Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#248684 28/03/2004 22:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Sezon rozpoczyna sie juz za dwa dni a nie ma jeszcze tematu. Najwyzsza pora zaczac. Zapraszam i zycze powodzenia.

Proponuje utrzymac w mocy zasady z poprzedniego sezonu :zobacz: .

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Sezon 2004 rozpocznie mecz miedzy:

Tuesday, March 30
N.Y. Yankees vs. Tampa Bay at Tokyo 5:05 a.m

Pozostale druzyny rozpoczynaja:

- AL - 4 kwietnia
Boston at Baltimore, 8:05 p.m.

- NL - 5 kwietnia
Chicago Cubs at Cincinnati, 2:10 p.m.
Philadelphia at Pittsburgh, 4:05 p.m.
Milwaukee at St. Louis, 4:10 p.m.
San Diego at Los Angeles, 4:10 p.m.
San Francisco at Houston, 7:05 p.m.

a wiec zaczynamy nowy sezon 30 MARCA 2004.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
witam

Feher, a wiesz może kto rozpocznie sezon dla Tampy w meczu z Yankee's?? Chodzi mi o to czy wiesz kto będzie rzucał dla Tampy tego wieczora??
Bo dla New York sezon rozpocznie Mike Mussina

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Obecnie wystawieni sa,

NYY: M. Mussina (17-8, 3.40)
TB: V. Zambrano (12-10, 4.21)

ale trzeba poczekac na potwierdzenie.

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
witam
mam wielka prosbe czy moze ktos podac strony gdzie znajde info o spotkaniach, kto zagra, kto jest faworytem i typy na kazde spotkanie, w usa i nie tylko musi byc full takich stronek, ale nic nie moglem znalezc:/
wielkie dzieki i pozdrowka

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
na dzis tj.30 marca i 31 marca 2004 mam jedna tylko mysl....NY Yankees 2

Mysle ze podniosa sie po zeszlorocznej wtopie...
Na 4 kwietnia jeszcze cos wymysle Hejka!!

Pozdro dla Big Time Losera SZOPY!!!!!!!!!

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Dzisiejszy mecz juz sie konczy i jest 8-3 dla Tampy w 9 iningu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Zatem dość optymistycznie zaczął się ten sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
Dzięki ci Panie że Tampa wygrała!!
Jakżesz raduje się moje serce...
Rozpoczęło się na prawde kapitalnie!!
Ten słabszy mecz Yankee's pokazuje że w roku 2004 wkońcu przegrają swoją dywizje na rzecz BOSTON RED SOX!!

Tampo dzięki Ci i proszę o zwycięstwo i dzisiaj choć wiem że pewnie się nie uda!!

New York Yankees to błazny nie cieszące się z wygrywanych spotkań wiec pewnie przyszłą pora na to iż zaczną więcej przegrywać niz do tej pory!

Boston wygra World Series 2004!!!

Pozdrawiam wszystkich fanów Tampy i Red Sox'ów

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Hehe, jeden mecz o niczym nie swiadczy. To normalne ze sa niespodzianki, zreszta zawsze byly i chyba beda co nas wszystkich bardzo cieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja tam wierze w Seattle Mariners, moze oni w koncu wygraja world series. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
Słuchaj "rymoholik"!!!
Ja wiem że to dopiero pierwszy mecz i że on o niczym jeszcze nie świadczy, ale zezon 2004 jest jedbym z najbardziej oczekiwanych:
na przykład walka o zwycięstwo w dywizji tekich zespołów jak:
Atlanta- Florida- Philadelphia
Anaheim- Oakland- Seattle
Houston- Chicago Cubs
New York- Boston
Ten pierwszy mecz był bardzo ważny dla Yankee's.
Czytałem wypowiedzi zawodników i trenerów (yankees'ów) i wyrażnie wypowiadali się że podejdą do tego meczu bardzo zmobilizowani a co za tym idzie- będą chcieli go wygrać.- a tu prosze... niespodzianka!!

i właśnie z tego się tak ciesze! że chcieli wygrać ale sie nie udało!!!

jednak do końca sezonu jeszcze 161 meczy więc oczywiście wszystko jeszcze przed nami.

pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Jestem prawie pewien, ze i Boston przegra przynajmniej jeden z meczy z Tampa, a o wygranej w dywizji wydaje mi sie, ze zadecyduja bezposrednie spotkania Yankesow i Red Sox.

Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
kolego rymoholik!
chyba mnie nie rozumiesz!
Boston rozegra z Tampą kilka spotkań i napewno część z nich przega, ba baseball to nie NBA gdzie druzyny mogą wygrywać i wygrywać!!!
Porażki są w MLB rzeczą normalną!!!
Ja przecież nigdy nie pisałem ze Boston zawsze będzie wygrywał!!

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Kolego red sox to Ty mnie zle zrozumiales. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chodzilo mi o to, ze ta przegrana tak naprawde nie ma wiekszego znaczenia w rywalizacji pomiedzy Yankees i bostonem.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
rymohilik nie mam do ciebie sił!!
przeciez ja wiem że ta przegrana Nowego Jorku nie ma większego znaczenia do rywalizacji Yankees- Boston!!!!!!!!!!!
Ja sie po prostu ciesze że Yankee's przegrali z Tampą!!
czy to coś złego??

a tak do Seattle to po wzmocnieniach Anaheim chyba bedzie im cięzko awansować od Play-off.
jednak ostatnie lata pokazują że zawsze znajdzie się jakaś teoretcznie słabsza druzyna która zachodzi bardzo daleko (np. Florida w tamtym roku)

ja osobiście nie miałbym nic przeciwko finale ligi amerykańskiej Boston- Seattle... :5gw:

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
red sox spokojnie, nie denerwuj sie i mniej wykrzyknikow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Zacznijmy typowac, a kto wygra dywizje to sie okaze pod koniec sezonu, nie ma sensu na razie spekulowac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb] Ja tam wierze w Seattle Mariners, moze oni w koncu wygraja world series. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Moim zdaniem napewno włącza się do walki. Ta drużyna jest mocna od lat, nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Są w mocnej grupie z trochę odstajacym Texasem, który jednak jak ma dzień to kosi wszystkich na równi z glebą. Walką więc w tej grupie bedzie naprawde ciekawa. Naprawdę sie nie ździwię jak ktoś z tej trójki Seattle, Oakland, Anaheim wygra ligę. Ponadto w roli kandydatów napewno jest Boston. Mają teraz 3,4 pitcherów ,którzy sami moga mecz wygrać. Curt jest napewno wielkim wzmocnieniem. Widzę spisanego na straty przez bukmacherów Montreal, a kurs wygląda naprawde komicznie. Napewno SF będzie się liczyć , a meczami przedsezonowymi bym sie zbytnio nie sugerowal, choc Floryda w tamtym roku potwierdziła formę w lidze po dobrych meczach przedsezonowych. W tym sezonie Florydę równiez widze wysoko, choć wątpię żeby sytuacja się powtórzyła. Mozliwe że Houston coś zamiesza i osobiście postawiłem , ze będą lepsi od Cubs. No i oczywiscie nie skreślam NYY. W końcu tez sie nieźle wzmocnili...Ogólnie wybór jest naprawdę ciężki. Rekreacyjnie nie zaszkodzi zagrać, choc Jankesów przekreslam intuicyjnie, to samo Anaheim.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
donic
To jak wkoncu z tymi Anaheim? Typujesz ich jako niespodzianke sezonu a zaraz potem intuicyjnie odrzucasz i przekreslasz.
Jak dla mnie to ten sezon bedzie nalezal do Oakland

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Po prostu intuicja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jankesi też są faworytami i ich też odrzucam, być może niesłusznie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
czy moze mi ktoś podać stronkę z wynikami live. Jaki jest wynik dzisiejszego spotkania?

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1