Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2464138 04/07/2008 21:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Witam,

Znajomy z zagranicy poprosił mnie o informacje jak wygląda sprawa z kupnem karty satelitarnej na oglądanie polskich kanałów sportowych. Ja niestety nie mam zielonego pojęcia jak to działa. Czy ktoś tu się orientuje w sprawie i mógłby mi wytłumaczyc co i jak?
Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
na prawde nikt nie zna sie na tym?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Nic prostszego jak iśc do firmowego punktu Cyfry ew Polsatu Cyfrowego i podpisac odpowiednia umowę.Sprzęt wraz z kartą wysłac do kolesie i po problemie.Obie platformy nadają z Hot Birda więc sygnał odbierze praktycznie w calej Europie.Rachunki oczywiscie będą wtedy przychodzic do Ciebie więc najlepiej niech to zrobi koleś będąc w kraju.

Ew.
Odpowiedni tuner(czyt Ferguson) , stara albo aktualna karta do Cyfry i odpowiednie oprogramowanie na komputerze do Polsatu i koleś moze miec obie platformy na jednym tunerze.Mniej legalnie ale darmowo.(zresztą wywozenie sprzetu i odbiór za granica tez sa nielegalne)
Są miejsca w sieci gdzie masz wszystko wytłumaczone od A do Z i nawet laik da sobie z tym radę.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Nielegalne i to bardzo, ale raczej nikt tego nie dochodzi, mimo wszystko... ja mogę ci sprzedać dekoder cyfrowego polsatu, mamy w ofercie naprawdę ciekawe pakiety smile wystarczy PW laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by dardaw
Nic prostszego jak iśc do firmowego punktu Cyfry ew Polsatu Cyfrowego i podpisac odpowiednia umowę.Sprzęt wraz z kartą wysłac do kolesie i po problemie.Obie platformy nadają z Hot Birda więc sygnał odbierze praktycznie w calej Europie.Rachunki oczywiscie będą wtedy przychodzic do Ciebie więc najlepiej niech to zrobi koleś będąc w kraju.

Ew.
Odpowiedni tuner(czyt Ferguson) , stara albo aktualna karta do Cyfry i odpowiednie oprogramowanie na komputerze do Polsatu i koleś moze miec obie platformy na jednym tunerze.Mniej legalnie ale darmowo.(zresztą wywozenie sprzetu i odbiór za granica tez sa nielegalne)
Są miejsca w sieci gdzie masz wszystko wytłumaczone od A do Z i nawet laik da sobie z tym radę.
co do podbijania karty to we wrzesniu zmieniaja je wiec na ta chwile odradzam takie praktyki. w sumie chyba najtaniej wyszlo by kupic czasze i konwerter do tego karte satelitarna do kompa i placic za sharing . Za max 50zl można juz 2 platformy ogarnąć .jedyna wada komp musi chodzic.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by gnacik
Nielegalne i to bardzo, ale raczej nikt tego nie dochodzi, mimo wszystko... ja mogę ci sprzedać dekoder cyfrowego polsatu, mamy w ofercie naprawdę ciekawe pakiety smile wystarczy PW laugh

taaaaaaaaa, a co z Twoja oferta po wejsciu Nagra3? za dlugo to sloneczko Ci nie poswieci...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by gnacik
Nielegalne i to bardzo, ale raczej nikt tego nie dochodzi, mimo wszystko... ja mogę ci sprzedać dekoder cyfrowego polsatu, mamy w ofercie naprawdę ciekawe pakiety smile wystarczy PW laugh

taaaaaaaaa, a co z Twoja oferta po wejsciu Nagra3? za dlugo to sloneczko Ci nie poswieci...



Nie wiem o co chodzi... ja tylko dekodery sprzedaje smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by gnacik
Nielegalne i to bardzo, ale raczej nikt tego nie dochodzi, mimo wszystko... ja mogę ci sprzedać dekoder cyfrowego polsatu, mamy w ofercie naprawdę ciekawe pakiety smile wystarczy PW laugh

taaaaaaaaa, a co z Twoja oferta po wejsciu Nagra3? za dlugo to sloneczko Ci nie poswieci...



Nie wiem o co chodzi... ja tylko dekodery sprzedaje smile

a sory, nie kontaktuje najlepiej ostatnio...zle zrozumialem post smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ok, dzieki wszystkim za info


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1