"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
MIN - SEA -1.5 2.83 /pinnacle. juz na to czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 15
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 15
Houston Astros - Florida Marlins 1 /1.81 /expekt

Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
witam, moj typ na dzis to:
LA(-1,5)- Ch.Cubs 1 3,65 pinnacle

ciekawe czy Tor(-1,5) 3.89 tez wejdzie

no i mam takie małe pytanko do Fehera, czy moge dzis podać typy na piątek i sobote (wyjazd 2 dniowy)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
typ na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

DET(-1.5) <<<<< kontra oakland 3.25>pinnacle

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Los Angeles Dodgers - Chicago Cubs 2 [ 1.75 / Expekt ]

Dołączył: May 2003
Posty: 272
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 272
Anaheim-NY 1 2,43 pinnacle

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał AndrzejO:
no i mam takie małe pytanko do Fehera, czy moge dzis podać typy na piątek i sobote (wyjazd 2 dniowy)
tak mozesz podac typy, ale...

AndrzejO wiem, ze masz swoja strategie i idzie Ci swietnie ale ranking to "Typ dnia" i czy podanie typow z wyprzedzeniem do rankingu mialoby jakikolwiek sens. A co bedzie jak "ktos" wyjedzie na 2 tygodnie ? i tez bedzie chcial podac typy do rankingu. Uwazam, ze nie ma sensu robic wyjatkow i do rankingu sa przyjmowane typy z danego dnia.

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
Tampa Bay Devil Rays - Texas Rangers (2) 1,75 exp

Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
typ na dzis

ny yankees (-1,5) 2,55 bet365

pozdro

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
Minnesota Twins - Seattle Mariners over 9 po kursie 1,87 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
St Louis Cardinals - Atlanta Braves 2 2.25

expekt

Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Atlanta 2.16 Pinnacle

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
Detroit-Oakland 1 1.88 (już czas na zwycięstwo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Toronto-Boston 2 1.54 (Schilling i wszystko jasne) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kursy Profesjonał

pozdrawiam miłośników MLB

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Nie prowadzę tego rankingu i nie biorę tu udziału ale...Szaktak - zawyżony kurs, w Expekcie takiego nie było. Mlb_mlb_mlb i malymajaszn to ta sama osoba i niepotzrebnie dodaje Feherowi roboty . Skarżypyta ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Nie prowadzę tego rankingu i nie biorę tu udziału ale...Szaktak - zawyżony kurs, w Expekcie takiego nie było. Mlb_mlb_mlb i malymajaszn to ta sama osoba i niepotzrebnie dodaje Feherowi roboty . Skarżypyta ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
stary dobry jesteś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
nie wiem jak sie kapnałeś że oni to ta sama osoba (nie zwracałem na to większej uwagi) ale słowa uznania pod twój adres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
Nie prowadzę tego rankingu i nie biorę tu udziału ale...Szaktak - zawyżony kurs, w Expekcie takiego nie było. Mlb_mlb_mlb i malymajaszn to ta sama osoba i niepotzrebnie dodaje Feherowi roboty . Skarżypyta ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> donic musze sie zastanowic jak te sprawy uregulowac

Szakatak rzeczywiscie przesadzil, bo kurs ktory podal o 18.10 wynosil w expekce 2.14, natomiast 2.25 byl ale o 14.10

pkt na temat zawyzania kursow napisze pozniej i oglosze

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
na dzis
DETROIT(-1.5) 3.25 pinnacle

jezeli kur jest aktualnie nizszy prosz o podanie bo nie moge wejsc na strone pinnacle

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Quote
Oryginalnie wysłał AndrzejO:
[qb]witam, moj typ na dzis to:
LA(-1,5)- Ch.Cubs 1 3,65 pinnacle

ciekawe czy Tor(-1,5) 3.89 tez wejdzie

no i mam takie małe pytanko do Fehera, czy moge dzis podać typy na piątek i sobote (wyjazd 2 dniowy)[/qb]
co do tych typow to wydaje mi sie na odwrot :zobacz: stop
a co do typow na zapas
to jestm za tym co napisal Feher
podajac na nastepny dzien typ podasz bez kursu
a co za tym idzie
wiecej roboty dla Fehera ktory i tak juz tu wystarczajaca robote odwala

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
witam

narazie nie wyciągam żadnych wniosków z poprzednich porażek i zamiast zagrać Boston -1,5 z kursem 1,86 to chciwość zadziałała i mój typ to:

Seattle- Minnesota (1) 2,25 (betandwin)

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 51
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 51
Arizona-NYM 1 1,55 expekt

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec, alfa), 2,722 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1