Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Kameleon
Kaczmarek został trenerem Arki mad


Gorzej się nie dało.

ten Kaczmarek? znaczy Bobo? shocked

szczere wyrazy współczucia jeżeli tak ...

PS rozumiem, że Jończyk nie ma licencji, czy o to chodzi?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by McDziarz
Podobno w ekstraklasie od nowego sezonu będzie występował nowy klub...zlepek dwóch niewielkich klubów


jeszcze niewiadomo jaką nazwe przyjmie ów dziwny twór

ja bym proponował KSP Groclin Grodzisk Warszawa
Współczuje Ci
Cieszę sie jednak że na Twoich oczach Polonia robiła majstra na Łazienkowskiej a Groclin was obijał
Każdy kibic ma prawo do uczuć emocji i radości ze swojej drużyny nie ważne w której lidze gra i ilu ma kibiców
I jeszcze jedno uderzyłem tylko do ciebie a nie do innych kibiców Legii którzy mają na pewno wiecej inteligencji

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by Kameleon
Kaczmarek został trenerem Arki mad


Gorzej się nie dało.

ten Kaczmarek? znaczy Bobo? shocked

szczere wyrazy współczucia jeżeli tak ...

PS rozumiem, że Jończyk nie ma licencji, czy o to chodzi?

Tak, Bobo.

Jończyk nie dostał licencji, a co ciekawe ma on jedynie papiery na prwoadzeniu klubu grającego w drugiej lidze (dawna trzecia). Inni trenerzy w poprzednich latach mogli pracować, a do Jończyka musieli się przyczepić.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Kameleon
Jończyk nie dostał licencji, a co ciekawe ma on jedynie papiery na prwoadzeniu klubu grającego w drugiej lidze (dawna trzecia). Inni trenerzy w poprzednich latach mogli pracować, a do Jończyka musieli się przyczepić.

to zobacz jakie problemy robili Płatkowi jak prowadził Jagiellonię..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Ja kazusu Arki trochę nie czaję smirk

Był Stawowy. Wydawało się, że ma niemal nieograniczone wotum zaufania. W końcu jednak z niego zrezygnowano. Wyniki osiągnięte po przyjściu Jończyka, pokazały, że był to chyba jednak mądry ruch. Jończyk miał kontakt z drużyną, znał tych chłopaków. Wróciła atmosfera do szatni, wróciły wyniki.

I nagle problem z licencją i przychodzi Bobo ...

Dla mnie - dziwne. Obym się mylił, ale to nie wróży dobrze Arce.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Michał Listkiewicz, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który kilka miesięcy temu zapowiadał, że nie będzie kandydował powtórnie na to stanowisko, coraz głośniej zastanawia się nad zmianą swojej decyzji - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

http://sport.onet.pl/0,1248675,1783251,,listkiewicz_nikt_sie_mnie_z_pzpn_nie_pozbedzie,wiadomosc.html


Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Mindman
Od 2 dni przeciez cool

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Mindman
Poza tym, wyniki dotychczasowych sparingów mogą się podobać:

3:0 GKS Bełchatów
2:1 Znicz Pruszków
4:0 Lechia Gdańsk

Oczywiście to tylko sparingi, ale ja jestem optymistą.

Złocisto-krwiści powrócą do ekstraklasy po tym sezonie smile

BYŁA BĘDZIE JEST KORONA MKS! boks

no i bomba ówiłem że to żadne wyznacznik:

Górnik Łęczna 7-1 Korona Kielce
Grzegorz Szymanek 8, 23, 62, Madrin Piegzik 42, Kamil Stachyra 59, Veljko Nikitović 73, Marcin Truszkowski 75 - Marcin Robak 77

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Wynik fatalny - nie da się ukryć

Na mini-usprawiedliwienie: okrojony skład w jakim wystąpili + mecz rozegrany dosłownie po wyjściu z autokaru, w drodze powrotnej ze zgrupowania (wcale nie lekkiego) w Białej Podlaskiej.


Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by ivo
Michał Listkiewicz, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który kilka miesięcy temu zapowiadał, że nie będzie kandydował powtórnie na to stanowisko, coraz głośniej zastanawia się nad zmianą swojej decyzji - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

http://sport.onet.pl/0,1248675,1783251,,listkiewicz_nikt_sie_mnie_z_pzpn_nie_pozbedzie,wiadomosc.html
Jeśli miałby być kontrkandydatem dla Grzegorza Lato, to wolę aby "misio" dalej był prezesem...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=93190

Zbrojeń w Jadze ciąg dalszy.

Słowacki obrońca Pavol Stano oraz bramkarz Rafał Gikiewicz podpisali dziś kontrakty z Jagiellonią Białystok. Stano związał się z klubem dwuletnim kontraktem, zaś Gikiewicz ma bronić barw Jagielllonii przez najbliższe 4 lata.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5430908,Polska_mysl_szkoleniowa__czyli_jak_tu_pomoc_Beenhakkerowi.html?as=1&ias=3&startsz=x

Polska myśl szkoleniowa hura

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Bobo twardziel hura

Już zrezygnował z prowadzenia Arki, pewnie dostał jakąś klauzule w kontrakcie na temat korupcji wink

I casting na trenera trwa, wyśle chyba swoje CV z football managera ooo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
http://ekstraklasa.wp.pl/wid,10129978,kat,75918,title,Poparcie-dla-prezesa-za-utrzymanie-Polonii,wiadomosc.html

...

http://www.sport.pl/pilka/1,82314,5433323,Polonia_Bytom_w_ekstraklasie_.html

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
kabaretu ciag dalszy tongue laugh
Polonia Bytom dostała licencję na grę w ekstraklasie. Odwoławcza komisja licencyjna PZPN pozytywnie rozpatrzyła wniosek klubu
Oznacza to jednocześnie, że Znicz Pruszków przedwcześnie cieszył się na możliwość gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Znicz rozpocznie nowy sezon w pierwszej lidze (stara druga liga), a Widzew Łódź przystąpi do rozgrywek w lidze drugiej

ciekawe jak sie ktos znowu odwola to ile druzyn zacznie rozgrywki laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
jeszcze Jaga może polecieć i Znicz znowu wróci do ekstraklasy laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
Originally Posted by jarko 33
kabaretu ciag dalszy tongue laugh
Polonia Bytom dostała licencję na grę w ekstraklasie. Odwoławcza komisja licencyjna PZPN pozytywnie rozpatrzyła wniosek klubu
Oznacza to jednocześnie, że Znicz Pruszków przedwcześnie cieszył się na możliwość gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Znicz rozpocznie nowy sezon w pierwszej lidze (stara druga liga), a Widzew Łódź przystąpi do rozgrywek w lidze drugiej

ciekawe jak sie ktos znowu odwola to ile druzyn zacznie rozgrywki laugh

To, co wyprawia PZPN już powoli przestaje być śmieszne/groteskowe/satyryczne.
Jeszcze mnie to kiedyś bawiło.
Teraz zamienia się w żałosno-przerażające.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by podstawek87
jeszcze Jaga może polecieć i Znicz znowu wróci do ekstraklasy laugh

jeżeli Jaga poleci to nie będzie się to miało nijak do wcześniejszych kar dla klubów. Ale to PZPN wszystko możliwe laugh laugh

z forum Polonii Bytom : "W zamian za licencje dla Polonii śląscy działacze PZPNu muszą w wyborach na prezesa poprzeć listkiewicza"

układy układziki puke

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Nikt tam Listkiewicza popierał nie bedzie jak liga sie zacznie to nie wiem czy slascy działacze wcale nie beda az tak lojalni i skorzy do popmocy.
Zresztą Listkiwewicz nie powinien wogole kandydować bo jeszcze w maju odtąbił na cała Polskę, że dla dobra naszej kopanej nie bedzie kandydował w najbliższych wyborach na ponowną reelekcje poza tym nie chce być wyzywany od burdelmamy dziwek roznoszacych chorobe weneryczna szmat,czy chociażby by nie mówiono o PZPN że to burdel itd.
Jeśli Listkiewicz nie dotrzyma słowa danego publicznie po raz kolejny to przestanie być odbierany jako wiarygodny i nikt juz w zadne zapewnienia nie bedzie mu wierzył pozostanie przyspawanym do stołka psudodziałaczem, który dla dobra polskiej piłki przez szereg lat doprowadzil, naszą piłkę pod względem organizacji na dno z tolerowaną przez lata korupcją na wszystkich szczeblach rozgrywek, standartami wprost z trzeciego Świata przejadaniem kasy na prawo i lewo od Uefy i Fify przez niewykorzystywanie niezgodnie z ich przeznaczeniem tez nie obyło sie pewnie bez takich praktyk chociaż trudno byłoby to pewnie udowodnić, Listkiewicz powinien dotrzymać danego słowa i przestać sie kompromitować poza tym jak wkurzą min Sportu to znowu bedą przepychanki z kuratoerm kolejnej zawieruchy PZPN może z Listkiewiczem nie prztwać wiec u nas jak to w Polsce podobno wszystko jest ok tylko nikt nic w tej materii nie ma do powiedzenia.

Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,454 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1