|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 272 |
WITAM TAMPA KANSAS 1 1,90 TIP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Typ dnia : Houston Astros - New York METS 2 @2.85 (WSEX)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
***KZC Royals v TB Devil Rays over9,5 1,87 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36 |
02:00 St Louis Cardinals - Florida Marlins 1 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Pie.dolony pech wczoraj i dziś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Donic dog i handi to jest ciezka rzecz, wczoraj miałem to samo na texasie i pare dni wczesniej...ale dobra rzecz do progresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , nie wiem czy nie lepsza niż aco z dwóch totali. Tylko trzeba miec konto na pinnacle, zdaje sie ze najlepszy buk do MLB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam... Dzis troche zaryzykujemy, TYP DNIA: SAN DIEGO 2.20 / Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
01:00 Boston Red Sox - Anaheim Angeles MLB 2 2.30 Expekt :5gw:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
03:30 Arizona Diamondbacks - Montreal Expos 1 1.59 Expekt
04:05 Los Angeles Dodgers - Cincinatti Reds 1 1.48 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał sniper: [qb]Donic dog i handi to jest ciezka rzecz, wczoraj miałem to samo na texasie i pare dni wczesniej...ale dobra rzecz do progresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , nie wiem czy nie lepsza niż aco z dwóch totali. Tylko trzeba miec konto na pinnacle, zdaje sie ze najlepszy buk do MLB[/qb] Dopóki więcej buków nie wprowadzi tych handicapów to szkoda czasu na takie typy, bo niewielu stać na założenie konta w Pinnacle. Nie wiem jaki miałbym, bilans gdybym swoje dogi grał z handi, ale wydaje mi się, że grać to cały czas nie ma sensu. Owszem, czasami bez problemu mozna wyłowić piękną niespodziankę i wtedy przyłożyć z handi. Ja dziś czułem Tygrysów jak nigdy, poza tym Bonderman jest niezły. Niestety tak jak wczoraj na Texasie brakło pkt. Najgorsze jest to, że Texas do wczoraj wygrywał większą różnicą pkt niż 1 z Jankami. Wracam więc ze spora stratą do normalnych typów i od czasu do czasu "przyłoże" jak będzie taka okazja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
Donic i tak masz niezly bilans grajac dogi bez handi wiec nie narzekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to ze typ dnia nie wszedl to nie powod do zmartwien, wazne ze jestes 46 units na plus jesli oczywiscie grasz to wszystko w realu, a to lepsze niz bycie pierwszym w konkursie typow dnia. Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Proponuje aby w rankingu uwzgledniac, powiedzmy od jutra typy bez handi, bo to ma na celu tylko podwyzszenie kursu a przeciez ranking mial miec inny cel. Jezeli juz ktos jest tak pewny swojego typu, niech to bardzo wyraznie zaznaczy. Jeszcze chwila i zamiast skorzystac z jakiegos typu dzieki rankingowi zacznie sie rankingowy "wyscig szczurów".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
co myslicie o tym ?? szybko bo malo czasu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> chcem postawic na san diego co Wy na to San Diego Padres - Chicago Cubs MLB 2.25 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126 |
dobrze myslimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tez stawiam dzisiaj na SD
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał Feher: [qb]Proponuje aby w rankingu uwzgledniac, powiedzmy od jutra typy bez handi, bo to ma na celu tylko podwyzszenie kursu a przeciez ranking mial miec inny cel. Jezeli juz ktos jest tak pewny swojego typu, niech to bardzo wyraznie zaznaczy. Jeszcze chwila i zamiast skorzystac z jakiegos typu dzieki rankingowi zacznie sie rankingowy "wyscig szczurów".[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Feher Twoje drugie zdanie przeczy trzeciemu, logicznie: właśnie jeżeli ktoś daje doga z handi to chyba jest pewien swego typu bardziej niż gdyby dał bez handi. Poza tym, podoba mi się, warunkiem tego typowania było podawanie typów godzinę przed, teraz w trakcie dodatkowy warunek. Czyli zmiana warunków konkursu. Więc może zaliczysz mi typy, które trafiłem doga a dawałem handi? Byłbym jakieś +400. Bo widzisz, gdyby było takie obostrzenie wcześniej to bym dał czyste dogi... pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
p.s.Zmieniaj szybko regulamin bo nie wiem jak się potoczy jeszcze w Colorado, a nóż wygrają jednym punktem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
Zgadzam sie, choc sam stawialem bardzo czesto typy z handi ( moze rzeczywiscie wpadlem w ta ruletke, aby zarobic jak najwiecej punktow) I jak Fehrer mowisz ta klasyfikacja jest po to abysmy mogli z niej korzystac i grac przemyslane typy, a nie obserwowac "przeciwnikow" i cieszyc sie ile stracili. Donic wiem, ze pech, jest mi przykro, ale dzieki Tobie w ciagu 2 ostatnich dni weszly mi 2 wysokie kursy i nie potrzebowalem handich. Bardzo podoba mi sie gra "Poolu" ktory potrafi znalezc kursy pow. 2 i nie daje zadnych handicapow i ma bardzo wysoka skutecznosc i chyba o to nam wszystkim chodzi Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
Jesli ktos gra faworyta z handi to rozumiem ze jest naprawde pewien lub ma duze przeczucie ze druzyna wygra wiecej niz jednym punktem, ale dog sam w sobie jest super typem i samo to ze taki typ wchodzi jest juz czyms bardzo wartosciowym a granie dogow z handicappem to juz naprawde czysta loteria i domysly. Bedzie tak jak Feher mowi zrobi sie wyscig szczurow, niedlugo zaczna sie pojawiac typy z handi -2.5 bo takie tez sa i to pewnie na dogow z kursami 8. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Boston Red Sox - Anaheim Angeles 2 2.39 BETWORKS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał sniper: [qb] Oryginalnie wysłał Feher: [qb]Proponuje aby w rankingu uwzgledniac, powiedzmy od jutra typy bez handi, bo to ma na celu tylko podwyzszenie kursu a przeciez ranking mial miec inny cel. Jezeli juz ktos jest tak pewny swojego typu, niech to bardzo wyraznie zaznaczy. Jeszcze chwila i zamiast skorzystac z jakiegos typu dzieki rankingowi zacznie sie rankingowy "wyscig szczurów".[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Feher Twoje drugie zdanie przeczy trzeciemu, logicznie: właśnie jeżeli ktoś daje doga z handi to chyba jest pewien swego typu bardziej niż gdyby dał bez handi.[/qb] sniper nic nie przeczy niczemu. Chodzi o to,ze ja wcale nie wiem czy ktos dal handi bo uwaza, ze ta druzyna wygra powiedzmy w 50% czy dal handi, zeby podwyzszyc kurs. Sorry ale jak widze taki kurs bez zadnego komentarza za takim typem to nie wiem co myslec. Niektore osoby graja dogi i dobrze im sie wiedzie np: donic, gra tak od dluzszego czasu i dalej pewnie bedzie tak gral i wszyscy widza, ze na zdrowie mu to wychodzi ale jeszcze moment i typy do rankingu to beda same dogi z handi i beda je podawali nawet Ci co do tej pory grali ostrozniej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|