|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Kaczmarek  PZPN  Polska ligowa rzeczywistość  ----------------------------------- M.Kuś prawdopodobnie wyląduje gdzieś w Turcji (Ankara). Zganiacz zadeklarował, że zostaje. Jeżeli znajdą się kupcy to odejdzie pewnie Bonin (już kilka razy był na wylocie) oraz Robak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Piosenka trenera [ pl.youtube.com] chłopaki w Kielcach nie mają chyba życia  powinni napisać też coś o PZPN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
"Krok do pogrzebania Euro 2012 w Ukrainie" IAR, pb /12:46 W Kijowie wstrzymano rozbiórkę centrum handlowego przed Stadionem Olimpijskim, gdzie mają się odbyć mecze Euro 2012. Rozpoczęto ją pod koniec zeszłego tygodnia, gdy w ukraińskiej stolicy był szef UEFA Michel Platini. Gazeta "Sport-Ekspress" pisze, że odpowiedzialna za prace państwowa firma Ukrtonnelmetrostroj wstrzymała finansowanie rozbiórki. Powodem są prawdopodobnie komentarze kijowskich władz dotyczące zbyt dużej kompensacji dla właściciela niedokończonego centrum handlowego.
Przewodniczący Federacji Futbolu Ukrainy Hryhorij Surkis zaznaczył, decyzja o wstrzymaniu rozbiórki może się okazać "krokiem do ostatecznego pogrzebania wszystkich naszych nadziei". Podkreślił, że będzie musiał poinformować o tym UEFA oraz jej przewodniczącego Michela Platini, który naciskał w czasie wizyty w Kijowie, aby co tydzień przesyłać mu zdjęcia z prac przy Stadionie Olimpijskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Listek sie strasznie marnuje w PZPNie.
W jego zmysłem, instynktem... a jego umiejętnościami strategicznymi, dymplomatycznymi byłby wielkim politykiem.
Ale po co ryzykować co 4 lata, bawić sie w jakieś wybory, jak on ma swoje wybory i swoich betonowych wyborców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Michniewicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Pożywiom uwidzim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Michniewicz  Powiadam - nie macie się z czego cieszyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Michniewicz  Powiadam - nie macie się z czego cieszyć. nie cieszył byś się gdybyś za Bobasa miał Michniewicza ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
jeżeli Michniewicz ma być szykowany na następcę Benhakkera to nie ma się z czego cieszyć, raczej można się załamać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Co by nie mowic, Michniewicz wywalczyl z Lechem troefum, czego nie potrafil dokonac Smuda, majac wiecej kasy, lepszy sklad. Faktem, jest, ze epizod w zaglebiu mu nie wyszedl, zreszta mnie to nie dziwi, bo to jest jak w banku, ze nie awansujemy do LM (niewazne jaka druzyna), tylko dziennikarze i frajerzy sie ludza. Dlugo byl bez pracy, to wzial co mu dali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5437983,Polonia_Bytom_otrzymala_licencje_bezprawnie_.html Szopki ciąg dalszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Lepszy perspektywiczny i chetny do nauki Michniewicz niz Bobo handlarz zywym towarem, nie wspominajac o Smudzie ktorego jak wczoraj czytalem co bredzil o tym jakby wzial kadre to umieralem w konwulsjach, Smuda to takie zgnile jajo, nalezy bardzo Lechowi wspolczuc takiego paroba ktory w zyciu juz sie niczego nie nauczy bo wszelkie niemieckie doktryny mu tak utkwily pod czaszka ze jest tylko jedna opcja zeby go choc troche zmienic:D
Arka i Michniewicz to dobry mariaz, spokojnie powininna skorzystac i jedna i druga strona, Czesiu ma szanse pokazac swoja wartosc, jesli mu sie to uda to Arka na tym na pewno nie straci.
...a w ogole to polska pilke powinni zlikwidowac, naprawde podziwiam C+ za to jak potrafia pokazac rozgrywki na takim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
nie doczytałem, myślałem że Michniewicza wzięli na asystenta selekcjonera  na Arke to się nadaje i wydaje mi się, że sie tam sprawdzi na asystenta Leo wzięli Ulatowskiego, o ile po odejściu Leo będzie trenował jakiś polski klub to wyjdzie to wszystkim na dobre, ale jak będą chcieli z niego robić przyszłego selekcjonera to będzie nie za ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Dlugo byl bez pracy, to wzial co mu dali  no czy ja wiem. Swego czasu był poważnym kandydatek na trenera Jagiellonii tylko że Jagi po prostu nie było na niego stać. Widać Arka bogaty klub bądź też Czesio obniżył wymagania finansowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wiesz, powaznym kandydatem to on moze byc na papieza nawet  Faktem jest, ze nie mial roboty i musial dorabiac jak Wdowczyk w TV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Polak w lidze rosyjskiej. Ciekawe co Leo na to http://sport.onet.pl/0,1248770,1785292,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Wiesz, powaznym kandydatem to on moze byc na papieza nawet  Faktem jest, ze nie mial roboty i musial dorabiac jak Wdowczyk w TV  chodziło mi o to że nie wziął co mu dali bo miał propozycje które odrzucał ze względów finansowych (vide Jaga) więc domyślam się że Arka zapewniła mu potężną pensję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Aleksandar Vuković zrezygnował z funkcji kapitana zespołu. Jego następcą będzie zapewne Dickson Choto. We wtorkowym meczu kapitanem był Marcin Smoliński
Serbski rozgrywający w trakcie zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim przyznał, że czuje się oszukany przez władze klubu i chce z Legii odejść tak szybko jak to jest możliwe. Ma to nastąpić w grudniu. W tej sytuacji Vuković uznał, że kapitanem może być tylko ktoś komu nie będzie można postawić zarzutu, że z takich czy innych powodów nie zależy mu na powodzeniu klubu. Zrezygnował przed wczorajszym sparingiem. Kto go zastąpi? Kiedy Vukovicia nie było na boisku opaskę przejmował w ubiegłym sezonie Wojciech Szala. Ale 32-letni obrońca raczej nie będzie mieć miejsca w podstawowym składzie. A w takim sytuacji opaskę powinna przejść do Dicksona Choto, który już kilkakrotnie bywał kapitanem Legii. Następni w kolejce są bramkarz Jan Mucha i Tomasz Kiełbowicz (jego przypadek jest jednak podobny do Szali - on także może być rezerwowym). Vuković był pierwszym zagranicznym kapitanem Legii. Opaskę dzierżył od roku.
- - - -
ktoś wie o co dokładnie chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311 |
Aleksandar Vuković zrezygnował z funkcji kapitana zespołu. Jego następcą będzie zapewne Dickson Choto. We wtorkowym meczu kapitanem był Marcin Smoliński
Serbski rozgrywający w trakcie zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim przyznał, że czuje się oszukany przez władze klubu i chce z Legii odejść tak szybko jak to jest możliwe. Ma to nastąpić w grudniu. W tej sytuacji Vuković uznał, że kapitanem może być tylko ktoś komu nie będzie można postawić zarzutu, że z takich czy innych powodów nie zależy mu na powodzeniu klubu. Zrezygnował przed wczorajszym sparingiem. Kto go zastąpi? Kiedy Vukovicia nie było na boisku opaskę przejmował w ubiegłym sezonie Wojciech Szala. Ale 32-letni obrońca raczej nie będzie mieć miejsca w podstawowym składzie. A w takim sytuacji opaskę powinna przejść do Dicksona Choto, który już kilkakrotnie bywał kapitanem Legii. Następni w kolejce są bramkarz Jan Mucha i Tomasz Kiełbowicz (jego przypadek jest jednak podobny do Szali - on także może być rezerwowym). Vuković był pierwszym zagranicznym kapitanem Legii. Opaskę dzierżył od roku.
- - - -
ktoś wie o co dokładnie chodzi ? http://www.legialive.pl/news/26532_Vukovic_Odchodze_z_Legii_Nie_ma_odwrotu.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|