|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
MIN - SEA -1.5 2.83 /pinnacle. juz na to czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 15 |
Houston Astros - Florida Marlins 1 /1.81 /expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214 |
witam, moj typ na dzis to: LA(-1,5)- Ch.Cubs 1 3,65 pinnacle
ciekawe czy Tor(-1,5) 3.89 tez wejdzie
no i mam takie małe pytanko do Fehera, czy moge dzis podać typy na piątek i sobote (wyjazd 2 dniowy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
typ na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
DET(-1.5) <<<<< kontra oakland 3.25>pinnacle
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Los Angeles Dodgers - Chicago Cubs 2 [ 1.75 / Expekt ]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 272 |
Anaheim-NY 1 2,43 pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał AndrzejO: no i mam takie małe pytanko do Fehera, czy moge dzis podać typy na piątek i sobote (wyjazd 2 dniowy) tak mozesz podac typy, ale... AndrzejO wiem, ze masz swoja strategie i idzie Ci swietnie ale ranking to "Typ dnia" i czy podanie typow z wyprzedzeniem do rankingu mialoby jakikolwiek sens. A co bedzie jak "ktos" wyjedzie na 2 tygodnie ? i tez bedzie chcial podac typy do rankingu. Uwazam, ze nie ma sensu robic wyjatkow i do rankingu sa przyjmowane typy z danego dnia.Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99 |
Tampa Bay Devil Rays - Texas Rangers (2) 1,75 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
typ na dzis
ny yankees (-1,5) 2,55 bet365
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
Minnesota Twins - Seattle Mariners over 9 po kursie 1,87 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
St Louis Cardinals - Atlanta Braves 2 2.25
expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,146 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,146 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
Detroit-Oakland 1 1.88 (już czas na zwycięstwo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Toronto-Boston 2 1.54 (Schilling i wszystko jasne) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kursy Profesjonał
pozdrawiam miłośników MLB
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Nie prowadzę tego rankingu i nie biorę tu udziału ale...Szaktak - zawyżony kurs, w Expekcie takiego nie było. Mlb_mlb_mlb i malymajaszn to ta sama osoba i niepotzrebnie dodaje Feherowi roboty . Skarżypyta ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Nie prowadzę tego rankingu i nie biorę tu udziału ale...Szaktak - zawyżony kurs, w Expekcie takiego nie było. Mlb_mlb_mlb i malymajaszn to ta sama osoba i niepotzrebnie dodaje Feherowi roboty . Skarżypyta ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] stary dobry jesteś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: nie wiem jak sie kapnałeś że oni to ta sama osoba (nie zwracałem na to większej uwagi) ale słowa uznania pod twój adres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał donic: Nie prowadzę tego rankingu i nie biorę tu udziału ale...Szaktak - zawyżony kurs, w Expekcie takiego nie było. Mlb_mlb_mlb i malymajaszn to ta sama osoba i niepotzrebnie dodaje Feherowi roboty . Skarżypyta ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> donic musze sie zastanowic jak te sprawy uregulowac Szakatak rzeczywiscie przesadzil, bo kurs ktory podal o 18.10 wynosil w expekce 2.14, natomiast 2.25 byl ale o 14.10 pkt na temat zawyzania kursow napisze pozniej i oglosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
na dzis DETROIT(-1.5) 3.25 pinnacle
jezeli kur jest aktualnie nizszy prosz o podanie bo nie moge wejsc na strone pinnacle
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Oryginalnie wysłał AndrzejO: [qb]witam, moj typ na dzis to: LA(-1,5)- Ch.Cubs 1 3,65 pinnacle
ciekawe czy Tor(-1,5) 3.89 tez wejdzie
no i mam takie małe pytanko do Fehera, czy moge dzis podać typy na piątek i sobote (wyjazd 2 dniowy)[/qb] co do tych typow to wydaje mi sie na odwrot :zobacz: a co do typow na zapas to jestm za tym co napisal Feher podajac na nastepny dzien typ podasz bez kursu a co za tym idzie wiecej roboty dla Fehera ktory i tak juz tu wystarczajaca robote odwala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
witam
narazie nie wyciągam żadnych wniosków z poprzednich porażek i zamiast zagrać Boston -1,5 z kursem 1,86 to chciwość zadziałała i mój typ to:
Seattle- Minnesota (1) 2,25 (betandwin)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 51 |
Arizona-NYM 1 1,55 expekt
|
|
|
Link skopiowany do schowka