|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Sezon rozpoczyna sie juz za dwa dni a nie ma jeszcze tematu. Najwyzsza pora zaczac. Zapraszam i zycze powodzenia.
Proponuje utrzymac w mocy zasady z poprzedniego sezonu :zobacz: .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Sezon 2004 rozpocznie mecz miedzy:
Tuesday, March 30 N.Y. Yankees vs. Tampa Bay at Tokyo 5:05 a.m
Pozostale druzyny rozpoczynaja:
- AL - 4 kwietnia Boston at Baltimore, 8:05 p.m.
- NL - 5 kwietnia Chicago Cubs at Cincinnati, 2:10 p.m. Philadelphia at Pittsburgh, 4:05 p.m. Milwaukee at St. Louis, 4:10 p.m. San Diego at Los Angeles, 4:10 p.m. San Francisco at Houston, 7:05 p.m.
a wiec zaczynamy nowy sezon 30 MARCA 2004.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
witam
Feher, a wiesz może kto rozpocznie sezon dla Tampy w meczu z Yankee's?? Chodzi mi o to czy wiesz kto będzie rzucał dla Tampy tego wieczora?? Bo dla New York sezon rozpocznie Mike Mussina
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Obecnie wystawieni sa,
NYY: M. Mussina (17-8, 3.40) TB: V. Zambrano (12-10, 4.21)
ale trzeba poczekac na potwierdzenie.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
witam mam wielka prosbe czy moze ktos podac strony gdzie znajde info o spotkaniach, kto zagra, kto jest faworytem i typy na kazde spotkanie, w usa i nie tylko musi byc full takich stronek, ale nic nie moglem znalezc:/ wielkie dzieki i pozdrowka
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
na dzis tj.30 marca i 31 marca 2004 mam jedna tylko mysl....NY Yankees 2
Mysle ze podniosa sie po zeszlorocznej wtopie... Na 4 kwietnia jeszcze cos wymysle Hejka!!
Pozdro dla Big Time Losera SZOPY!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Dzisiejszy mecz juz sie konczy i jest 8-3 dla Tampy w 9 iningu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Zatem dość optymistycznie zaczął się ten sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
Dzięki ci Panie że Tampa wygrała!! Jakżesz raduje się moje serce... Rozpoczęło się na prawde kapitalnie!! Ten słabszy mecz Yankee's pokazuje że w roku 2004 wkońcu przegrają swoją dywizje na rzecz BOSTON RED SOX!!
Tampo dzięki Ci i proszę o zwycięstwo i dzisiaj choć wiem że pewnie się nie uda!!
New York Yankees to błazny nie cieszące się z wygrywanych spotkań wiec pewnie przyszłą pora na to iż zaczną więcej przegrywać niz do tej pory!
Boston wygra World Series 2004!!!
Pozdrawiam wszystkich fanów Tampy i Red Sox'ów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Hehe, jeden mecz o niczym nie swiadczy. To normalne ze sa niespodzianki, zreszta zawsze byly i chyba beda co nas wszystkich bardzo cieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja tam wierze w Seattle Mariners, moze oni w koncu wygraja world series. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
Słuchaj "rymoholik"!!! Ja wiem że to dopiero pierwszy mecz i że on o niczym jeszcze nie świadczy, ale zezon 2004 jest jedbym z najbardziej oczekiwanych: na przykład walka o zwycięstwo w dywizji tekich zespołów jak: Atlanta- Florida- Philadelphia Anaheim- Oakland- Seattle Houston- Chicago Cubs New York- Boston Ten pierwszy mecz był bardzo ważny dla Yankee's. Czytałem wypowiedzi zawodników i trenerów (yankees'ów) i wyrażnie wypowiadali się że podejdą do tego meczu bardzo zmobilizowani a co za tym idzie- będą chcieli go wygrać.- a tu prosze... niespodzianka!!
i właśnie z tego się tak ciesze! że chcieli wygrać ale sie nie udało!!!
jednak do końca sezonu jeszcze 161 meczy więc oczywiście wszystko jeszcze przed nami.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Jestem prawie pewien, ze i Boston przegra przynajmniej jeden z meczy z Tampa, a o wygranej w dywizji wydaje mi sie, ze zadecyduja bezposrednie spotkania Yankesow i Red Sox.
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
kolego rymoholik! chyba mnie nie rozumiesz! Boston rozegra z Tampą kilka spotkań i napewno część z nich przega, ba baseball to nie NBA gdzie druzyny mogą wygrywać i wygrywać!!! Porażki są w MLB rzeczą normalną!!! Ja przecież nigdy nie pisałem ze Boston zawsze będzie wygrywał!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Kolego red sox to Ty mnie zle zrozumiales. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chodzilo mi o to, ze ta przegrana tak naprawde nie ma wiekszego znaczenia w rywalizacji pomiedzy Yankees i bostonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
rymohilik nie mam do ciebie sił!! przeciez ja wiem że ta przegrana Nowego Jorku nie ma większego znaczenia do rywalizacji Yankees- Boston!!!!!!!!!!! Ja sie po prostu ciesze że Yankee's przegrali z Tampą!! czy to coś złego??
a tak do Seattle to po wzmocnieniach Anaheim chyba bedzie im cięzko awansować od Play-off. jednak ostatnie lata pokazują że zawsze znajdzie się jakaś teoretcznie słabsza druzyna która zachodzi bardzo daleko (np. Florida w tamtym roku)
ja osobiście nie miałbym nic przeciwko finale ligi amerykańskiej Boston- Seattle... :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
red sox spokojnie, nie denerwuj sie i mniej wykrzyknikow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Zacznijmy typowac, a kto wygra dywizje to sie okaze pod koniec sezonu, nie ma sensu na razie spekulowac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb] Ja tam wierze w Seattle Mariners, moze oni w koncu wygraja world series. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Moim zdaniem napewno włącza się do walki. Ta drużyna jest mocna od lat, nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Są w mocnej grupie z trochę odstajacym Texasem, który jednak jak ma dzień to kosi wszystkich na równi z glebą. Walką więc w tej grupie bedzie naprawde ciekawa. Naprawdę sie nie ździwię jak ktoś z tej trójki Seattle, Oakland, Anaheim wygra ligę. Ponadto w roli kandydatów napewno jest Boston. Mają teraz 3,4 pitcherów ,którzy sami moga mecz wygrać. Curt jest napewno wielkim wzmocnieniem. Widzę spisanego na straty przez bukmacherów Montreal, a kurs wygląda naprawde komicznie. Napewno SF będzie się liczyć , a meczami przedsezonowymi bym sie zbytnio nie sugerowal, choc Floryda w tamtym roku potwierdziła formę w lidze po dobrych meczach przedsezonowych. W tym sezonie Florydę równiez widze wysoko, choć wątpię żeby sytuacja się powtórzyła. Mozliwe że Houston coś zamiesza i osobiście postawiłem , ze będą lepsi od Cubs. No i oczywiscie nie skreślam NYY. W końcu tez sie nieźle wzmocnili...Ogólnie wybór jest naprawdę ciężki. Rekreacyjnie nie zaszkodzi zagrać, choc Jankesów przekreslam intuicyjnie, to samo Anaheim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
donic To jak wkoncu z tymi Anaheim? Typujesz ich jako niespodzianke sezonu a zaraz potem intuicyjnie odrzucasz i przekreslasz. Jak dla mnie to ten sezon bedzie nalezal do Oakland
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Po prostu intuicja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jankesi też są faworytami i ich też odrzucam, być może niesłusznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
czy moze mi ktoś podać stronkę z wynikami live. Jaki jest wynik dzisiejszego spotkania?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|