|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
Dziś jest ciężko cokolwiek puścić ale myślę że zdecyduję się na 2.35 CIN Reds v MIL Brewers 1.62 typ 2 niestety opieram się tylko na dobrej grze Sheetsa poza konkursem można jeszcze dołozyć 2.22 FLO Marlins v MON Expos 1.68 typ 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Ludzie posluchajcie mnie MLB to zlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Lepiej przeznaczcie swoje pieniadze na cos innego... Taki jest moj typ dnia... Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał elenes: [qb]Ludzie posluchajcie mnie MLB to zlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Lepiej przeznaczcie swoje pieniadze na cos innego... Taki jest moj typ dnia... Pozdro[/qb] na przykład przeznaczyć kase na ==> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <== To też mój pewniak na weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam... Jesli mozna przylacze sie do konkursu: 02:00 St Louis Cardinals - San Diego Padres typ: 1 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
ANA Angels - MIN Twins...Win.MINNESOTA...2.28...Betworks...4:05...(1)...5/10 Game Of The Day
MIN: Santana (4-1, 2.86) [44-46) L5 ANA: Ortiz (10-6, 4.66) (46-43) W2
+ Cincinatti, Detroit Over
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
A to jeszce poza konkursem kuponik TB Devil Rays v SEA Mariners 2 1.42 FLO Marlins v MON Expos 2 1.68 BOS Red Sox v DET Tigers >9 1.83 AKO 4.37 stawka 5 euro EWK 21.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Poległem na 4 stopniu brutalnej progresji, choc mogłem to rozegrac inaczej, ale nie chciałem. Zaczynam inną przygodę z taką sama progresją 4 stopniową, tyle że kurs będzie wyższy, bo gram 2 mecze z AKO nie mniejszym niż 2.0
1/1
Arizona - SF 1 2.22 Montreal - Floryda 2 2.25
AKO: 5.0 stawka 7.5 EWK: 37.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał swiety: [qb]Typ dnia to Minesota Jak nie wygra to jestem skonczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: chce mi sie na jej ostatnie wyniki[/qb] To jest zespol taneczno > muzyczny. Dzis gral nam na mandolince tym razem Santana, spiewal Le c roy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Trochę mnie nie było. Bilans totali wynosi 12-5 (+458)
Aha Fehrer powinieniem mieć 3-1. 10 lipca kilkanaście minut po północy podałem mój typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał grabtom: [qb]Trochę mnie nie było. Bilans totali wynosi 12-5 (+458)
Aha Fehrer powinieniem mieć 3-1. 10 lipca kilkanaście minut po północy podałem mój typ.[/qb] Kolejne totale wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43 |
TYP na dzis: St.Louis - San Diego - 1 :4gw: na jutro : Detroit - Boston - 2 :3gw: milego weekendu zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 85 |
moje typy na dzisiejszy wieczor: chicago cubs-atlanta 1 ny mets-philadelphia 1 oakland-baltimore 2 colorado-los angeles 2
pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał grabtom: [qb]Trochę mnie nie było. Bilans totali wynosi 12-5 (+458)
Aha Feher powinieniem mieć 3-1. 10 lipca kilkanaście minut po północy podałem mój typ.[/qb] Rzeczywiscie podales BOS, ale po czasie, dlatego typ nie zostal uwzgledniony
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
na dzisiejszą noc Anaheim - Minnesota 2
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Po 11/07
6 - 3 2L kaban 5 - 4 4W donic 5 - 4 1L Feher 4 - 3 1W lukboj 4 - 3 1W bzyk64 4 - 4 2L rymoholik 4 - 4 2L Stach 3 - 2 1L warrior 3 - 3 1W luc 3 - 4 2W Einstain 2 - 1 1L grabtom 2 - 2 1L poolu 2 - 3 1W rafałek 2 - 3 1L bizon 2 - 4 1W zyke 2 - 4 2L Tommy_Jonsson 2 - 5 1L swiety 1 - 0 1W mr.elma 1 - 0 1W Bron 1 - 0 1W kp 1 - 1 1W Haz$ 1 - 1 1W crac77 1 - 1 1W mlb_krypler 1 - 2 2L gump 1 - 4 2L sniper 1 - 5 2L bogdan ateny 0 - 1 1L Goget 0 - 1 1L elenes 0 - 1 1L MTR 0 - 1 1L Nowy 0 - 1 1L veride 0 - 2 2L Gy_Gy_Crav 0 - 2 2L Salvador 0 - 2 2L Grabek 0 - 2 2L szalony typer 0 - 2 2L Gabriel_f 0 - 2 2L jerzykj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Typ na dzis-Texas - Kansas 2 .Minnesota tez chyba w koncu wygra chyba ze jeszcze swietuja Dzien Niepodleglosci w Stanach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
Oj ciezko ostatnio cos dobrego wybrac, zaczyna sie okres, w ktorym dryzyny wygrywaja cale serie, a na tym buki zgarniaja kupe kasy. Arizona @ 1.63 (1*) :5gw: Shiling is back! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Minnesota @ 2.45(1*) Ny Mets @ 2.35(1*)
Bilans 102-89 + 6.52 units Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Feher ==> co do tabeli to zawodnik z bilansem 3-2 powinien być wyżej niz zawodnik z bilansem 4-3, decydują procenty .600 - .571
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam propozycje co do rankingu! zacznij od sumy dobrze trafionych odejmowac bledne spodkania i wedlug tego sortuj! wydaje mi sie to bez sensu jak ustawiasz wedlug najwiekszej liczby trafien! co z tego jak ktos moze miec tyle samo zlych typow i bedzie na samej gorze ! rozwaz moja propozycje! mlb maniacy wypowiedzcie sie na ten temat!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka