Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by Mr_Andrew
http://
http://www.sport.pl/pilka/1,82314,5433323,Polonia_Bytom_w_ekstraklasie_.html
http://www.90minut.pl/news.php?id=748063
laugh laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Kaczmarek laugh

PZPN laugh

Polska ligowa rzeczywistość laugh


-----------------------------------

M.Kuś prawdopodobnie wyląduje gdzieś w Turcji (Ankara).

Zganiacz zadeklarował, że zostaje. Jeżeli znajdą się kupcy to odejdzie pewnie Bonin (już kilka razy był na wylocie) oraz Robak.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Piosenka trenera [pl.youtube.com]

chłopaki w Kielcach nie mają chyba życia tongue

powinni napisać też coś o PZPN

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
"Krok do pogrzebania Euro 2012 w Ukrainie"
IAR, pb /12:46


W Kijowie wstrzymano rozbiórkę centrum handlowego przed Stadionem Olimpijskim, gdzie mają się odbyć mecze Euro 2012. Rozpoczęto ją pod koniec zeszłego tygodnia, gdy w ukraińskiej stolicy był szef UEFA Michel Platini.
Gazeta "Sport-Ekspress" pisze, że odpowiedzialna za prace państwowa firma Ukrtonnelmetrostroj wstrzymała finansowanie rozbiórki. Powodem są prawdopodobnie komentarze kijowskich władz dotyczące zbyt dużej kompensacji dla właściciela niedokończonego centrum handlowego.

Przewodniczący Federacji Futbolu Ukrainy Hryhorij Surkis zaznaczył, decyzja o wstrzymaniu rozbiórki może się okazać "krokiem do ostatecznego pogrzebania wszystkich naszych nadziei". Podkreślił, że będzie musiał poinformować o tym UEFA oraz jej przewodniczącego Michela Platini, który naciskał w czasie wizyty w Kijowie, aby co tydzień przesyłać mu zdjęcia z prac przy Stadionie Olimpijskim.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Listek sie strasznie marnuje w PZPNie.

W jego zmysłem, instynktem... a jego umiejętnościami strategicznymi, dymplomatycznymi byłby wielkim politykiem.

Ale po co ryzykować co 4 lata, bawić sie w jakieś wybory, jak on ma swoje wybory i swoich betonowych wyborców.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Michniewicz hura

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Pożywiom uwidzim wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Kameleon
Michniewicz hura
Powiadam - nie macie się z czego cieszyć.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Kameleon
Michniewicz hura
Powiadam - nie macie się z czego cieszyć.

nie cieszył byś się gdybyś za Bobasa miał Michniewicza ? confused

Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
jeżeli Michniewicz ma być szykowany na następcę Benhakkera to nie ma się z czego cieszyć, raczej można się załamać...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Co by nie mowic, Michniewicz wywalczyl z Lechem troefum, czego nie potrafil dokonac Smuda, majac wiecej kasy, lepszy sklad.

Faktem, jest, ze epizod w zaglebiu mu nie wyszedl, zreszta mnie to nie dziwi, bo to jest jak w banku, ze nie awansujemy do LM (niewazne jaka druzyna), tylko dziennikarze i frajerzy sie ludza.

Dlugo byl bez pracy, to wzial co mu dali wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5437983,Polonia_Bytom_otrzymala_licencje_bezprawnie_.html

Szopki ciąg dalszy laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Lepszy perspektywiczny i chetny do nauki Michniewicz niz Bobo handlarz zywym towarem, nie wspominajac o Smudzie ktorego jak wczoraj czytalem co bredzil o tym jakby wzial kadre to umieralem w konwulsjach,
Smuda to takie zgnile jajo, nalezy bardzo Lechowi wspolczuc takiego paroba ktory w zyciu juz sie niczego nie nauczy bo wszelkie niemieckie doktryny mu tak utkwily pod czaszka ze jest tylko jedna opcja zeby go choc troche zmienic:D

Arka i Michniewicz to dobry mariaz, spokojnie powininna skorzystac i jedna i druga strona, Czesiu ma szanse pokazac swoja wartosc, jesli mu sie to uda to Arka na tym na pewno nie straci.

...a w ogole to polska pilke powinni zlikwidowac, naprawde podziwiam C+ za to jak potrafia pokazac rozgrywki na takim poziomie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
nie doczytałem, myślałem że Michniewicza wzięli na asystenta selekcjonera laugh
na Arke to się nadaje i wydaje mi się, że sie tam sprawdzi
na asystenta Leo wzięli Ulatowskiego, o ile po odejściu Leo będzie trenował jakiś polski klub to wyjdzie to wszystkim na dobre, ale jak będą chcieli z niego robić przyszłego selekcjonera to będzie nie za ciekawie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by lupus
Dlugo byl bez pracy, to wzial co mu dali wink

no czy ja wiem. Swego czasu był poważnym kandydatek na trenera Jagiellonii tylko że Jagi po prostu nie było na niego stać. Widać Arka bogaty klub bądź też Czesio obniżył wymagania finansowe wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wiesz, powaznym kandydatem to on moze byc na papieza nawet wink

Faktem jest, ze nie mial roboty i musial dorabiac jak Wdowczyk w TV wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Polak w lidze rosyjskiej. Ciekawe co Leo na to
http://sport.onet.pl/0,1248770,1785292,wiadomosc.html

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by lupus
Wiesz, powaznym kandydatem to on moze byc na papieza nawet wink

Faktem jest, ze nie mial roboty i musial dorabiac jak Wdowczyk w TV wink

chodziło mi o to że nie wziął co mu dali bo miał propozycje które odrzucał ze względów finansowych (vide Jaga) więc domyślam się że Arka zapewniła mu potężną pensję smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Aleksandar Vuković zrezygnował z funkcji kapitana zespołu. Jego następcą będzie zapewne Dickson Choto. We wtorkowym meczu kapitanem był Marcin Smoliński

Serbski rozgrywający w trakcie zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim przyznał, że czuje się oszukany przez władze klubu i chce z Legii odejść tak szybko jak to jest możliwe. Ma to nastąpić w grudniu. W tej sytuacji Vuković uznał, że kapitanem może być tylko ktoś komu nie będzie można postawić zarzutu, że z takich czy innych powodów nie zależy mu na powodzeniu klubu. Zrezygnował przed wczorajszym sparingiem. Kto go zastąpi? Kiedy Vukovicia nie było na boisku opaskę przejmował w ubiegłym sezonie Wojciech Szala. Ale 32-letni obrońca raczej nie będzie mieć miejsca w podstawowym składzie. A w takim sytuacji opaskę powinna przejść do Dicksona Choto, który już kilkakrotnie bywał kapitanem Legii. Następni w kolejce są bramkarz Jan Mucha i Tomasz Kiełbowicz (jego przypadek jest jednak podobny do Szali - on także może być rezerwowym). Vuković był pierwszym zagranicznym kapitanem Legii. Opaskę dzierżył od roku.


- - - -

ktoś wie o co dokładnie chodzi ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
Originally Posted by Baqu
Aleksandar Vuković zrezygnował z funkcji kapitana zespołu. Jego następcą będzie zapewne Dickson Choto. We wtorkowym meczu kapitanem był Marcin Smoliński

Serbski rozgrywający w trakcie zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim przyznał, że czuje się oszukany przez władze klubu i chce z Legii odejść tak szybko jak to jest możliwe. Ma to nastąpić w grudniu. W tej sytuacji Vuković uznał, że kapitanem może być tylko ktoś komu nie będzie można postawić zarzutu, że z takich czy innych powodów nie zależy mu na powodzeniu klubu. Zrezygnował przed wczorajszym sparingiem. Kto go zastąpi? Kiedy Vukovicia nie było na boisku opaskę przejmował w ubiegłym sezonie Wojciech Szala. Ale 32-letni obrońca raczej nie będzie mieć miejsca w podstawowym składzie. A w takim sytuacji opaskę powinna przejść do Dicksona Choto, który już kilkakrotnie bywał kapitanem Legii. Następni w kolejce są bramkarz Jan Mucha i Tomasz Kiełbowicz (jego przypadek jest jednak podobny do Szali - on także może być rezerwowym). Vuković był pierwszym zagranicznym kapitanem Legii. Opaskę dzierżył od roku.


- - - -

ktoś wie o co dokładnie chodzi ?

http://www.legialive.pl/news/26532_Vukovic_Odchodze_z_Legii_Nie_ma_odwrotu.html

Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, $-man, alfa, aker, rafal08, forty, Lukasz111), 2,571 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,316
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1