|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]oczywiscie [email] [email protected]<br[/email] />napisz jak dostaniesz voucher[/qb] Napisz mi twoje dane abym ci mógł oddać kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Dobrze tak więc temat w sprawie mojego problemu zakończony dlatego wszystkich uczestników mojeg tematu przepraszam za pisanie spraw niezwiązanych z progresja na X w NHL. A te pozostałem 20zł, to jakoś wytrzymam bez nich.
Pozdrawiam All
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Cake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
A co do moich analiz to obejrze sobie do końca mecz schalke-wisła i zaczne anlizowa ci jak najszybciej wyśle na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No a co do meczu to: Schalke 04 - Wisla Krakow 1-2 0-1 40' Zurawski 1-1 42' Hajto 1-2 51' Uche
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Ja nie gram w internecie, tylko normalnie, wiec nie moglem cie poratowac:( Ale widac sa jeszcze dobrzy ludzie na swiecie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Hehe postawilem na wisle bo kurs byl niezly, no i na drugim kuponiku tez na remis, zobaczymy co z tego wyjdzie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Ja nie gram w internecie, tylko normalnie, wiec nie moglem cie poratowac:( Ale widac sa jeszcze dobrzy ludzie na swiecie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] No właśnie są dobrzy ludzie na tym świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Hehe postawilem na wisle bo kurs byl niezly, no i na drugim kuponiku tez na remis, zobaczymy co z tego wyjdzie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] No to gratuluję: FT Schalke (Ger) 1 - 4 Wisla Krakow (Pol)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Ucieszony zwycięstwem Wisły biorę się za analizy tego do czego przeznaczony jest ten temat czyli NHL . Za godzinkę moje typy na progresje będą gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozd Mondi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
hehe niezle byla ta pozyczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W sumie mogliscie ustalac to na GG czy ircu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Spoko dzis mam dobry humor bo Wisla wygrala!! Co do progresji to dzis jade Chicago (III) za 5E. pzdr Qcz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dziki za gratulacje:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie ma jak Wisla. I czekam dzis na remic Chicago i "Pingwinkow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak passa to passa:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dzieki Mondex za arkusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Witam Czas na omówienie trochę dzisiejszych meczy w NHL: Buffalo - Ottawa N.Y. Islanders - Chicago Boston - Montreal Florida - Philadelphia Toronto - Pittsburgh New Jersey - St. Louis Nashville - Los Angeles Minnesota - Tampa
Najbardziej interesuje mnie i nietylko mecz Islanders z Chicago ponieważ większoś z nas ma Chicago w progresji na X. Nota dosyć fajna ponieważ Wyspiarze uważani są za faworytów:
N.Y. Islanders - Chicago(II-10zł) 1.95 4.05 2.95.
Co do analizy tego spotkania to sprawa wygląda jasno czyli powinnien być remis, piszę powinien ponieważ w meczu w tym faworytem statystyki są po stronie wyspiarzy (ale remis i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Pozycje w tabeli: N.Y Islanders - 24 Chicago - 20 ale w tabeli dom/wyjazd to : NY Islanders u siebie są na 21 miejscu, a Chicago na wyjazdach jest na 27 miejscu.
Ostatnie OT: Chicago - 11 meczy temu NY Islanders - 5 meczy temu Ale ważne jest to że NY ma w tym sezonie na 27 meczy tylko 4 OT tj. bardzo mało a Chicago także mało bo tylko 5.
Ostatnie meczy drużyn: NY Islanders - Ostatnie 3 mecze wygrali z lepszymi od siebie druzynami (Vancouver, Toronto i Pittsburgh).
Chicago - W ostatnich 3 meczach, 2 razy zwyciężyli (Ottawa i Tampa Bay)i raz przegrali (Anaheim).
Tak więc remis jest bardzo prawdopodobny (albo zwycięstwo Islandersów).
Oprócz Caroliny i Chicago do progresji dodajem sobie jeszcze Nashville, Pittsburgh ponieważ obie drużyny mają po 8 meczy bez OT. Zaczynam od 5zł. Tak się składa że obie drużyny grają dzisiaj.
Toronto - Pittsburgh(I-5zł) 1.80 4.15 3.30 Nashville - Los Angeles(I-5zł) 2.80 3.95 2.05
Progresja na przegranie danej drużyny: W tej progresji mam tylko jedną drużynę Buffalo które awansowało z ostatniego miejsca w tabeli na przed ostatnie miejsce wyprzedzając Atlante. Dzisiaj Buffalo gra z Senatorami z Ottawy:
Buffalo - Ottawa 2.45 3.95 2.25 .
Na Buffalo jestem 5zł do tyło a licząc że chce wygrac na czysto 15zł to muszę postawić 16zł. Patrząc na analize to Buffalo zadziwia wszystkich i ma już sa sobą 3 zwycięztwa pod rząd a Ottawa w ostatnich trzech meczach zaliczyła przegraną (Chicago), remis (St.Louis) i wygraną (Carolina).
Patrząc na miejsca w tabeli to: Ottawa - 9 Buffalo - 29 Ale w tabeli dom/wyjazd Ottawa - 19 Buffalo - 22 Tak więc z jednej strony mecz jest wyrównany ale seria zwycięzt cieniasów z Buffalo musi się skończyć i to nastąpi dzisiaj w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z progresji na wygraną danej drużyny: W tej progresji mam aktualanegi lidera w tej "dyscyplinie". Lotnicy mają już 8 meczy bez zwycięstwa. Dzisiaj grają z Florydą, która przegrała ostatni mecz 0-4 z Edmonton. Ze względu że Filadelfia jest u mnie na I poziomie i że jestem pewny że niedługo wygra to zaczynam od 10zł. Florida - Philadelphia 2.70 3.95 2.10
A teraz opiszę kilka innych meczy oraz podam moje typy:
Boston - Montreal Bostończycy po serii zwycięstw doznali w ostatnim meczy wygrali 1-4 z Rangersami z NY. Co zakończyło serię 3 meczy bez czystego zwycięstwa (1 przegraną i 2 zwycięstwa po dogrywce). Boston u siebie jeste bardzo dobry co jest przeciwieństwem Montrealu na wyjazdach. Typ: Boston - Montreal 1.70 4.15 3.65
New Jersey - St. Louis Ten mecz powinien odpowiedzieć na pytanie: Czy Blusmeni sa w stanie utżymac swoją forme i nadal być w pierwszej 5 tabeli. Co do analiz poprzednich meczy to obie drużyny grają w kratkę ale moim faworytem jest St.Louis New Jersey - St. Louis 1.95 4.05 2.95
Minnesota - Tampa Bay Tampa Bay ostatnie meczy kończy prawiem samymi porażkami, przeciwnie do Minnesoty która miała w ciągu 3 ostatnich meczy 3 OT i jedną wygraną z Vancouver.
Minnesota - Tampa Bay 2.00 3.95 2.90
Podsumowując: N.Y. Islanders - Chicago(II-10zł) 1.95 4.05 2.95. - progresja na X za 10zł Toronto - Pittsburgh(I-5zł) 1.80 4.15 3.30 - progresja na X za 5zł Nashville(I-5zł) - Los Angeles 2.80 3.95 2.05 - progresja na X za 5zł Buffalo - Ottawa 2.45 3.95 2.25 - progresja na przegranie danej drużyny za 5zł Florida - Philadelphia 2.70 3.95 2.10 - progresja na wygranie danej druzyna za 5zł Boston - Montreal 1.70 4.15 3.65 - singiel niestawiam (brak kasy) New Jersey - St. Louis 1.95 4.05 2.95 - singiel niestawiam (brak kasy) Minnesota - Tampa Bay 2.00 3.95 2.90 - singiel niestawiam (brak kasy)
Pozd Mondi
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam.. jestem raczej nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego w GameBookers nie ma mozliwosci obstawienia remisu w NHL? czy mi sie tylko zdaje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał cholo: [qb]witam.. jestem raczej nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego w GameBookers nie ma mozliwosci obstawienia remisu w NHL? czy mi sie tylko zdaje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Co do pytania dlaczego? to nie za bardzo jestem w stanie odpowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mozesz wyslac do nich maila z zapytaniem... A co do drugiego pytania - nie zdaje Ci sie - nie ma remisow w gb do obstawienia, przynajmniej tak mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No nie bylo dzisiaj dogrywek:( Ale jade dalej z progresja Chicago i Pingwinow:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Niedawno zaczelem wiec na dzisiaj mam II stopien progresji na X Chicago, i I Caroliny. Pingwiny nie graja. Moze zaczne progresje Anahaim:) Pozd Gerard ide postawic:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Witam No dzisiaj w nocy trochę kolesie z NHL przegieli i nie uradowali nas żadnym OT. Ale wkońcu ma się inne progresjie. Ale trochę żałuję bo przez chwilowy zastój z funduszami na moim koncie musiałm zmniejszyć stawki na inne progresje niż progresja na X a jak wiadomo żadnego OT nie było natomiast pozostałe progresji mi weszły. Np. na porażkę Buffalo miałem postawić 16zł a postawiłem tylko 5zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Na Philadelfie miałem stawiać 10zł postawiłem tylko 5zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Natomiast na X stawiłęm wszystko według arkusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Czyli z progresji na X: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NY_Islanders - Chicago(II-10zł) 2 - 3 Toronto - Pittsburgh(I-5zł) 4 - 2 Nashville(I-5zł) - Los_Angeles 0 - 3
Z progresji na wygranie danej drużyny: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Florida - Philadelphia(I-5zł) 2 - 5 ===>10zł
Na przegranie danej drużyny: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Buffalo(II-5zł) - Ottawa 2 - 4
Single:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> New_Jersey - St.Louis 2 - 0 Boston - Montreal 2 - 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Minnesota - Tampa_Bay 5 - 3
Tak więc podsumowując to jest OK tylko żałuję że niemogłem postawić na Buffalo i Filadelfie tyle ile miałęm stawiać a z drugiej strony to dzisiaj znowu gra Chicago ale nie z NY Islanders tylko z Rangersami no i Carolina z Nafciarzami z Edmonton. Oprucz tego pozostaje jeszcze progresja na wygranie danej drużyny i tak się składa że w progresji pozostały mi 2 drużyny: Vancouver i Colorado i one dzisiaj grają przeciwko sobie .
A oto wszystkie wyniki dzisiejszych (wczorajszych)spotkań: New_Jersey - St.Louis 2 - 0 Boston - Montreal 2 - 4 Buffalo - Ottawa 2 - 4 Nashville - Los_Angeles 0 - 3 Florida - Philadelphia 2 - 5 Toronto - Pittsburgh 4 - 2 Minnesota - Tampa_Bay 5 - 3 NY_Islanders - Chicago 2 - 3
O oto dzisiejsze mecz: N.Y. Rangers - Chicago 2.00 4.00 2.85 Dallas - Los Angeles 1.85 4.05 3.20 Edmonton - Carolina 1.90 4.05 3.05 Phoenix - Atlanta 1.85 4.10 3.15 Vancouver - Colorado 2.20 3.95 2.55 Anaheim - Washington 2.10 3.95 2.70
Pozd Mondi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Niedawno zaczelem wiec na dzisiaj mam II stopien progresji na X Chicago, i I Caroliny. Pingwiny nie graja. Moze zaczne progresje Anahaim:) Pozd Gerard ide postawic:)[/qb] Annahaim?? A od ilu chcesz zacząć? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pamiętaj że drużyna może dojść do 25meczy bez X, dlatego dobrze kalkuluj. Jak chcesz to mogę ci podesłąć fajny arkusz z excela do takich obliczeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Juz mi przeslales wczoraj dzieki. No Anahaim dlatego zaczolemm spokojnie 2 zl dzis postawilem i pewnie bede mial przelicznik 1,5:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na reszte progresji przelicznik 2,0. Kurcze w STS sa slabsze kursy niestety:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Tylko ze przy przeliczniku 1,5 to malo wygrywam po kursach STS, wiec jednak pewnie bedzie to 2.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|