|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał Stalowiec: [qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Na forum w USA jest tak jak Gabriel mowi, dwa rankingi i kazdy liczony osobno. [/qb] Moglbys podac mi adres tego forum z konkursem, chetnie zobacze jak typuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] RX Forum [ therxforum.com] Godni uwagi to Blacklab, SSI, McIrish.. Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Atlanta -1.5 1.88 [Pinnacle]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał kaban: [qb]Typ dnia San Diego Padres - Arizona Diamondbacks 1 2.44 expekt a także Athletics i Indians[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90 |
Witam!!! On to today........... : Minnesota-Oakland 2 1.69 :5gw: Boston-Toronto 1 1.69 :5gw: Tampa Bay-Texas 1 1.74 :4gw: Chicago WS-Detroit 2 2.48 :4gw: Baltimore-Anaheim 1 1.78 :5gw:
Good luck ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Typ dnia: BOSTON Red Sox (-1.5) - Toronto Blue Jays 1 @2.3 (bet365)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
19:10 Atlanta Braves - New York Mets 1.41 2.93 exp :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
przypomniałem sobie coś więc; 22:00 Los Angeles Dodgers - St Louis Cardinals 1.47 2.72 exp :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Minnesota Twins - Oakland Athletics 2 (1.67)* Boston Red Sox - Toronto Bluejays 1 (1.67)
Bilans: 88-78 0.530
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Total na dzisiaj:
Oakland Athletics v Minnesota Twins over 8 +103
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
MIN Twins - OAK Athletics(-1.5)...Win.OAKLAND...2.06...Betworks...22:05...(3)...6/10 Game Of The Day
OAK: Mulder (12-6, 3.03) (54-41) L 2 MIN: Radke (5-9, 5.49) (46-49) W 2
1) 6:2 2) 3:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał grabtom: [qb]Total na dzisiaj:
Oakland Athletics v Minnesota Twins over 8 +103[/qb] I kolejne typy: Seattle Mariners v Kansas City Royals over 10 +104 Texas Rangers v Tampa Bay Devil Rays over 9,5 +100
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Philadelphia-Montreal under9,5 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Rowniez jestem za konkursem od przyszlego sezonu. Szczegoly mysle zdazymy jeszcze dopracowac w ciagu tego sezonu tak aby od nowego sezonu ruszyc pelna para.
A moze utworzymy "nasze" konto u jakiegos booka internetowego i bedziemy grac "nasze" wybierane przez nas typy za nasze wlasne zrzutkowe pieniadze, ktore wczesniej wplacimy na to konto.
Po zakonczeniu sezonu nastapi podzial kasy, jaki sobie wczesniej ustalimy. Pozwoli to na eliminacje "szalonych" typow i pelne zaangazowanie przez caly sezon. Bo tak to pierwsza osoba w konkursie moze skonczyc z bilansem ujemnym i dostanie nagrode. Za co? za to, ze wygrala konkurs z bilansem ujemnym. To juz by byla paranoja i demoralizacja. To tak jakby dostac pieniadze za najmniej spieprzona robote.
A druga forma konkursu to konkurs ze sponsorem(jak juz bylo pisane wyzej).
Generalnie jestem za i wchodze w to, co bedzie wymyslone od przyszlego sezonu.
Utworzmy temat do pogduszek, analiz na tematy zwiazane z MLB a ten zostawmy na typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał Feher: [qb]
A moze utworzymy "nasze" konto u jakiegos booka internetowego i bedziemy grac "nasze" wybierane przez nas typy za nasze wlasne zrzutkowe pieniadze, ktore wczesniej wplacimy na to konto.
[/qb] Dobry pomysł. Wiadomo, że chodzi o buka z najwyższymi kursami na MLB. Najlepszym bukiem jest zdecydowanie Pinnacle, ale niestety odpada ze względu na prowizje. Drugim bukiem w sieci pod względem kursów na MLB jest Hill, ale ja osobiście byłbym za wpłaceniem do Bet365 ze względu na różnorodność zakładów i promocje 25$. Należałoby wpłacić do buka gdzie dostanie się promocje przy pierwszej wpłacie. Może w GB będzie, ale tam jest niewiele tego bonusu. Idealnie byłoby wpłacić do Sportingbet, gdzie przy wpłaconym 100$ dostalibyśmy drugie 100$ tyle, że trzebaby pierwszy zakład zagrać za 100$ i bez względu na wynik dopisaliby do konta bonus. Tak mi to tłumaczył Don. Sprawę trzeba dogadać przed rozpoczęciem nowego sezonu, zebrać pieniądze i wpłacić. Trzeba będzie też obgadać na jakiej zasadzie będą wybierane typy do grania, ale tu juz mam pewien pomysł. Nalezy uzgodnić po ile zrzutka, niech sie wypowiedzą zainteresowani, bo nie każdy dysponuje równym budżetem. Myślę, że nie mniej niż 10 zł, ale ja byłbym za wyższą składką. To tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Cholera wszystko fajnie z tym konkursem, ale czy będę miał dostęp do neta w roku akademickim - oto jest pytanie. Jak tak to też jestem całkowicie za.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36 |
witam na dzis Baltimore Orioles - Anaheim Angeles 1 1,83
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oczywiście też jestem "ZA" bo inicjatywa jest dobra i jej cel jest konkretny - myśle że suma min. 5 EURO wchodzi w gre ! Ale co tu rozmawiać kiedy sezon dobiega końca - nie da się ukryć, że mamy dużo czasu na przemyślenie tematu a póki co nie zaśmiecajmy tego z typami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Minesota leci sobie w kulki już od dluższego cvzasu. Jak stawiali na nią to przegrywała, jak przeciwko to wygrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oakland wyjątkowo im leży....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|