|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
Pierwszy raz w konkursie zaryzykuje RL:
Anaheim -1,5 - Cleveland @2,2 WillHill
Sele z Anaheim byl swietny w poprzednich swoich grach i to przeciwko nie byle jakim palkarzom, potrafil przelamac ciag przegranych druzyny Angels i tym samym zdobyl sobie moje zaufanie. Anaheim maja u siebie bilans 18-7 i ich ofensywa wydaje sie byc teraz w formie. Szkoda tylko, ze Eckstein, ktory jest swietnym palkarzem doznal kontuzji.Cleveland na wyjezdzie 6-16- chyba zanotuja teraz spadek formy, ich pitcher ma slabe statystyki, jeszcze gorzej wygladaja jego zmiennicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Cubs - Pittsburgh over 7,5 @ 1,8 (B&W)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 2 [ 1.81 / Expekt ]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
Oryginalnie wysłał malymajaszn: [qb]Na dzisiaj daje : Colorado Rockies - San Francisco Giants------under 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1,94 dziwny under, dziwny kurs, wszystko mowi ze bedzie over, ale wszystko jak dla mnie mowi ze bedzie under!! UNDER MUSI BYC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na expekcie[/qb] nie wiem co mówi że będzie over, może masz jakieś info bo dla mnie to czysty under co widać w moim typie dnia pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90 |
Witam!!! Na dzis: Cincinnati Reds - Montreal Expos 1.60 2.40 1 :4gw:
Baltimore Orioles - Tampa Bay Devil Rays 1.64 2.32 1 :4gw:
New York Mets - Florida Marlins 1.92 1.92 2 :5gw: Typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Anaheim Angels - Cleveland Indians 1.53 2.60 1 :4gw:
Colorado Rockies - San Francisco Giants 2.45 1.58 2
Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
typ na dzis
BOSTON(-1.5) <<<<< kontra kansas 2.03>pinnacle
jak to nie wejdzie to juz sam nie wiem :rolleyes: trzeba bedzie zmienic taktyke grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
poza typem dnia znalazłem ładny mecz po niezłym kursie
Baltimore Orioles - Tampa Bay Devil Rays 2.32 Expekt. Zambrano jest o klase lepszym pitcherem, w ostatnim meczu Tampy przeciwko Baltimore z jego udziałem wygrana 10-1, do tego niesamowity we wczorajszym meczu z Minesotą Aubrey Huff autor trzech homer run w szóstym innigu czym położył mecz mnie i wielu innym stawiającym zwycięstwo Minnesoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 27 |
Oryginalnie wysłał relooke: [qb]Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 2 [ 1.81 / Expekt ][/qb] W typowaniu MLB jestem kompletnym lamerem. Zdecydowałem się dziś zaufać twojemu typowi. Mam nadzieję że robię słusznie. za win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99 |
Anaheim Angels - Cleveland Indians (1) 1,53 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 27 |
odnoszę wrażenie czytając wasze typy że ten sport to jedno gigantyczne losowanie - wejdzie - nie wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
SEA Mariners - CHI White Sox 2 (-1,5) /2,90 w pinnacle/ Uzasadnienie : Garland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Oryginalnie wysłał kuc32: [qb]odnoszę wrażenie czytając wasze typy że ten sport to jedno gigantyczne losowanie - wejdzie - nie wejdzie.[/qb] Bo tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tu jest duza loteria. Ja np satawiam stosujac zasade ze jak jakis zespol ma np 4,5 przegranych musi wkoncu wygrac i na odwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czasami skutkuje. Oczywiscxie wazni sa picherzy tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214 |
witam, moj typ na dziś to: NY.Y - Tex(-1.5) 2 3.72 pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97 |
Anaheim Angels-Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Oryginalnie wysłał hunk: [qb]Anaheim Angels-Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] hunk przypominam o kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
NYY - TEX -1.5 3.70 /pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
NY Mets-Florida Marlins 2 (1.92 Expekt)
Metsi maja dluga serie wygranych Floryda przegranych a takie serie sie lubia szybko konczyc:) Moze juz dzis:) Pozdrawiam
I.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
Witam.Od dłuższego czasu obserwuję ten konkurs i jeżeli byłaby taka możliwość to chciałbym się przyłączyć.Tak więc jezeli można to na dobry początek: Anaheim Angels - Cleveland Indians 1 (-1.5) 2.12 a dlatego że: Anaheim 15-2 w ostatnich 17 meczach u siebie, 12-4 w ostatnich 16 meczach z Cleveland,7-0 w ostatnich 7 meczach gdy zaczynał Sele,Cleveland 2-9 w ostatnich 11 meczach na wyjeździe. Źrodło www.covers.com [ covers.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76 |
Ale wtopa,wszystko odwrotnie. Jednym slowem "wielki szlem". Takich dni sie nie zapomina,moze dzis bedzie nieco lepiej i uda sie wrocic na plus. STL-HUST 2(1,92prof)
|
|
|
Link skopiowany do schowka