Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Pierwszy raz w konkursie zaryzykuje RL:

Anaheim -1,5 - Cleveland @2,2 WillHill

Sele z Anaheim byl swietny w poprzednich swoich grach i to przeciwko nie byle jakim palkarzom, potrafil przelamac ciag przegranych druzyny Angels i tym samym zdobyl sobie moje zaufanie. Anaheim maja u siebie bilans 18-7 i ich ofensywa wydaje sie byc teraz w formie. Szkoda tylko, ze Eckstein, ktory jest swietnym palkarzem doznal kontuzji.Cleveland na wyjezdzie 6-16- chyba zanotuja teraz spadek formy, ich pitcher ma slabe statystyki, jeszcze gorzej wygladaja jego zmiennicy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Cubs - Pittsburgh over 7,5 @ 1,8 (B&W)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 2 [ 1.81 / Expekt ]

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
Quote
Oryginalnie wysłał malymajaszn:
[qb]Na dzisiaj daje : Colorado Rockies - San Francisco Giants------under 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1,94 dziwny under, dziwny kurs, wszystko mowi ze bedzie over, ale wszystko jak dla mnie mowi ze bedzie under!! UNDER MUSI BYC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na expekcie[/qb]
nie wiem co mówi że będzie over, może masz jakieś info bo dla mnie to czysty under co widać w moim typie dnia

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
Witam!!!
Na dzis:
Cincinnati Reds - Montreal Expos 1.60 2.40 1 :4gw:

Baltimore Orioles - Tampa Bay Devil Rays 1.64 2.32 1 :4gw:

New York Mets - Florida Marlins 1.92 1.92 2 :5gw: Typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Anaheim Angels - Cleveland Indians 1.53 2.60 1 :4gw:

Colorado Rockies - San Francisco Giants 2.45 1.58 2

Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
typ na dzis

BOSTON(-1.5) <<<<< kontra kansas 2.03>pinnacle

jak to nie wejdzie to juz sam nie wiem :rolleyes:
trzeba bedzie zmienic taktyke grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
poza typem dnia znalazłem ładny mecz po niezłym kursie

Baltimore Orioles - Tampa Bay Devil Rays 2.32 Expekt. Zambrano jest o klase lepszym pitcherem, w ostatnim meczu Tampy przeciwko Baltimore z jego udziałem wygrana 10-1, do tego niesamowity we wczorajszym meczu z Minesotą Aubrey Huff autor trzech homer run w szóstym innigu czym położył mecz mnie i wielu innym stawiającym zwycięstwo Minnesoty.

Dołączył: May 2004
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 27
Quote
Oryginalnie wysłał relooke:
[qb]Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 2 [ 1.81 / Expekt ][/qb]
W typowaniu MLB jestem kompletnym lamerem. Zdecydowałem się dziś zaufać twojemu typowi. Mam nadzieję że robię słusznie. za win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
Anaheim Angels - Cleveland Indians (1) 1,53 exp

Dołączył: May 2004
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 27
odnoszę wrażenie czytając wasze typy że ten sport to jedno gigantyczne losowanie - wejdzie - nie wejdzie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
SEA Mariners - CHI White Sox 2 (-1,5)
/2,90 w pinnacle/
Uzasadnienie : Garland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał kuc32:
[qb]odnoszę wrażenie czytając wasze typy że ten sport to jedno gigantyczne losowanie - wejdzie - nie wejdzie.[/qb]
Bo tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tu jest duza loteria. Ja np satawiam stosujac zasade ze jak jakis zespol ma np 4,5 przegranych musi wkoncu wygrac i na odwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czasami skutkuje. Oczywiscxie wazni sa picherzy tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
witam, moj typ na dziś to:
NY.Y - Tex(-1.5) 2 3.72 pinnacle

Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
Anaheim Angels-Cleveland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał hunk:
[qb]Anaheim Angels-Cleveland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
hunk przypominam o kursie

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
NYY - TEX -1.5 3.70 /pinnacle

Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
NY Mets-Florida Marlins 2 (1.92 Expekt)

Metsi maja dluga serie wygranych Floryda przegranych a takie serie sie lubia szybko konczyc:) Moze juz dzis:)
Pozdrawiam

I.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Witam.Od dłuższego czasu obserwuję ten konkurs i jeżeli byłaby taka możliwość to chciałbym się przyłączyć.Tak więc jezeli można to na dobry początek:
Anaheim Angels - Cleveland Indians 1 (-1.5) 2.12
a dlatego że:
Anaheim 15-2 w ostatnich 17 meczach u siebie, 12-4 w ostatnich 16 meczach z Cleveland,7-0 w ostatnich 7 meczach gdy zaczynał Sele,Cleveland 2-9 w ostatnich 11 meczach na wyjeździe.
Źrodło www.covers.com [covers.com]

Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Kurs z Unibetu :zobacz:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
Ale wtopa,wszystko odwrotnie.
Jednym slowem "wielki szlem".
Takich dni sie nie zapomina,moze dzis bedzie nieco lepiej i uda sie wrocic na plus.
STL-HUST 2(1,92prof)

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, JelineK, aker), 1,664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,328
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1