"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#247043 08/08/2003 00:38
Dołączył: May 2003
Posty: 272
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 272
WITAM
TAMPA KANSAS 1 1,90 TIP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#247044 08/08/2003 00:44
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Typ dnia :
Houston Astros - New York METS 2 @2.85 (WSEX)

#247045 08/08/2003 00:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
***KZC Royals v TB Devil Rays over9,5 1,87 GB

#247046 08/08/2003 00:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 36
02:00 St Louis Cardinals - Florida Marlins 1 1.90

#247047 08/08/2003 01:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Pie.dolony pech wczoraj i dziś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#247048 08/08/2003 01:52
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Donic dog i handi to jest ciezka rzecz, wczoraj miałem to samo na texasie i pare dni wczesniej...ale dobra rzecz do progresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , nie wiem czy nie lepsza niż aco z dwóch totali. Tylko trzeba miec konto na pinnacle, zdaje sie ze najlepszy buk do MLB

#247049 08/08/2003 01:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Dzis troche zaryzykujemy, TYP DNIA: SAN DIEGO 2.20 / Unibet

#247050 08/08/2003 02:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
01:00 Boston Red Sox - Anaheim Angeles MLB 2 2.30 Expekt :5gw:

#247051 08/08/2003 02:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
03:30 Arizona Diamondbacks - Montreal Expos 1 1.59 Expekt

04:05 Los Angeles Dodgers - Cincinatti Reds 1 1.48 Expekt

#247052 08/08/2003 02:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb]Donic dog i handi to jest ciezka rzecz, wczoraj miałem to samo na texasie i pare dni wczesniej...ale dobra rzecz do progresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , nie wiem czy nie lepsza niż aco z dwóch totali. Tylko trzeba miec konto na pinnacle, zdaje sie ze najlepszy buk do MLB[/qb]
Dopóki więcej buków nie wprowadzi tych handicapów to szkoda czasu na takie typy, bo niewielu stać na założenie konta w Pinnacle. Nie wiem jaki miałbym, bilans gdybym swoje dogi grał z handi, ale wydaje mi się, że grać to cały czas nie ma sensu. Owszem, czasami bez problemu mozna wyłowić piękną niespodziankę i wtedy przyłożyć z handi. Ja dziś czułem Tygrysów jak nigdy, poza tym Bonderman jest niezły. Niestety tak jak wczoraj na Texasie brakło pkt. Najgorsze jest to, że Texas do wczoraj wygrywał większą różnicą pkt niż 1 z Jankami. Wracam więc ze spora stratą do normalnych typów i od czasu do czasu "przyłoże" jak będzie taka okazja.

#247053 08/08/2003 02:28
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Donic i tak masz niezly bilans grajac dogi bez handi wiec nie narzekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to ze typ dnia nie wszedl to nie powod do zmartwien, wazne ze jestes 46 units na plus jesli oczywiscie grasz to wszystko w realu, a to lepsze niz bycie pierwszym w konkursie typow dnia.
Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#247054 08/08/2003 02:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Proponuje aby w rankingu uwzgledniac, powiedzmy od jutra typy bez handi, bo to ma na celu tylko podwyzszenie kursu a przeciez ranking mial miec inny cel. Jezeli juz ktos jest tak pewny swojego typu, niech to bardzo wyraznie zaznaczy.
Jeszcze chwila i zamiast skorzystac z jakiegos typu dzieki rankingowi zacznie sie rankingowy "wyscig szczurów".

#247055 08/08/2003 02:43
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
co myslicie o tym ?? szybko bo malo czasu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> chcem postawic na san diego co Wy na to
San Diego Padres - Chicago Cubs MLB 2.25 1.65

#247056 08/08/2003 02:52
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
dobrze myslimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tez stawiam dzisiaj na SD

#247057 08/08/2003 02:54
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał Feher:
[qb]Proponuje aby w rankingu uwzgledniac, powiedzmy od jutra typy bez handi, bo to ma na celu tylko podwyzszenie kursu a przeciez ranking mial miec inny cel. Jezeli juz ktos jest tak pewny swojego typu, niech to bardzo wyraznie zaznaczy.
Jeszcze chwila i zamiast skorzystac z jakiegos typu dzieki rankingowi zacznie sie rankingowy "wyscig szczurów".[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Feher Twoje drugie zdanie przeczy trzeciemu, logicznie: właśnie jeżeli ktoś daje doga z handi to chyba jest pewien swego typu bardziej niż gdyby dał bez handi.
Poza tym, podoba mi się, warunkiem tego typowania było podawanie typów godzinę przed, teraz w trakcie dodatkowy warunek. Czyli zmiana warunków konkursu. Więc może zaliczysz mi typy, które trafiłem doga a dawałem handi? Byłbym jakieś +400. Bo widzisz, gdyby było takie obostrzenie wcześniej to bym dał czyste dogi... pzdr

#247058 08/08/2003 02:56
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
p.s.Zmieniaj szybko regulamin bo nie wiem jak się potoczy jeszcze w Colorado, a nóż wygrają jednym punktem

#247059 08/08/2003 02:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
Zgadzam sie, choc sam stawialem bardzo czesto typy z handi ( moze rzeczywiscie wpadlem w ta ruletke, aby zarobic jak najwiecej punktow) I jak Fehrer mowisz ta klasyfikacja jest po to abysmy mogli z niej korzystac i grac przemyslane typy, a nie obserwowac "przeciwnikow" i cieszyc sie ile stracili.
Donic wiem, ze pech, jest mi przykro, ale dzieki Tobie w ciagu 2 ostatnich dni weszly mi 2 wysokie kursy i nie potrzebowalem handich.
Bardzo podoba mi sie gra "Poolu" ktory potrafi znalezc kursy pow. 2 i nie daje zadnych handicapow i ma bardzo wysoka skutecznosc i chyba o to nam wszystkim chodzi
Pozdrawiam

#247060 08/08/2003 03:15
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Jesli ktos gra faworyta z handi to rozumiem ze jest naprawde pewien lub ma duze przeczucie ze druzyna wygra wiecej niz jednym punktem, ale dog sam w sobie jest super typem i samo to ze taki typ wchodzi jest juz czyms bardzo wartosciowym a granie dogow z handicappem to juz naprawde czysta loteria i domysly. Bedzie tak jak Feher mowi zrobi sie wyscig szczurow, niedlugo zaczna sie pojawiac typy z handi -2.5 bo takie tez sa i to pewnie na dogow z kursami 8. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#247061 08/08/2003 03:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Boston Red Sox - Anaheim Angeles 2 2.39 BETWORKS

#247062 08/08/2003 03:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Feher:
[qb]Proponuje aby w rankingu uwzgledniac, powiedzmy od jutra typy bez handi, bo to ma na celu tylko podwyzszenie kursu a przeciez ranking mial miec inny cel. Jezeli juz ktos jest tak pewny swojego typu, niech to bardzo wyraznie zaznaczy.
Jeszcze chwila i zamiast skorzystac z jakiegos typu dzieki rankingowi zacznie sie rankingowy "wyscig szczurów".[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Feher Twoje drugie zdanie przeczy trzeciemu, logicznie: właśnie jeżeli ktoś daje doga z handi to chyba jest pewien swego typu bardziej niż gdyby dał bez handi.[/qb]
sniper nic nie przeczy niczemu. Chodzi o to,ze ja wcale nie wiem czy ktos dal handi bo uwaza, ze ta druzyna wygra powiedzmy w 50% czy dal handi, zeby podwyzszyc kurs. Sorry ale jak widze taki kurs bez zadnego komentarza za takim typem to nie wiem co myslec.
Niektore osoby graja dogi i dobrze im sie wiedzie np: donic, gra tak od dluzszego czasu i dalej pewnie bedzie tak gral i wszyscy widza, ze na zdrowie mu to wychodzi ale jeszcze moment i typy do rankingu to beda same dogi z handi i beda je podawali nawet Ci co do tej pory grali ostrozniej.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 669 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1