Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#246529 19/07/2003 21:03
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał Stalowiec:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Na forum w USA jest tak jak Gabriel mowi, dwa rankingi i kazdy liczony osobno. [/qb]
Moglbys podac mi adres tego forum z konkursem, chetnie zobacze jak typuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
RX Forum [therxforum.com]
Godni uwagi to Blacklab, SSI, McIrish..
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#246530 19/07/2003 21:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
Atlanta 1,41 expekt

#246531 19/07/2003 21:46
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Atlanta -1.5 1.88 [Pinnacle]

#246532 19/07/2003 21:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624

#246533 19/07/2003 21:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Typ dnia
San Diego Padres - Arizona Diamondbacks 1 2.44 expekt
a także
Athletics i Indians[/qb]

#246534 19/07/2003 22:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
Witam!!!
On to today........... :
Minnesota-Oakland 2 1.69 :5gw:
Boston-Toronto 1 1.69 :5gw:
Tampa Bay-Texas 1 1.74 :4gw:
Chicago WS-Detroit 2 2.48 :4gw:
Baltimore-Anaheim 1 1.78 :5gw:

Good luck ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#246535 19/07/2003 22:13
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Typ dnia:
BOSTON Red Sox (-1.5) - Toronto Blue Jays 1 @2.3 (bet365)

#246536 19/07/2003 22:33
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
19:10 Atlanta Braves - New York Mets 1.41 2.93 exp :5gw:

#246537 19/07/2003 22:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
przypomniałem sobie coś więc;
22:00 Los Angeles Dodgers - St Louis Cardinals 1.47 2.72 exp :5gw:

#246538 19/07/2003 23:45
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Minnesota Twins - Oakland Athletics 2 (1.67)*
Boston Red Sox - Toronto Bluejays 1 (1.67)

Bilans:
88-78
0.530

#246539 20/07/2003 00:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Total na dzisiaj:

Oakland Athletics v Minnesota Twins over 8 +103

#246540 20/07/2003 01:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
MIN Twins - OAK Athletics(-1.5)...Win.OAKLAND...2.06...Betworks...22:05...(3)...6/10
Game Of The Day

OAK: Mulder (12-6, 3.03) (54-41) L 2
MIN: Radke (5-9, 5.49) (46-49) W 2

1) 6:2 2) 3:2

#246541 20/07/2003 01:43
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]Total na dzisiaj:

Oakland Athletics v Minnesota Twins over 8 +103[/qb]
I kolejne typy:

Seattle Mariners v Kansas City Royals over 10 +104

Texas Rangers v Tampa Bay Devil Rays over 9,5 +100

#246542 20/07/2003 02:30
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Philadelphia-Montreal under9,5 1,6

#246543 20/07/2003 02:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Rowniez jestem za konkursem od przyszlego sezonu. Szczegoly mysle zdazymy jeszcze dopracowac w ciagu tego sezonu tak aby od nowego sezonu ruszyc pelna para.

A moze utworzymy "nasze" konto u jakiegos booka internetowego i bedziemy grac "nasze" wybierane przez nas typy za nasze wlasne zrzutkowe pieniadze, ktore wczesniej wplacimy na to konto.

Po zakonczeniu sezonu nastapi podzial kasy, jaki sobie wczesniej ustalimy. Pozwoli to na eliminacje "szalonych" typow i pelne zaangazowanie przez caly sezon. Bo tak to pierwsza osoba w konkursie moze skonczyc z bilansem ujemnym i dostanie nagrode. Za co? za to, ze wygrala konkurs z bilansem ujemnym. To juz by byla paranoja i demoralizacja. To tak jakby dostac pieniadze za najmniej spieprzona robote.

A druga forma konkursu to konkurs ze sponsorem(jak juz bylo pisane wyzej).

Generalnie jestem za i wchodze w to, co bedzie wymyslone od przyszlego sezonu.

Utworzmy temat do pogduszek, analiz na tematy zwiazane z MLB a ten zostawmy na typy.

#246544 20/07/2003 03:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał Feher:
[qb]

A moze utworzymy "nasze" konto u jakiegos booka internetowego i bedziemy grac "nasze" wybierane przez nas typy za nasze wlasne zrzutkowe pieniadze, ktore wczesniej wplacimy na to konto.

[/qb]
Dobry pomysł. Wiadomo, że chodzi o buka z najwyższymi kursami na MLB. Najlepszym bukiem jest zdecydowanie Pinnacle, ale niestety odpada ze względu na prowizje. Drugim bukiem w sieci pod względem kursów na MLB jest Hill, ale ja osobiście byłbym za wpłaceniem do Bet365 ze względu na różnorodność zakładów i promocje 25$. Należałoby wpłacić do buka gdzie dostanie się promocje przy pierwszej wpłacie. Może w GB będzie, ale tam jest niewiele tego bonusu. Idealnie byłoby wpłacić do Sportingbet, gdzie przy wpłaconym 100$ dostalibyśmy drugie 100$ tyle, że trzebaby pierwszy zakład zagrać za 100$ i bez względu na wynik dopisaliby do konta bonus. Tak mi to tłumaczył Don. Sprawę trzeba dogadać przed rozpoczęciem nowego sezonu, zebrać pieniądze i wpłacić. Trzeba będzie też obgadać na jakiej zasadzie będą wybierane typy do grania, ale tu juz mam pewien pomysł. Nalezy uzgodnić po ile zrzutka, niech sie wypowiedzą zainteresowani, bo nie każdy dysponuje równym budżetem. Myślę, że nie mniej niż 10 zł, ale ja byłbym za wyższą składką. To tyle.

#246545 20/07/2003 03:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Cholera wszystko fajnie z tym konkursem, ale czy będę miał dostęp do neta w roku akademickim - oto jest pytanie.
Jak tak to też jestem całkowicie za.

#246546 20/07/2003 03:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
witam na dzis
Baltimore Orioles - Anaheim Angeles 1 1,83

#246547 20/07/2003 03:35
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Oczywiście też jestem "ZA" bo inicjatywa jest dobra i jej cel jest konkretny - myśle że suma min. 5 EURO wchodzi w gre !
Ale co tu rozmawiać kiedy sezon dobiega końca - nie da się ukryć, że mamy dużo czasu na przemyślenie tematu a póki co nie zaśmiecajmy tego z typami...

#246548 20/07/2003 04:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Minesota leci sobie w kulki już od dluższego cvzasu. Jak stawiali na nią to przegrywała, jak przeciwko to wygrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oakland wyjątkowo im leży....

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1