|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Kaczmarek został trenerem Arki Gorzej się nie dało. ten Kaczmarek? znaczy Bobo?  szczere wyrazy współczucia jeżeli tak ... PS rozumiem, że Jończyk nie ma licencji, czy o to chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Podobno w ekstraklasie od nowego sezonu będzie występował nowy klub...zlepek dwóch niewielkich klubów
jeszcze niewiadomo jaką nazwe przyjmie ów dziwny twór
ja bym proponował KSP Groclin Grodzisk Warszawa Współczuje Ci Cieszę sie jednak że na Twoich oczach Polonia robiła majstra na Łazienkowskiej a Groclin was obijał Każdy kibic ma prawo do uczuć emocji i radości ze swojej drużyny nie ważne w której lidze gra i ilu ma kibiców I jeszcze jedno uderzyłem tylko do ciebie a nie do innych kibiców Legii którzy mają na pewno wiecej inteligencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kaczmarek został trenerem Arki Gorzej się nie dało. ten Kaczmarek? znaczy Bobo?  szczere wyrazy współczucia jeżeli tak ... PS rozumiem, że Jończyk nie ma licencji, czy o to chodzi? Tak, Bobo. Jończyk nie dostał licencji, a co ciekawe ma on jedynie papiery na prwoadzeniu klubu grającego w drugiej lidze (dawna trzecia). Inni trenerzy w poprzednich latach mogli pracować, a do Jończyka musieli się przyczepić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Jończyk nie dostał licencji, a co ciekawe ma on jedynie papiery na prwoadzeniu klubu grającego w drugiej lidze (dawna trzecia). Inni trenerzy w poprzednich latach mogli pracować, a do Jończyka musieli się przyczepić. to zobacz jakie problemy robili Płatkowi jak prowadził Jagiellonię..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Ja kazusu Arki trochę nie czaję Był Stawowy. Wydawało się, że ma niemal nieograniczone wotum zaufania. W końcu jednak z niego zrezygnowano. Wyniki osiągnięte po przyjściu Jończyka, pokazały, że był to chyba jednak mądry ruch. Jończyk miał kontakt z drużyną, znał tych chłopaków. Wróciła atmosfera do szatni, wróciły wyniki. I nagle problem z licencją i przychodzi Bobo ... Dla mnie - dziwne. Obym się mylił, ale to nie wróży dobrze Arce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Michał Listkiewicz, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który kilka miesięcy temu zapowiadał, że nie będzie kandydował powtórnie na to stanowisko, coraz głośniej zastanawia się nad zmianą swojej decyzji - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
http://sport.onet.pl/0,1248675,1783251,,listkiewicz_nikt_sie_mnie_z_pzpn_nie_pozbedzie,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Od 2 dni przeciez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Poza tym, wyniki dotychczasowych sparingów mogą się podobać: 3:0 GKS Bełchatów 2:1 Znicz Pruszków 4:0 Lechia Gdańsk Oczywiście to tylko sparingi, ale ja jestem optymistą. Złocisto-krwiści powrócą do ekstraklasy po tym sezonie BYŁA BĘDZIE JEST KORONA MKS!  no i bomba ówiłem że to żadne wyznacznik: Górnik Łęczna 7-1 Korona Kielce Grzegorz Szymanek 8, 23, 62, Madrin Piegzik 42, Kamil Stachyra 59, Veljko Nikitović 73, Marcin Truszkowski 75 - Marcin Robak 77
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Wynik fatalny - nie da się ukryć
Na mini-usprawiedliwienie: okrojony skład w jakim wystąpili + mecz rozegrany dosłownie po wyjściu z autokaru, w drodze powrotnej ze zgrupowania (wcale nie lekkiego) w Białej Podlaskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
Michał Listkiewicz, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który kilka miesięcy temu zapowiadał, że nie będzie kandydował powtórnie na to stanowisko, coraz głośniej zastanawia się nad zmianą swojej decyzji - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
http://sport.onet.pl/0,1248675,1783251,,listkiewicz_nikt_sie_mnie_z_pzpn_nie_pozbedzie,wiadomosc.html Jeśli miałby być kontrkandydatem dla Grzegorza Lato, to wolę aby "misio" dalej był prezesem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=93190Zbrojeń w Jadze ciąg dalszy. Słowacki obrońca Pavol Stano oraz bramkarz Rafał Gikiewicz podpisali dziś kontrakty z Jagiellonią Białystok. Stano związał się z klubem dwuletnim kontraktem, zaś Gikiewicz ma bronić barw Jagielllonii przez najbliższe 4 lata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5430908,Polska_mysl_szkoleniowa__czyli_jak_tu_pomoc_Beenhakkerowi.html?as=1&ias=3&startsz=x Polska myśl szkoleniowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Bobo twardziel  Już zrezygnował z prowadzenia Arki, pewnie dostał jakąś klauzule w kontrakcie na temat korupcji  I casting na trenera trwa, wyśle chyba swoje CV z football managera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
http://ekstraklasa.wp.pl/wid,10129978,kat,75918,title,Poparcie-dla-prezesa-za-utrzymanie-Polonii,wiadomosc.html
...
http://www.sport.pl/pilka/1,82314,5433323,Polonia_Bytom_w_ekstraklasie_.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
kabaretu ciag dalszy  Polonia Bytom dostała licencję na grę w ekstraklasie. Odwoławcza komisja licencyjna PZPN pozytywnie rozpatrzyła wniosek klubu Oznacza to jednocześnie, że Znicz Pruszków przedwcześnie cieszył się na możliwość gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Znicz rozpocznie nowy sezon w pierwszej lidze (stara druga liga), a Widzew Łódź przystąpi do rozgrywek w lidze drugiej ciekawe jak sie ktos znowu odwola to ile druzyn zacznie rozgrywki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
jeszcze Jaga może polecieć i Znicz znowu wróci do ekstraklasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57 |
kabaretu ciag dalszy  Polonia Bytom dostała licencję na grę w ekstraklasie. Odwoławcza komisja licencyjna PZPN pozytywnie rozpatrzyła wniosek klubu Oznacza to jednocześnie, że Znicz Pruszków przedwcześnie cieszył się na możliwość gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Znicz rozpocznie nowy sezon w pierwszej lidze (stara druga liga), a Widzew Łódź przystąpi do rozgrywek w lidze drugiej ciekawe jak sie ktos znowu odwola to ile druzyn zacznie rozgrywki  To, co wyprawia PZPN już powoli przestaje być śmieszne/groteskowe/satyryczne. Jeszcze mnie to kiedyś bawiło. Teraz zamienia się w żałosno-przerażające.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
jeszcze Jaga może polecieć i Znicz znowu wróci do ekstraklasy  jeżeli Jaga poleci to nie będzie się to miało nijak do wcześniejszych kar dla klubów. Ale to PZPN wszystko możliwe  z forum Polonii Bytom : "W zamian za licencje dla Polonii śląscy działacze PZPNu muszą w wyborach na prezesa poprzeć listkiewicza" układy układziki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Nikt tam Listkiewicza popierał nie bedzie jak liga sie zacznie to nie wiem czy slascy działacze wcale nie beda az tak lojalni i skorzy do popmocy. Zresztą Listkiwewicz nie powinien wogole kandydować bo jeszcze w maju odtąbił na cała Polskę, że dla dobra naszej kopanej nie bedzie kandydował w najbliższych wyborach na ponowną reelekcje poza tym nie chce być wyzywany od burdelmamy dziwek roznoszacych chorobe weneryczna szmat,czy chociażby by nie mówiono o PZPN że to burdel itd. Jeśli Listkiewicz nie dotrzyma słowa danego publicznie po raz kolejny to przestanie być odbierany jako wiarygodny i nikt juz w zadne zapewnienia nie bedzie mu wierzył pozostanie przyspawanym do stołka psudodziałaczem, który dla dobra polskiej piłki przez szereg lat doprowadzil, naszą piłkę pod względem organizacji na dno z tolerowaną przez lata korupcją na wszystkich szczeblach rozgrywek, standartami wprost z trzeciego Świata przejadaniem kasy na prawo i lewo od Uefy i Fify przez niewykorzystywanie niezgodnie z ich przeznaczeniem tez nie obyło sie pewnie bez takich praktyk chociaż trudno byłoby to pewnie udowodnić, Listkiewicz powinien dotrzymać danego słowa i przestać sie kompromitować poza tym jak wkurzą min Sportu to znowu bedą przepychanki z kuratoerm kolejnej zawieruchy PZPN może z Listkiewiczem nie prztwać wiec u nas jak to w Polsce podobno wszystko jest ok tylko nikt nic w tej materii nie ma do powiedzenia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|