Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Feb 2008
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 11
Originally Posted by pituch
Originally Posted by EmKaEsIaK_1946
Mam problem z połączeniem z internetem
Otóż mam neostrade 1 mb i mam podłączony Routher do swojego komputera i działa dobrze. Routher jest również podłączony do laptopa siostry, której wcześniej internet działal dobrze tak jak u mnie a teraz od jakiegoś tygodnia nagle przestał jej działać internet gdy u mnie cały czas działa poprawnie.

Czy moglibyście mi powiedzieć co może być potencjalną przyczyną i jak można sie z nią uporać?? Z Góry Dziekuje za pomoc
w jaki sposób masz podłączony router do swojego komputera i w jaki sposób podłączony jest komputer siostry ?
jeśli przez wi-fi to może nalezy powtórnie "zarejestrować" ten komputer w routerze (szyfrowanie WEP, jak to zrobić zajrzyj do instrukcji, skoro działało musiałeś to już robić przy instalacji)
Routher u mnie jest podlączony przez kabel usb a do siostry jest pociągniety kabel do laptopa i podłączony bezpośrednio do laptopa.
Być może kabel nie działa ale coś sie zminiło w ustawieniach. A czy możliwe jest żeby coś sie zminiło w ustawieniach jeśli nic nie bylo w nich zmieniane??

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by globus
Jest jakiś program, ktory przekonwertuje mi hurtowa ilosc filmikow zrobionych aparatem cyfrowym na w maire rozsadny format ? Używam Virtualduba ale musze to robic pojedynczo co jest meczace.

Total Video Converter

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Potrzebuje program do odczytu/ konwertowania tekstu ze skanów w postaci jpg. Czyli mam fotkę tekstu w jpg i chcę to przekonwertować na tekst w wordzie lub pdfie.
Są takie programy podobno. Jak ktoś zna nazwę jakiegoś dobrego to będę wdzięczny smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Vader
Potrzebuje program do odczytu/ konwertowania tekstu ze skanów w postaci jpg. Czyli mam fotkę tekstu w jpg i chcę to przekonwertować na tekst w wordzie lub pdfie.
Są takie programy podobno. Jak ktoś zna nazwę jakiegoś dobrego to będę wdzięczny smile

ABBYY FineReader 8.0 Professional Edition

Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
Originally Posted by EmKaEsIaK_1946
Originally Posted by pituch
Originally Posted by EmKaEsIaK_1946
Mam problem z połączeniem z internetem
Otóż mam neostrade 1 mb i mam podłączony Routher do swojego komputera i działa dobrze. Routher jest również podłączony do laptopa siostry, której wcześniej internet działal dobrze tak jak u mnie a teraz od jakiegoś tygodnia nagle przestał jej działać internet gdy u mnie cały czas działa poprawnie.

Czy moglibyście mi powiedzieć co może być potencjalną przyczyną i jak można sie z nią uporać?? Z Góry Dziekuje za pomoc
w jaki sposób masz podłączony router do swojego komputera i w jaki sposób podłączony jest komputer siostry ?
jeśli przez wi-fi to może nalezy powtórnie "zarejestrować" ten komputer w routerze (szyfrowanie WEP, jak to zrobić zajrzyj do instrukcji, skoro działało musiałeś to już robić przy instalacji)
Routher u mnie jest podlączony przez kabel usb a do siostry jest pociągniety kabel do laptopa i podłączony bezpośrednio do laptopa.
Być może kabel nie działa ale coś sie zminiło w ustawieniach. A czy możliwe jest żeby coś sie zminiło w ustawieniach jeśli nic nie bylo w nich zmieniane??
a czy połączenie sieciowe ma włączone w laptopie ? może nie uruchamia się domyślnie po starcie systemu (taka ikonka podwójnego komputera na pasku)
możesz włączyć je w ten sposób - PPM na "moje miejsca sieciowe"/właściwości i tam kliknij w "połączenie lokalne"

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by andrzejek_84
Originally Posted by Vader
Potrzebuje program do odczytu/ konwertowania tekstu ze skanów w postaci jpg. Czyli mam fotkę tekstu w jpg i chcę to przekonwertować na tekst w wordzie lub pdfie.
Są takie programy podobno. Jak ktoś zna nazwę jakiegoś dobrego to będę wdzięczny smile

ABBYY FineReader 8.0 Professional Edition
Dzięki piwo
Znalazłem nawet 9.0 na torrentach. Dobry seed i niecałe 6 min jest smile

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Taki transfer na torrencie ? shocked

Jakie masz łącze ?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Heh... na innym forum też mi odpisali i o to samo zapytali... laugh

[Linked Image]
To zrobiłem test tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Wie ktoś jak po angielsku będzie :

PRZEBARWIENIA SKÓRY albo PRZEBARWIENIA NA SKÓRZE ----konkretnie chodzi mi o twarz....

Bardzo dziękuje z góry smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
plama
(na skórze) spot, blotch; plamy na twarzy/szyi spots a. blotches on sb's face/neck; pokryć się czerwonymi plamami to come out a. break out in spots; po truskawkach dostaję plam na twarzy strawberries bring me out in spots a. make me break out in spots; pokryty plamami blotchy, spotty

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Adblocker plus na Firefoxie mi nic nie daje. Moze cos trzeba poustawiac? (w filtrze wpisuje onet.pl to blokuje wszystkie rysunki. (Najgorsze w tych popupach jest to, ze gdy czytam cos na necie nagle wyskakuje reklama z basem :/ Zarowno na FF 3.0 jak i 2.0.0.15 Poleccie cos.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ok dodalem polskie filtry, alez poblokowalo pierwsza klasa smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Znacie jakis program do zmniejszania/zwiekszania/redukcji zdjec?
Nie chodzi tu o Photoshop czy Corel ,bo za dlugo bedzie sie sciagal (chyba laugh ) ...
Taki na szybkosci smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Irfan View

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Również polecam Irfan View - prosty i szybki smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
dzieki piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Witam !!!!

Potrzebna mała pomoc prawna.
Poprzez email znaleziony na stronie klienta wysłana do niego została oferta mojej firmy. W zamian otrzymałem email blablabla za spamowanie pozwe do sądu , rzecznika ochrony danych osobowych itp
I teraz pytanie czy może wystosować pozew do sądu lub cos podobnego skoro był to tylko 1 email wysłany do 1 firmy , a adres firmy został pobrany z ich strony internetowej.

1 email moim zdaniem nie jest spamem, tylko oferta dla nich

Prosze o pilna pomoc musze jakos zareagować na tego meila !!!!!!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Potrzebuję sprzedać wózek inwalidzki. Nowy, nieużywany, składany i z przesuniętym środkiem ciężkości. Na gwarancji do czerwca przyszłego roku. Cena ok. 800zł. Znacie kogoś chętnego do zakupu?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
jaka praca mogłaby być odpowiednia dla mnie ? nie może niestety wymagać dużego wysiłku fizycznego, ale nie musi być dobrze płatna (chociaż nie tak źle jak roznoszenie ulotek bo to jest kpina)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
- degustator wódki
- cukiernik
- pomóc możesz bursztykowi ciągnąć rikszę
- graj peffy siwego, wtedy żadna praca niepotrzebna

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker), 1,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1