Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#246293 10/07/2003 21:38
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Bzyk 64 witam a co myslisz o meczu Cubsow z Atlanta bo z Zygim sie zalozylem;)Bede tylko 15 minut wiec prosze o szybka odpowiedz albo dryndnij do mnie do chaty.
Dzieki

Bonus: Unibet
#246294 10/07/2003 21:41
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Wczoraj niezle, na dzis:
Minnesota @ 1.95 (1*) :5gw:
Chicago Wsox -1.5 @ 1.8(1*)
Baltimore @ 2.7 (1*)

Bilans 101-86 +7.82 units
Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#246295 10/07/2003 21:58
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Boston @ Toronto BLue Jays
typ: Toronto
kurs: 1,86
buk: bodog

#246296 10/07/2003 21:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
10.07.03 Canbet

St Louis Cardinals (Perez Odalis/Morris Matt) 1.61
Chicago White Sox (Loaiza Esteban/Cornejo Nate) 1.46
Toronto Blue Jays (Mendoza Ramiro/Lidle Cory) 1.87

59-53-2

Ps. Typ dnia - Chicago W. Sox

#246297 10/07/2003 22:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
Boston Red Sox
to na pewno wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#246298 10/07/2003 22:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Feher skladam reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie uwzgledniles w rankingu mojego wczorajszego typu - poszedl 55 min przed startem. Powinno byc wiec 3-2 3W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#246299 10/07/2003 22:45
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
O ku*** dopiero zauwazylem ze WhiteSox leca juz za 20 min. Moj typ:

Chicago White Sox

a jezeli zostane komisyjnie zdyskwalifikowany z powodu tego czasu to macie "legalny" typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Toronto/Boston over11

#246300 10/07/2003 23:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Feher skladam reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie uwzgledniles w rankingu mojego wczorajszego typu - poszedl 55 min przed startem. Powinno byc wiec 3-2 3W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Wiem, ze 55min ale ustalilismy, ze 1h min. Jezeli Tobie uwzglednie to wszytkim pozostalym tez.

Jak chcecie - ustalamy jakas sztywna granice na podanie typu przed meczem, czy granica ma byc rozpoczecie meczu?

#246301 10/07/2003 23:41
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Ustaliliśmy , że przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem meczu i żadnego ALE... w innym przypadku konkurs mija się z celem.

#246302 10/07/2003 23:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
:zobacz:
Uważam, że musi być jakaś granica i 1 godzina w tym przypadku wydaje mi się najlepsza.

#246303 10/07/2003 23:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
No dobra panowie ale dokladnie 55 minut chyba moglo by byc zaliczone ? Gdybym chociaz 10 min sie spoznil ale te 5 min wydaje mi sie przesada.

Inni spoznili sie znacznie bardziej.

Dzisiaj juz calkiem sie zapomnialem wiec White Sox anulujemy i prosze wziac Tor/Bos jako typ dnia (leci dopiero o 1.05).

#246304 11/07/2003 00:04
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]No dobra panowie ale dokladnie 55 minut chyba moglo by byc zaliczone ?[/qb]
Jakby Ci zaliczyl to jutro ktos by dal na 53 minuty i tez by posil o zaliczneie bo sie tylko 7 minut spoznil. Regula to regula! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#246305 11/07/2003 00:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Szkoda, żę nie weszłem wczesniej do tematu . Widze , ze wszyscy znów ostro jada dzis na Chicago. Zagrałbym to przeciwko wam. Jest 1-0 dla Tygrysów, ale ja zawsze na przekór wszystkim gram i tak będę robił jesli wszyscy będę grać jakiegos pewniaka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#246306 11/07/2003 00:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Wlasnei co te chicago robi???? No ja *******e!!

#246307 11/07/2003 00:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ściskam kciuki za Detroit

#246308 11/07/2003 00:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
wczoraj nici z moich typów, dzisiaj

Okland - Tampa 1 1.35

Cubs - Atlanta 2 1.62

Cleveland - NYY 2 1.50

Stawka 150 PLN

do konkursu typ Clevland - NYY 2

pozdrawiam

#246309 11/07/2003 00:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał jerzykj:
[qb]wczoraj nici z moich typów, dzisiaj

Okland - Tampa 1 1.35

Cubs - Atlanta 2 1.62

Cleveland - NYY 2 1.50

Stawka 150 PLN

do konkursu typ Clevland - NYY 2

pozdrawiam[/qb]
Za niezłe stawki grasz

#246310 11/07/2003 00:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Szkoda, żę nie weszłem wczesniej do tematu . Widze , ze wszyscy znów ostro jada dzis na Chicago. Zagrałbym to przeciwko wam. Jest 1-0 dla Tygrysów, ale ja zawsze na przekór wszystkim gram i tak będę robił jesli wszyscy będę grać jakiegos pewniaka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Nio prawie wszystkim. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja mam w GB
10 Jul 03 19:00 single 2.22 CHI White Sox v DET Tigers +1.5 [AH >>> 2 @ 2.22

Wiec trzymac sie tygrysy.

#246311 11/07/2003 00:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Poza konkursem polecam po niezłym kursie
Pt 11/07/03 01:05 Toronto Bluejays - Boston Red Sox
MLB 1 1.90
1.90
Liczę na niespodziankę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#246312 11/07/2003 00:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
kaban odezwij sie na gg!! 1260028

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1