|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Mam powazny problem -sprawa moze znalezc sie w sadzie  .Otoz chodzi o portal -Nasza- Klasa, ktos zalozyl ten sam profil co moj ,wypisal do jednego kolesia kilka grozb i wulgaryzmow .Ten dlugo sie na namyslajac powiadomil o tym policje i teraz mnie zaczynaja ciagnac . Pan "Policjant " wylozyl mi "paragrafiki "i zapowiedzial ze sprawa trafi do sadu .Z rozmowy z nim wyszlo troszeczke ze nie ma za bardzo pojecia jak za ta sprawe sie zabrac (a napinal sie ze hoho co to nie ja ) Wiec teraz pytanko czy jest warto pisac do administracji forum aby podali jego ip bez udzialu policji ? Czy moze sa inne jeszcze sposoby aby wykryc takiego kolesia samemu ? Bo mi prawde mowiac nic nie przychodzi do glowy. Dzieki serdeczne za ewentualne porady lub namiary prgramow itd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chyba jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci. Oni musza udowodnic Twoją wine
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
panowie gdzie mozna obejrzec (ew. skad sciagnac) polskie filmy ? oraz to samo odnosnie polskich seriali odcinkowych (kryminalni najbardziej mnie interesuja)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Jaką nazwe banku należy wpisac jesli posiada sie konto w mBAnku? i jaki jest SWIFT?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Witam,
proste pytanko: gdzie sie kupuje bilety na mecze reprezentacji Polski w el MS 2010? na stronie pzpn nie ma ani slowa o tym Konkretnie chodzi mi o mecz z San Marino...
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294 |
Buenas
Nie jestem do konca pewien czy powinienem pisac w tym dziale, ale moze ktos bedzie znal odpowiedz.
Otoz poszukuje livescore (strony w necie albo software do sciagniecia), ktory by informowal mnie o strzelonym golu po przez sygnal dzwiekowy, ale w zaleznosci od tego kto strzeli sygnal bylby inny, tj. np. zaznaczam zespol A, ze wygra z zespolem B i w zaleznosci czy strzeli 'moj' zespol czy nie wybrzmi odpowiedni dzwiek typu 'hura' czy tez 'buuu' czy cos w tym stylu. Kiedys mialem prosty programik, ale przestal dzialac jakis czas temu, wiec szukam czegos podobnego w necie albo do sciagniecia. Ktos spotkal sie z czym takim, czyms co nadal dziala i ma u siebie na dysku albo w 'ulubionych'?
Pozdrawiam Lukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294 |
Tamten temat juz przeszukalem. Niestety podany tam program juz nie funkcjonuje, dlatego szukam dalej. Sprawdzilem kazdy z linkow, ale bez skutku. Dodam tylko, ze Google nie okazalo sie zbyt pomocne. Pozdrawiam Lukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Moje linki mają diabelską moc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dzownil do mnie kumpel z Anglii, od 3-4 lat sciga go wojsko, do domu przychodzily listy, byl nawet dzielnicowy, ojciec moiwl ze syn za granica, zamiowil sobie bilet lotniczy do polski, ktos mu powiedzial ze go zgarna na lotnisku jak przyleci, ma ktos jakiegos znajomego wojskowego zeby sie dowiedziec na 100% jak to jest?? jak wiadomo teraz ostatani pobor i lipnie tak wpasc na rok...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie zgarna, tylko co najwyzej moga powiadomic odpowiednie sluzby, ale nie chce mi sie wierzyc zeby na lotnisku cos takiego robili. Znam kolesia, ktory wpadl w taki sposob, ale jego pacnela policja, dostal mandat ze predkosc i wtedy wyszla sparawa z wojskiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 11 |
Mam problem z połączeniem z internetem Otóż mam neostrade 1 mb i mam podłączony Routher do swojego komputera i działa dobrze. Routher jest również podłączony do laptopa siostry, której wcześniej internet działal dobrze tak jak u mnie a teraz od jakiegoś tygodnia nagle przestał jej działać internet gdy u mnie cały czas działa poprawnie.
Czy moglibyście mi powiedzieć co może być potencjalną przyczyną i jak można sie z nią uporać?? Z Góry Dziekuje za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
czy poprzez foobar2000 moge sluchac radia a jesli tak to skad mam sobie wziasc stacje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Jest jakiś program, ktory przekonwertuje mi hurtowa ilosc filmikow zrobionych aparatem cyfrowym na w maire rozsadny format ? Używam Virtualduba ale musze to robic pojedynczo co jest meczace.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285 |
Mam problem z połączeniem z internetem Otóż mam neostrade 1 mb i mam podłączony Routher do swojego komputera i działa dobrze. Routher jest również podłączony do laptopa siostry, której wcześniej internet działal dobrze tak jak u mnie a teraz od jakiegoś tygodnia nagle przestał jej działać internet gdy u mnie cały czas działa poprawnie.
Czy moglibyście mi powiedzieć co może być potencjalną przyczyną i jak można sie z nią uporać?? Z Góry Dziekuje za pomoc w jaki sposób masz podłączony router do swojego komputera i w jaki sposób podłączony jest komputer siostry ? jeśli przez wi-fi to może nalezy powtórnie "zarejestrować" ten komputer w routerze (szyfrowanie WEP, jak to zrobić zajrzyj do instrukcji, skoro działało musiałeś to już robić przy instalacji)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|