Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#246369 12/07/2003 02:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
Dziś jest ciężko cokolwiek puścić ale myślę że zdecyduję się na
2.35 CIN Reds v MIL Brewers 1.62 typ 2 niestety opieram się tylko na dobrej grze Sheetsa
poza konkursem można jeszcze dołozyć
2.22 FLO Marlins v MON Expos 1.68 typ 2

Bonus: Unibet
#246370 12/07/2003 02:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Oakland

#246371 12/07/2003 03:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Ludzie posluchajcie mnie MLB to zlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Lepiej przeznaczcie swoje pieniadze na cos innego...
Taki jest moj typ dnia...
Pozdro

#246372 12/07/2003 03:25
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał elenes:
[qb]Ludzie posluchajcie mnie MLB to zlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Lepiej przeznaczcie swoje pieniadze na cos innego...
Taki jest moj typ dnia...
Pozdro[/qb]
na przykład przeznaczyć kase na ==> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <==

To też mój pewniak na weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#246373 12/07/2003 03:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Jesli mozna przylacze sie do konkursu:
02:00 St Louis Cardinals - San Diego Padres typ: 1 1.50

#246374 12/07/2003 04:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
ANA Angels - MIN Twins...Win.MINNESOTA...2.28...Betworks...4:05...(1)...5/10
Game Of The Day

MIN: Santana (4-1, 2.86) [44-46) L5
ANA: Ortiz (10-6, 4.66) (46-43) W2

+ Cincinatti, Detroit Over

#246375 12/07/2003 04:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
A to jeszce poza konkursem kuponik
TB Devil Rays v SEA Mariners 2 1.42
FLO Marlins v MON Expos 2 1.68
BOS Red Sox v DET Tigers >9 1.83
AKO 4.37 stawka 5 euro EWK 21.85

#246376 12/07/2003 05:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Poległem na 4 stopniu brutalnej progresji, choc mogłem to rozegrac inaczej, ale nie chciałem. Zaczynam inną przygodę z taką sama progresją 4 stopniową, tyle że kurs będzie wyższy, bo gram 2 mecze z AKO nie mniejszym niż 2.0

1/1

Arizona - SF 1 2.22
Montreal - Floryda 2 2.25

AKO: 5.0
stawka 7.5
EWK: 37.50

#246377 12/07/2003 10:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał swiety:
[qb]Typ dnia to Minesota
Jak nie wygra to jestem skonczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: chce mi sie na jej ostatnie wyniki[/qb]
To jest zespol taneczno > muzyczny. Dzis gral nam na mandolince tym razem Santana, spiewal Le c roy.

#246378 12/07/2003 12:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Trochę mnie nie było. Bilans totali wynosi 12-5 (+458)

Aha Fehrer powinieniem mieć 3-1. 10 lipca kilkanaście minut po północy podałem mój typ.

#246379 12/07/2003 12:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]Trochę mnie nie było. Bilans totali wynosi 12-5 (+458)

Aha Fehrer powinieniem mieć 3-1. 10 lipca kilkanaście minut po północy podałem mój typ.[/qb]
Kolejne totale wieczorem.

#246380 12/07/2003 14:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
TYP na dzis: St.Louis - San Diego - 1 :4gw:
na jutro : Detroit - Boston - 2 :3gw: milego weekendu zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#246381 12/07/2003 15:18
Dołączył: Jul 2003
Posty: 85
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 85
moje typy na dzisiejszy wieczor:
chicago cubs-atlanta 1
ny mets-philadelphia 1
oakland-baltimore 2
colorado-los angeles 2

pozdrowienia

#246382 12/07/2003 16:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]Trochę mnie nie było. Bilans totali wynosi 12-5 (+458)

Aha Feher powinieniem mieć 3-1. 10 lipca kilkanaście minut po północy podałem mój typ.[/qb]
Rzeczywiscie podales BOS, ale po czasie, dlatego typ nie zostal uwzgledniony

#246383 12/07/2003 17:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
na dzisiejszą noc
Anaheim - Minnesota 2

pozdrawiam

#246384 12/07/2003 17:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Po 11/07

6 - 3 2L kaban
5 - 4 4W donic
5 - 4 1L Feher
4 - 3 1W lukboj
4 - 3 1W bzyk64

4 - 4 2L rymoholik
4 - 4 2L Stach
3 - 2 1L warrior
3 - 3 1W luc
3 - 4 2W Einstain

2 - 1 1L grabtom
2 - 2 1L poolu
2 - 3 1W rafałek
2 - 3 1L bizon
2 - 4 1W zyke
2 - 4 2L Tommy_Jonsson
2 - 5 1L swiety
1 - 0 1W mr.elma
1 - 0 1W Bron
1 - 0 1W kp
1 - 1 1W Haz$
1 - 1 1W crac77
1 - 1 1W mlb_krypler

1 - 2 2L gump
1 - 4 2L sniper
1 - 5 2L bogdan ateny
0 - 1 1L Goget
0 - 1 1L elenes
0 - 1 1L MTR
0 - 1 1L Nowy
0 - 1 1L veride
0 - 2 2L Gy_Gy_Crav
0 - 2 2L Salvador
0 - 2 2L Grabek
0 - 2 2L szalony typer
0 - 2 2L Gabriel_f
0 - 2 2L jerzykj

#246385 12/07/2003 17:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Typ na dzis-Texas - Kansas 2 .Minnesota tez chyba w koncu wygra chyba ze jeszcze swietuja Dzien Niepodleglosci w Stanach.

#246386 12/07/2003 17:58
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Oj ciezko ostatnio cos dobrego wybrac, zaczyna sie okres, w ktorym dryzyny wygrywaja cale serie, a na tym buki zgarniaja kupe kasy.
Arizona @ 1.63 (1*) :5gw: Shiling is back! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Minnesota @ 2.45(1*)
Ny Mets @ 2.35(1*)

Bilans 102-89 + 6.52 units
Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#246387 12/07/2003 19:47
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Feher ==> co do tabeli to zawodnik z bilansem 3-2 powinien być wyżej niz zawodnik z bilansem 4-3, decydują procenty .600 - .571

#246388 12/07/2003 19:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam propozycje co do rankingu!
zacznij od sumy dobrze trafionych odejmowac bledne spodkania i wedlug tego sortuj!
wydaje mi sie to bez sensu jak ustawiasz wedlug najwiekszej liczby trafien!
co z tego jak ktos moze miec tyle samo zlych typow i bedzie na samej gorze !
rozwaz moja propozycje!
mlb maniacy wypowiedzcie sie na ten temat!!!

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, Akhu, Lukasz111, $-man, aker, betowiec), 788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1