|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Bzyk 64 witam a co myslisz o meczu Cubsow z Atlanta bo z Zygim sie zalozylem;)Bede tylko 15 minut wiec prosze o szybka odpowiedz albo dryndnij do mnie do chaty. Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,194 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,194 Likes: 9 |
Wczoraj niezle, na dzis: Minnesota @ 1.95 (1*) :5gw: Chicago Wsox -1.5 @ 1.8(1*) Baltimore @ 2.7 (1*)
Bilans 101-86 +7.82 units Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Boston @ Toronto BLue Jays typ: Toronto kurs: 1,86 buk: bodog
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
10.07.03 Canbet
St Louis Cardinals (Perez Odalis/Morris Matt) 1.61 Chicago White Sox (Loaiza Esteban/Cornejo Nate) 1.46 Toronto Blue Jays (Mendoza Ramiro/Lidle Cory) 1.87
59-53-2
Ps. Typ dnia - Chicago W. Sox
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36 |
Boston Red Sox to na pewno wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Feher skladam reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie uwzgledniles w rankingu mojego wczorajszego typu - poszedl 55 min przed startem. Powinno byc wiec 3-2 3W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
O ku*** dopiero zauwazylem ze WhiteSox leca juz za 20 min. Moj typ:
Chicago White Sox
a jezeli zostane komisyjnie zdyskwalifikowany z powodu tego czasu to macie "legalny" typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Toronto/Boston over11
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał luc: [qb]Feher skladam reklamacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie uwzgledniles w rankingu mojego wczorajszego typu - poszedl 55 min przed startem. Powinno byc wiec 3-2 3W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Wiem, ze 55min ale ustalilismy, ze 1h min. Jezeli Tobie uwzglednie to wszytkim pozostalym tez. Jak chcecie - ustalamy jakas sztywna granice na podanie typu przed meczem, czy granica ma byc rozpoczecie meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Ustaliliśmy , że przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem meczu i żadnego ALE... w innym przypadku konkurs mija się z celem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
:zobacz: Uważam, że musi być jakaś granica i 1 godzina w tym przypadku wydaje mi się najlepsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
No dobra panowie ale dokladnie 55 minut chyba moglo by byc zaliczone ? Gdybym chociaz 10 min sie spoznil ale te 5 min wydaje mi sie przesada.
Inni spoznili sie znacznie bardziej.
Dzisiaj juz calkiem sie zapomnialem wiec White Sox anulujemy i prosze wziac Tor/Bos jako typ dnia (leci dopiero o 1.05).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,194 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,194 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał luc: [qb]No dobra panowie ale dokladnie 55 minut chyba moglo by byc zaliczone ?[/qb] Jakby Ci zaliczyl to jutro ktos by dal na 53 minuty i tez by posil o zaliczneie bo sie tylko 7 minut spoznil. Regula to regula! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Szkoda, żę nie weszłem wczesniej do tematu . Widze , ze wszyscy znów ostro jada dzis na Chicago. Zagrałbym to przeciwko wam. Jest 1-0 dla Tygrysów, ale ja zawsze na przekór wszystkim gram i tak będę robił jesli wszyscy będę grać jakiegos pewniaka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Wlasnei co te chicago robi???? No ja *******e!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ściskam kciuki za Detroit
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
wczoraj nici z moich typów, dzisiaj
Okland - Tampa 1 1.35
Cubs - Atlanta 2 1.62
Cleveland - NYY 2 1.50
Stawka 150 PLN
do konkursu typ Clevland - NYY 2
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał jerzykj: [qb]wczoraj nici z moich typów, dzisiaj
Okland - Tampa 1 1.35
Cubs - Atlanta 2 1.62
Cleveland - NYY 2 1.50
Stawka 150 PLN
do konkursu typ Clevland - NYY 2
pozdrawiam[/qb] Za niezłe stawki grasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Szkoda, żę nie weszłem wczesniej do tematu . Widze , ze wszyscy znów ostro jada dzis na Chicago. Zagrałbym to przeciwko wam. Jest 1-0 dla Tygrysów, ale ja zawsze na przekór wszystkim gram i tak będę robił jesli wszyscy będę grać jakiegos pewniaka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Nio prawie wszystkim. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja mam w GB 10 Jul 03 19:00 single 2.22 CHI White Sox v DET Tigers +1.5 [AH >>> 2 @ 2.22 Wiec trzymac sie tygrysy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Poza konkursem polecam po niezłym kursie Pt 11/07/03 01:05 Toronto Bluejays - Boston Red Sox MLB 1 1.90 1.90 Liczę na niespodziankę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
kaban odezwij sie na gg!! 1260028
|
|
|
Link skopiowany do schowka