniper
1 - 4 1L donic
0 - 1 1L Grabek
0 - 1 1L Goget
0 - 1 1L elenes
0 - 2 2L Gy_Gy_Crav
0 - 2 2L Salvador
0 - 2 2L szalony typer
0 - 3 3L bogdan ateny
0 - 3 3L zyke

#246192 08/07/2003 15:51
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
warrior mógłby jednak podawać typy przed rozpoczęciem spotkania [Linked Image]

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1